• تخت جمشید
  • تشریفات صدف

آتلیه صدف ++کادر خانم

۱۶-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #3461
RE: آتلیه صدف
(۱۵-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ عصر)Saharmaleki نوشته است:  خانوما یه سوال من کلیپ اسپرت رفتم شمال .الان اگه بخوام یه روز فیک داشته باشم هزینه داره؟

راستی یه سال دیگه خانومایی که با صدف قرار داد بستید میشه بگید ارایشگاه داماد نزدیک صدف سراغ دارید؟ببخشید اینجا میپرسم

ارایشگاه داماد حتما لازم نیست نزدیک اتلیه باشه عزیزم ... سمت غرب باشه هم اکی ( مخصوصا شهرک غرب که یه چند تا ارایشگاه خوب هست ).!Smile
واسه روز فرمالیته هم باید قراردادتو ببینی که شامل میشه یا نه. وگرنه جدا باید هزینه کنی. Wink

عقد : مهر 94
عروسی : اسفند 95 به امید خدا
باغ : جزیره آبی ( حتما عالیییی)
آرایشگاه عروس : مهساااا
آتلیه : صدف ( شک دارم )
مزون عروس : مینیاتور ( متاسفم واقعا )
تشریفات : رویال ( !!!!! )
موزیک : مجید اسکندری ( خوشم اومد )
خدایا شکرت من و عشقم بهم رسیدیمممممم
نقل قول
 سپاس شده توسط niki*niki
۱۶-شهريور-۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #3462
خانم محمدی هارد با چقدر حافظه باید بیاریم؟؟تا کی وقت داریم؟

عروسی:95/6/31
آتلیه:صدف بانو
آرایشگاه:شقایق
تالار:قصروصال
خونه:100%
جهیزیه:90%
مزون:0%
عشقم با تو خوبه همه چی
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-شهريور-۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ عصر توسط zari_zari88.)
ارسال: #3463
بچه ها چقد طول میکشه کلیپ و فیلم روز عروسی آماده شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(۱۶-شهريور-۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ عصر)MaryaM-MortezA نوشته است:  خانم محمدی هارد با چقدر حافظه باید بیاریم؟؟تا کی وقت داریم؟

شما هم مثه ما که هنوز مراسمتون برگزار نشده عزیزم. ولی فک میکنم زیر یه ترا کافی باشه.
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #3464
(۱۵-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ عصر)Saharmaleki نوشته است:  خانوما یه سوال من کلیپ اسپرت رفتم شمال .الان اگه بخوام یه روز فیک داشته باشم هزینه داره؟

راستی یه سال دیگه خانومایی که با صدف قرار داد بستید میشه بگید ارایشگاه داماد نزدیک صدف سراغ دارید؟ببخشید اینجا میپرسم

سلام
من از خانم محمدی پرسیدم روز فیک هزینه نداره ولی الان بعضی ها میگن هزینه داره بزنگی اتلیه بپرسی بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط niki*niki
۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ صبح
ارسال: #3465
مرسی از همهNew1New1New1

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی.......
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۰۷:۰۴ صبح
ارسال: #3466
بچهاااااااااا کسیایی که روز فیک داشتن سوال دارم؟؟؟؟؟

دیروز من رفتم اتلیه برای قولو قرارایه روز فیک ما چهارتا ساقدوش داریم.براشون پیرهن کوتاه صورتی خریدم با تاج گا صورتی
ساقدوشایه مردمم پاپیونه صورتی میزنن.
اگر ایده ای دارید بهم بگید.
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #3467
سلام دوستان گل
ما بالاخره رفتیم کلیپ شمالمونو دیدیم، همه ی صحنه ها عالی شده بود اول کلیپ خیلی آروم و رمانتیک با 1آهنگ فرانسوی شروع میشد و آخرش پشت صحنه و شیطونیامون بود.
از آقا داریوش و خانوم محمدی از ته دل ممنونم که این سفر تاهمیشه برامون یه خاطره قشنگ و به یاد موندنی شد.
برای عکسای اسپرتم هم استرس داشتم ولی آقا داریوش با اینکه سرشون خیلی شلوغ بود لطف کردند برامون وقت گذاشتند که بریم اونا رو هم بگیریم، حتما میام از کارشون براتون میگم.
خانوم محمدی بازم از لطفتون ممنونم.
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ عصر توسط Roya jon.)
ارسال: #3468
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ صبح)م.سلیمانی نوشته است:  بچهاااااااااا کسیایی که روز فیک داشتن سوال دارم؟؟؟؟؟

دیروز من رفتم اتلیه برای قولو قرارایه روز فیک ما چهارتا ساقدوش داریم.براشون پیرهن کوتاه صورتی خریدم با تاج گا صورتی

خوش به حالت من که نشد ساقدوش داشته باشم ولی ایشالا واسه شما خوب پیش بره همش

(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ صبح)م.سلیمانی نوشته است:  بچهاااااااااا کسیایی که روز فیک داشتن سوال دارم؟؟؟؟؟

راستی من تو یه کلیپ دیدم که طاقدوشا دسته گل کوچیک داشتن دسته گل میتونی بگیری یا اینکه کم هزینه ترش اینکه رو مچشون گل ببندن جای دسته گل یا حلقه های کوچیک گل بندازن دستشون
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #3469
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ عصر)Roya jon نوشته است:  

خوش به حالت من که نشد ساقدوش داشته باشم ولی ایشالا واسه شما خوب پیش بره همش

راستی من تو یه کلیپ دیدم که طاقدوشا دسته گل کوچیک داشتن دسته گل میتونی بگیری یا اینکه کم هزینه ترش اینکه رو مچشون گل ببندن جای دسته گل یا حلقه های کوچیک گل بندازن دستشون

عزیزم باهات موافقم خیییللللللیییی ولی من پرسیدم حلقه گلو گرون برود.واسه همینم گفتم ولش کن.
چون برا ورودیشون با لباساشون اینا هزینم زیاد شد.ولی دوسداشتمم دسته گلو.حالا فردا روز فیکمه میام بعدش میگم چیکارا کردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط niki*niki
۱۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #3470
عروسای گل چند بار گفتم بنا به نوع قرارداد فرمالیته رایگان است مگر اینکه قرارداد بیش از حد پایین باشه که واسه اتلیه امکان دوبار هزینه کردن نباشه ولی در کل فیک رایگان است مگر اینکه قرارداد زیر دو میلیون باشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام