• گل سنتر
  • تخت جمشید

آتلیه شیما ++ 25 درصد تخفیف برای قراردادهای دی ، بهمن ، اسفند +همراه با کادر خانوم ++

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مرداد-۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه شیما ++ 25 درصد تخفیف برای قراردادهای دی ، بهمن ، اسفند +همراه با کادر خانوم ++
تلفن : 02634455718
موبایل : 09123099748
آدرس : جهان شهر - خیابان استانداری - نبش کوچه فریما - مجتمع تجاری آراکس
وب سایت :
http://www.Shimastudio.com
برای مشاهده در نیازمندی های نوعروس اینجا کلیک کنید

[تصویر: آتلیه شیما ++ 25 درصد تخفیف برای قراردادهای دی ، بهمن ، اسفند +همراه با کادر خانوم ++]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط niloo arose mehr
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ صبح توسط نسرین هادی.)
ارسال: #2
آتلیه شیما
سلام دوستای خوبم.من کاره خودم عکاسیه.اماآتلیه ندارم
برای عروسیه خودم آتلیه شیماقراردادبستم.کارش عالیه
چون خودم تواین کاربودم ی کوچولوتخصص دارم.هرکی خواست آذرسشومیدم

فرحنازجون میشه قیمته کارایه آتله پل روبهم بگی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط niloo arose mehr
۱۷-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ صبح توسط نسرین هادی.)
ارسال: #3
آتلیه شیما
آره عزیزم
آتلیه شیما بین چهارراه طالقانی ومیدون شهدا
پرسنلش خانومه
کارش عالیه

اگه خواستی بری شیما وازکارش خوشت اومدبگومن توروفرستادم.بگونسرین هادی وخودش میدونه.منم کارم عکاسی هستش اماهمکاره خودم آقاست منم نمیخواستم کارموآقاانجام بده

به همین دلیل من شیماروانتخاب کردم چون هم خیالم راحته هم موءذب نمیشم
مدیریتشم خانوم شیما حسینی هستشNew1New1

خدا جونم منتظره معجزتم مثل همیشه هواومونو داشته باش
نقل قول
 سپاس شده توسط BiTa.R ، asalsalehi ، *'Selina'* ، niloo arose mehr
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #4
آتلیه شیما
عزیزم سبک کار پرشیا چجوریه؟کلاسیک؟فشن؟
میشه آدرس دقیق آفتاب زیبا رو بدی؟من تاحالا ندیدمش.سبک کارش چجوریه؟
از قیمتای کلاسیک خبر دارین؟آخه نزدیک کار محل شوهرمه خیلی ازش تعریف میکنه یکی دوبار رفته تو آتلیه دیده میگه خیلی قشنگه ولی قیمتشو نپرسیده!میگه احتمالا خیلی گرونه

فقط اوست که باید بخواهد...
نقل قول
۱۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ صبح توسط نسرین هادی.)
ارسال: #5
آتلیه شیما
بچه ها من مراسمم 2 هفته پیش بود.عروس شدم و رفت.Angel
چون کادره خاانوم میخواستم رفتم شیما.واااقعا عاالی بود.من کاره خودمم عکاسیه و کاره خوب و بد راحت تشخیص میدم.عکسایه سر مجلسیم ترکوند تو مجلس
کسی هم اگه خواست با شیما قرارداد ببنده اگه من معرفش باااشم تخفیف فوق العاده ای میده.
وااقعا کلیپ و صحنه هایی که از ما فیلم گرفتن عاالی بودااا
عکسهاشون هم فوق العادهLubLub

نقل قول
 سپاس شده توسط sadafiii ، مهتاب69 ، مری جوجو ، *'Selina'* ، شیدا شاملو ، niloo arose mehr
۱-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #6
آتلیه شیما
یلدا جان من رفتم کار شیما و امید و چند تای دیگه رو دیدم از کار شیما خوشم اومد
خوبیش این بود که همه کادرش خانم بودن
منم برای عقدم میرم پیش خودشون
نقل قول
 سپاس شده توسط kimiya-m
۱۹-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #7
آتلیه شیما
خااانوما کسی هست عکس بزارم از کاره آتلیه شیما؟

نقل قول
 سپاس شده توسط bahar85 ، عروس کوچولو ، فرانک خانم ، *'Selina'*
۱۳-بهمن-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ صبح توسط نسرین هادی.)
ارسال: #8
آتلیه شیما
سلااااااااااام دخترا
من که26شهریور عروسیم بود فیلمم و3 روره که گرفتم.با آتلیه شیما بودم
وااااااااااااااهی که خیلی عالی شده
بخدا شب و روز دارم فیلمم ومیبینم
کادره من تماما خانوم بودن.حتی کرین کاره من که هم تو باغ بود وهم سالن خانوم بود
تو کرج هیچ کرین کاره خانومی وجود نداره و تماما آقا هستن.اما شیما بخاطره من کرین کاره خانوم از تهران آورد که دستش درد نکنه عااااالی شره صحنه هایه کرینمون
مخصوصا تو سالن که با کرین واقعا خاص شده.
هر کی کادره خانونه خوب میخواد بره شیما.
صبحها به ذوق دیدن دوباره ی فیلمم زود بیدار میشن تا دوباره ببینمش.

نقل قول
 سپاس شده توسط khorshidkhanum ، مری جوجو ، padide ، sadafiii ، گل جان ، BiTa.R ، *'Selina'* ، soha_navid_hn ، لیلا1393
۱۹-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-دي-۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ صبح توسط نسرین هادی.)
ارسال: #9
آتلیه شیما
بچه ها منم نقد آتلیه شیمارو میگم براتون که ازصبح تا شب چیا رو انجام دادیم
ساعت11خانوم بهرامی (فیلمبردارمون، آتنا جون )اومدن آرایشگاه مریم بانو وبا اجاره ی مریم جونتو آرایشگاه ازم فیلم گرفت.از لباس پوشیدنم.از آینکه مریم جون آخره کار داشت صورتمو روتوش نهایی میکردو از انداختن حلقمو سرویس طلام تو گردنم فیلم گرفتن.صحنه های اسلوموشن و زوم.که هر لحظه ای که فیلم میگرفت همونجا تو دوربین بهم نشون میداد ومن کلی ذوق میکردم.نمیدونید چقدر فیلمبرداری تو آرایشگاهم خوشگل شده که.مثل اروپایی ها شیک و خاص و جالب
بعد داماد اومد دنبالم و رفتین آتلیه.شیما جون عکاسمون خیلی ژستهایه خوبی بهمون میداد و مدام نظره و ایده ی خودمو میپرسید.عکس فوکوس با حلقه هامونو دیوان حافظ ازمون گرفت که عااالی شده
آتنا جونم برای پشته صحنه چند تا تز مختلف بهم گفت مثلا حافظ خوندیم با دامادو کلی خندیدیم که ی حافظ خوندن هم بلد نبودیم و کلی من توش شیطونی کردم
بعدش رفتیم سمته باغ که همسره آتنا جون ازم ی فیلمبرداری حرفه ای با ماشبنمون گرفت.بینه راه کبی گلبرگ رز بهم داد بعد گفت در حین حرکت دستتو از پنجره ماشین ببار بیرون و گلبرگ هارو بریز سمته دورببن که واقعا تو فیلممون جالب شده.خلاصه بعده رسبدن به باغ کرین کارمون که عااالی بود.وبا3 تا دوربین همه زمان از زاوبه های مختلف ازمون فیلم میگرفتن.
مثلا کرین دوربینشو زیر توره عروسه من تنظیم میکرد بعد دوربین وهدایت میکرد سمته بالا که با تورو دوربین باهم برن بالا که خیلی خاص شده.و5 نفر خانوم که تو باغ باهامون بودن کلی بهمون انرژی دادن وخندیدم.
من وهمسرم خیلی راضی بودیم.شیما که ازمون عکس میگرفت اونایی که خیلی خاص میشد و بهمون نشون میداد تا انرژی بگیریم.
عکس با کفشمونو دسته گل و بوسه و حلقه با فوکوس ونورپردازی عاالی ازمون کلی گرفتن
واقعا دستشون درد نکنه تا لحظه های خوبی رو برامون ساختن.

راستی بچه ها شنبه یکی از دوستامو بردم شیما قردادشو بست
بخاطره من400تومانم بهش تخفیف داد بخدا
ی عکس سرمجلسی120.75
فیلمبرداری3 دوربین با کرین هم تو باغ هم سالن.وبهترین نوع میکس فیلمشون.چون چند نوع میکس دارن.این گرونترین فیلم ومیکسشونه
30تا لیت13.18
عکسبرداری اسپرت
آلبوم40.60دیجیتال 10برگ با رویه پلکسی
کلا2500شد.که بنظرم عااااالیه

نقل قول
 سپاس شده توسط nadin301 ، گل جان ، مری جوجو ، sadafiii ، fatemeh_MS ، safoura ، BiTa.R ، *'Selina'* ، سمیرا1991 ، لیلا1393
۳۰-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #10
آتلیه شیما
من برای عقدم رفتم شیما یه خورده از لحاظ جای پارک ماشین و اینها مشکل داره ولی کادر خوبی داره همشون خانم هستن
به نظرم کارشون خوب بود ولی خیلی آس و تک و خاص هم نبود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام