• آرایشگاه مدیس
  • لوستر

آتلیه صدف ++کادر خانم

۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۰۷:۰۴ صبح
ارسال: #3461
RE: آتلیه صدف
بچهاااااااااا کسیایی که روز فیک داشتن سوال دارم؟؟؟؟؟

دیروز من رفتم اتلیه برای قولو قرارایه روز فیک ما چهارتا ساقدوش داریم.براشون پیرهن کوتاه صورتی خریدم با تاج گا صورتی
ساقدوشایه مردمم پاپیونه صورتی میزنن.
اگر ایده ای دارید بهم بگید.
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ عصر توسط Roya jon.)
ارسال: #3462
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ صبح)م.سلیمانی نوشته است:  بچهاااااااااا کسیایی که روز فیک داشتن سوال دارم؟؟؟؟؟

دیروز من رفتم اتلیه برای قولو قرارایه روز فیک ما چهارتا ساقدوش داریم.براشون پیرهن کوتاه صورتی خریدم با تاج گا صورتی

خوش به حالت من که نشد ساقدوش داشته باشم ولی ایشالا واسه شما خوب پیش بره همش

(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ صبح)م.سلیمانی نوشته است:  بچهاااااااااا کسیایی که روز فیک داشتن سوال دارم؟؟؟؟؟

راستی من تو یه کلیپ دیدم که طاقدوشا دسته گل کوچیک داشتن دسته گل میتونی بگیری یا اینکه کم هزینه ترش اینکه رو مچشون گل ببندن جای دسته گل یا حلقه های کوچیک گل بندازن دستشون
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #3463
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ عصر)Roya jon نوشته است:  

راستی من تو یه کلیپ دیدم که طاقدوشا دسته گل کوچیک داشتن دسته گل میتونی بگیری یا اینکه کم هزینه ترش اینکه رو مچشون گل ببندن جای دسته گل یا حلقه های کوچیک گل بندازن دستشون

عزیزم باهات موافقم خیییللللللیییی ولی من پرسیدم حلقه گلو گرون برود.واسه همینم گفتم ولش کن.
چون برا ورودیشون با لباساشون اینا هزینم زیاد شد.ولی دوسداشتمم دسته گلو.حالا فردا روز فیکمه میام بعدش میگم چیکارا کردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط niki*niki
  • آرته
۱۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #3464
عروسای گل چند بار گفتم بنا به نوع قرارداد فرمالیته رایگان است مگر اینکه قرارداد بیش از حد پایین باشه که واسه اتلیه امکان دوبار هزینه کردن نباشه ولی در کل فیک رایگان است مگر اینکه قرارداد زیر دو میلیون باشه
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ عصر توسط Anahita1996.)
ارسال: #3465
سلام سلام
رفتم عکسایی که خانم محمدی ازم انداخته بود و دیدم
با اینکه هول هولکی انداختن(سرشون شلوغ بود) ولی عالی شددددن
خانم محمدی عزیزم واقعا ازتون ممنونمNew1New1

اگه بلد بودم عکسامو سانسور میکردم میزاشتم

آتلیه :صدف بانو
تالار:قصر گلچین
آرایشگاه: آنا
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #3466
خدارو شکر که خانم محمدی بابت روز فیک یا همون فرمالیته هزینه ای نمیگیرن چون دختر عمم نزدیک 1تومن داد
ولی خیلی عالی شد که زودتر کارامو انجام دادم
یه پیشنهادم دارم واسه اونایی که مثل من عروسیشون تو زمستونه:
به نظر من باعتونو تا مهر یا آبان برید چون ازین به بعد هم روزا کوتاه میشه هم همش باید استرس سرد شدن هوا و بارون و ...داشته باشید
چون یکی از فامیلامون اذر ماه عروسیش بود وقتی اومد تالار یکسره سرفه میکرد

نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #3467
(۱۸-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ صبح)م.سلیمانی نوشته است:  
(۱۷-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ عصر)Roya jon نوشته است:  

عزیزم باهات موافقم خیییللللللیییی ولی من پرسیدم حلقه گلو گرون برود.واسه همینم گفتم ولش کن.
چون برا ورودیشون با لباساشون اینا هزینم زیاد شد.ولی دوسداشتمم دسته گلو.حالا فردا روز فیکمه میام بعدش میگم چیکارا کردم.

حالا زیادم مهم نیست مهم اینکه بهتون خوش بگذره و عکساتون خوب بشه که مطمنا میشه Heart
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۶:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-شهريور-۱۳۹۵ ۰۶:۵۸ صبح توسط م.سلیمانی.)
ارسال: #3468
(۱۸-شهريور-۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ عصر)صدف بانو(mohmmadi) نوشته است:  عروسای گل چند بار گفتم بنا به نوع قرارداد فرمالیته رایگان است مگر اینکه قرارداد بیش از حد پایین باشه که واسه اتلیه امکان دوبار هزینه کردن نباشه ولی در کل فیک رایگان است مگر اینکه قرارداد زیر دو میلیون باشه

سلام
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من قراردادم بالایه دومیلیونه ولی بابت پیشکلری 500 اضافه کردید.
اتفاقا دیروز که پیشکاری داشتم متوجه شدم روز عروسیم نمیام باغ تعجب کردم که چرا500 اضافه کردید؟؟؟؟؟؟

من دیروز روز پیشکاریم بود
ساقدوشام خیلی اذیتم کردن هی میگفتن میخوایم بریم میخوایم بریم.با این تو ایم کمی که برامون گذاشتن ساقدوشا اقای داریوش
بهترین عکسارو گرفت ازمون.ولی ساقدوشام باعث شدن وقتمون گرفته بشه.
ساقدوشاایه مردم عااااالی.
شب که برگشتیم اتلیه چندتا عکسمو دیدم عاااالی عااااالی دستش درد نکنه اقا داریوش
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۱۱ صبح
ارسال: #3469
سلام به همه عروس خانومای گل
من بالاخره روز پنجشنبه رفتم قرار داد بستم با هزار و یک ماجرا ..... چون تالارم واسه جائیه که عکاس و فیلمبردار داره و من دوست داشتم با آتلیه صدف به خاطر تعریفای خوبی که ازش کردن قرار داد ببندم حالا فقط کار فیلمبرداری تالارم با خود تالار شد ولی بقیه اش و آخر شبم با خانم محمدی شد.
آخر این هفته هم قرار بریم شمال ..... الان کم کم استرسم زیاد داره می شه ... نمی دونم چند تا لباس ببرم اصلا چی ببرم با همسرم باید لبلسا رو ست کنم ؟؟؟؟؟
خودم زیاد پافشاری کردم به اینکه اینجا قرار داد ببندیم امیدوارم انقدر فیلم و عکسام خوب بشه خانواده شوهرم تعریف کنند .
راستی بچه ها یک راهنمایی برای دست گل عروس روز فرمالیته کجا برم بخرم که قیمت مناسب باشه ؟ یا به نظرتون دست گل مصنوعی ولی شیک که بتونم هر دو روز استفاده کنم بخرم ؟
نقل قول
۲۰-شهريور-۱۳۹۵, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #3470
[quote='غزاله سادات' pid='7084456' dateline='1473482512']
سلام به همه عروس خانومای گل
من بالاخره روز پنجشنبه رفتم قرار داد بستم با هزار و یک ماجرا ..... چون تالارم واسه جائیه که عکاس و فیلمبردار داره و من دوست داشتم با آتلیه صدف به خاطر تعریفای خوبی که ازش کردن قرار داد ببندم حالا فقط کار فیلمبرداری تالارم با خود تالار شد ولی بقیه اش و آخر شبم با خانم محمدی شد.
آخر این هفته هم قرار بریم شمال ..... الان کم کم استرسم زیاد داره می شه ... نمی دونم چند تا لباس ببرم اصلا چی ببرم با همسرم باید لبلسا رو ست کنم ؟؟؟؟؟
خودم زیاد پافشاری کردم به اینکه اینجا قرار داد ببندیم امیدوارم انقدر فیلم و عکسام خوب بشه خانواده شوهرم تعریف کنند .
راستی بچه ها یک راهنمایی برای دست گل عروس روز فرمالیته کجا برم بخرم که قیمت مناسب باشه ؟ یا به نظرتون دست گل مصنوعی ولی شیک که بتونم هر دو روز استفاده کنم بخرم ؟

سلام
عزیزم مبارکت باشه
4دست لباس کافیه
اصلا استرس نداشته باش چون کادر صدف حرفه ای و با تجربن
تو خیابون کارون 2تا گل فروشی هست
18تارز هلندی نزدیک 90 درمیاد
گل ژربرام مدل توپی قشنگ میشهNew1

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام