• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

آتلیه سیماوران ( تهرانپارس )

۲۴-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ صبح توسط neginzizi.)
ارسال: #91
RE: آتلیه سیماوران ( تهرانپارس )
(۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ صبح)'فرشته نامی' نوشته است:  نگین جان من چون اینو تازگیا رفته بودم یادمه به نظرم کارشون خوب بود منو 1 یادمه 3 تومن بود که فیلمبرداری 2 دوربینه بود بعد تابلو 100 در 70 دو تابلو هدیه برای خانواده ها لیت عکس مجلس خروجی full Hd  مثلا عکس باغ و آتلیه حنابندان و پاتختی یعنی با توجه به قیمتش آیتماش خیلی زیاد بود بعد منو 2 که 4200 بود همینا بود بعلاوه آلبوم عروسی و آلبوم کیفی و کیف آلبوم به نظرم حتما برو از نزدیک کاراشون وببین 

مرسی عزیزم حتما میرم تصویر: /images/smilies/new/lub.png منو 2 آلبومش میدونی چند در چند بود بعد عکاسی اسپرت داره ؟

آرایشگاه عقد : مرضیه محمدی 
آتلیه عقد : همایون فر 
به زودی میریم سراغ انتخابهای عروسی تصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Roya_nastaranrad
۲۴-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ عصر توسط فرشته نامی.)
ارسال: #92

30-60 عزیززم بله دارن اسپرت حنابندون پاتختی .......
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ صبح
ارسال: #93
اینجا سه تا شعبه دارن دو تا تو شرق و یکی غرب
من دیشب رفتم و شعبه ای که تو رسالت رشید بود رو دیدم
تو یه ساختمونه نوسازه و گفتن تازه اومدن اینجا,خود اتلیه اشون بزرگ بود و چند تا دکور مختلف داشتن که قشنگ بود برای کسایی که دوست دارن این مدل ها و عمارت رفتن و اینارو
من کلا دنبال سبک مستند بودم که اینجا پیدا نکردم,البته خب میدونستم ولی حتی نزدیک بهش و یه مقدار طبیعی هم نبود خیلی مصنوعی و ادا و غیر واقعیه همه چی بنظرم اینطوری
اگر مدل کلاسیک که با دکور های مختلفه و همه چیز رو بهتون میگن چه پوزی بگیرین دوست دارین اینجا مناسبتونه
قیمتاش هم پایین بود ینی فک کنم با چهار تومن پکیج روز عروسی بسته بشه
فرمالیته داخل شهرش 1500 و فرمالیته شمال 3 تومن

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #94
سلام دوستان
من از طریق سایت با این استودیو اشنا شدم
یکماه قبل رفتم و برای مراسمم که هفته ی دیگه هستش قرارداد بستم
عکسای اسپرتمونو تحویل گرفتیم،واااااقعا از کارشون راضی بودم، کمتر آتلیه ای پیدا میشه که در فرصت کم اینقدر خوب تونسته باشه روی عکسا کار کرده باشه و به موقع تحویل بده
خلاصه که خییلی خییلی مدیریت عالی دارن، واقعا از آقای انصاری تشکر میکنم بخاطر مدیریت خوبشون
پیشنهاد میکنم که حتما یه سر برین و نمونه کاراشونو ببینین
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #95
به نظر منم برخوردشون خیلی خوب بود چون خیلی تاثیر داره خیلی با آرامش توضیح میدادن و وقت گذاشته بودن قیمتشونم خیلی مناسب بود با توجه به کارشون  سبکشون هم رئال داشتن هم اینکه ژست میدنو اینا به نظرم بستگی به سلیقه عروس و داماد داره دیگه 

آرایشگاه عقد : مرضیه محمدی 
آتلیه عقد : همایون فر 
به زودی میریم سراغ انتخابهای عروسی تصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #96
تو این چند صفحه ای که خوندم همه از برخورد خوبشون و خوش قولی تحویل کار تعریف میکردن واقعا خیلی خوبه چون من آتلیه نامزدیم واقعا بد قول بودن و خاطره خوبی برام نزاشتن برای همین خیلی رو این قضیه حساس شدم حتما میرم از نزدیک کاراشونو میبینم و امیدوارم همین طور که میگین باشه تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #97
سیماوران واقعا بی نظیره بچه ها مدیریت خوب پرسنل حرفه ای و مهربون واقعا دلسوزن از کار کم نمیذارن در آخر آدم از پولی که میده از ته دل راضیه و واقعا هزینه هاشون منصفانه است نسبت به خدماتی که میدن هر کس آلبوم یا شاسی های منو میبینه خوشش میاد من اینو مدیون کادرخوبشونم
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #98
بچه ها اینو یادم رفت بگم عمارتشونو دیدین برای عکاسی خیلی قشنگه رایگانم هست کلی دیزاین شیک و قشنگی داره تصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام