• تخت جمشید
  • تشریفات صدف

آتلیه صدف ++کادر خانم

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۸:۵۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه صدف ++کادر خانم

شعبه مرکزی :
تلفن: 66358253 - 66361533- 09127032064

آدرس : خیابان آزادی - خیابان آذربایجان - روبروی بیمارستان شهریار - پلاک 1045 - واحد 4

شعبه 2 :
تلفن:
 09368396120
آدرس: فلاح، میدان بهاران، خیابان عسگری، خیابان داوود سلامت، آتلیه صدف بانو 2

شعبه 3 :
تهرانپارس، نارمک

وب سایت :
http://www.sadafbanoo.ir

[تصویر: آتلیه صدف ++کادر خانم]

فایل‌های ضمیمه
.jpg  photo_2018-04-15_12-51-26.jpg (اندازه: 108.37 KB / دانلودها: 0)

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط N3GAR ، mehrdadmahdieh ، sara..f ، mahya1369 ، vania ، Narsis65 ، imanz ، mostafa 66 ، homajun ، Anahita1996 ، haniyeh sadat ، Mahsa torkaman
۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ عصر توسط vania.)
ارسال: #2
اتلیه صدف
به خاطر داشته باشید نقطه ی عطف تمام تلاشهایتان برای برگزاری یک مراسم شایسته و زیبا در فیلم و عکسی نهفته
است که از مراسم شما به یادگار می ماند ...همه چیز از تالار تا شام عروسی و خستگی های آرایشگاه خواهد گذشت اما در پایان و در روزهای آغازین زندگی مشترک عکس ها و فیلم ها هستندکه می درخشند....
خدمات ویژه مجالس :

آتلیه مجهز

باغ

ساخت کلیپ آشنایی

ساخت ویدیو کلیپ (کویر ..جنگل ...دریا )

استفاده از استیدی کم و کرین در تصویربرداری

ساخت کلیپ برای پخش پروجکشن در مجلس عروسی

کلیپ پشت صحنه

عکس سر مجلس تا اندازه 100 در 70 سانتیمتر!

آلبوم دیجیتال در سایز های مختلف

دوستان عزیز من پارسال واسه عروسیم خیلی دنبال یه اتلیه خوب با قیمت مناسب بودم اخه خیلی نمیتونستم اون زمان هزینه کنم خیلی گشتم که یه جا رو پیدا کنم که کارش عالی باشه و خوش برخورد و خشو قول باشن خلاصه بد از کلی گشت و گذار توسط یکی از اشناهامون با این اتلیه اشنا شدم و خیلی خوشم اومد از کارشون هم کارشون عالی و به روزه هم قیمتای خیلی مناسبی داره کادرشم هم خانوم داره هم اقا خیلی هم به دل مشتری راه میان من خودم رفتم و از همه چیزشون راضی بودم مخصوصا خوش قولی و خوش برخوردیشون منوهای مختلفی هم داره از 500 تومن گرفته تا هرچقدر که خودتون بخوایید
ادرسشم: تهران خیابان ازادی خیابان اذربایجان روبروی بیمارستان شهریار جنب خوان سالار اتلیه صدف پیشنهاد میکنم حتما سر بزنید New1

خدایا ازت ممنونم 7شهریوربه بهترین روز زندگیم تبدیل شد و همه چیزعالی بود
اتلیه:صدف محشرررررر بود عالیییییی
تالار:قصرازادی
ارایشگاه:یاس نقره ای
دوستان گلم منتظر نظراتتون تو وبلاگم هستم
http://zendgieashghanamon.blogfa.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، parisa banoo ، sadafiii ، mehrdadmahdieh ، padide ، SaraRad ، masoumeh.p ، busy ، masy.amin ، m@hta ، فرانک2 ، haniyeh sadat
۱۷-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ عصر توسط vania.)
ارسال: #3
RE: اتلیه صدف
تمامی منوهای اتلیه صدف همراه با فیلبرداری دو دوربینه HD میکس و مونتاژ و کلیپ اسپرت رایگان میباشد.

منوی شماره یک 500 تومان
450 عکس انتخابی از باغ و اتلیه
20 عدد 13*18
10 عدد 16*21
20 عدد 10*15 خانوادگی
شاسی 10*70

منوی شماره دو 700 تومان
30 عدد عکس 13*18 مات و سیلک
10 عدد 20*25 دو چهره
10 عدد 16*21 متالیک زیتونی
20عدد لیت 10*15
2 عدد پوستر 30*40 والدین
شاسی 100*70 مراسم عروسی

منوی شماره سه یک میلیون تومان

البوم دیجیتال 30*60 عروسی
البوم دیجیتال 13*26 اسپرت
شاسی 100*70 عروسی
شاسی 50*60 اسپرت
دو عدد 20*30 والدین
10 عدد 13*18 عقد

منوی شماره 4 دو میلیون تومان

البوم دیجیتال40*60 عروسی
البوم دیجیتال 20*40 اسپرت
شاسی 100*70 اسپرت
پلت 2*90 عروسی
30 عدد لیت 10*15
دو عدد 30*40 والدین
30 عدد 13*18 عقد
ویدو پروجکشن و پخش در سالن و ساخت کلیپ فشن و اسپرت و کویر و دریا

نقل قول
 سپاس شده توسط بارانک ، fatemeh_MS ، sadafiii ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، شهرآشوب ، mehrdadmahdieh ، SaraRad ، bahare71 ، busy ، masoumeh.p ، farda ، دورا ، shirin93 ، ماه عروس ، MOJDE_19 ، imanz ، haniyeh sadat
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ عصر توسط vania.)
ارسال: #4
بچه ها جون راستی هدیه ویژشون هم ماشین عروس دسته گل عروس سی دی موزیکال عکساتون هستش
یه چیزی که داره خیلی خوبه اینه که تا یک سال جژ عروسای افتخاریشون میشی و هروقت دلت بخواد میتونی بری اتلیه عکس بندازی بدون هزینه ورودی عکاس و این چیزا
بعد تا قبل عید هرکس قرارداد ببنده از عیدی ویژه اتلیه برخوردار میشه که میتونه از 10 تا هدیه موجود یکی و انتخاب کنه
بعد کارت قرعه کشی داره که هدیشون سفر به کیش و مشهد و ....... به عنوان ماه عسل وسیله های ارایشی و ......... هستش
هرکس خواست نمونه کارشو ببینه بهم پ خ بده تا توضیح کامل بدم مرسییییییییییییی

راستی بچه ها اینا شعیه اصلیشون تهرانه ولی هرجا بخوایید شعبه داره تهران تمام نقاط کرج اسلامشهر فردیس شهریار و........

نقل قول
 سپاس شده توسط fatemeh_MS ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، samiiira_ziba ، SaraRad ، bahare71 ، busy ، masoumeh.p ، nazanin bano ، kenzo ، ماه عروس ، MOJDE_19
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #5
وانی شعبه کرجش کجاس؟ اون شعبه هم رفتی؟

گاه یک سنجاقک به تو دل می بندد
و تو هر روز سحر می نشینی لب حوض تا بیاید از راه
از خم پیچک نیلوفرها روی موهای سرت بنشیند
یا که از قطره آب کف دستت بخورد
گاه یک سنجاقک همه معنی یک زندگی استHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط vania ، .pARIYA ، مهردی
۱۸-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #6
سنجاقک جان عزیزم نه من نرفتم چون دفتر تهرانشون خیلی شیک بودو من همه چیزم تهران بودم نرفتم ولی سمتمارلیک هستش و اونجا هم میگن شیکه من ندیدم

نقل قول
 سپاس شده توسط ♫♪سنجاقک♪♫ ، MOJDE_19
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #7
منم همین سوالو دارم...آدرس و شماره تماس بذارید این جا لطفا.........................

تو هم با من به اين رويا....يه حس مشترک داري
نقل قول
 سپاس شده توسط vania
۳-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #8
من دیروز رفتم نمونه کارهاشونو دیدم...نسبت به کیفیت کار قیمتا خیلی منصفانس....سطح کارشون بالاس و حرفه ای...طراحی آلبوم دیجیتال خوبی نداشتن که خودش میگفت این کاملا سلیقه ای و تو هرطور که بخواهی برات طراحی میکنیم.

تو هم با من به اين رويا....يه حس مشترک داري
نقل قول
 سپاس شده توسط vania ، Fariba-65H ، .pARIYA ، busy
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ عصر توسط roya.b.)
ارسال: #9
آدرسش تو اسلامشهر رو میدونید بگید عزیزان؟

آدرسش تواسلامشهر رو میدونیدبگیدعزیزان؟
نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #10
سلام دوستان میشه لطفا بگید کار این اتلیه چطوره وانیا جون شما خودت راضی بودی کاملا؟؟؟ برخوردشون چطوره؟؟؟ اخه همسر من خیلی رو برخود حساسه و میگه با ادم هر طور رفتار بشه نشانگر شخصیت ادم هستش و این چیزا زیادی اصول گراست خخخخخخخخخخ بعد خوش قول هستن و به وعده هاشون عمل میکنن؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزم من هم خودم هم خواهر دنبال اتلیه هستیم و زیادی ذهنمون درگیره ممنون میشم راهنمایی کنید. به خواهرمم میگم عضو این سایت بشه خیلی خوبه مرسی که بهم معرفی کردی اینجا رو عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط vania ، .pARIYA ، nastaran.meh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام