• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

آتلیه سیب آبی

۲-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه سیب آبی
تلفن:
09125795741

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #2
RE: آتلیه سیب آبی
(۲-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ عصر)admin2 نوشته است:  تلفن:
09125795741

سلام.من میخام برم برای نمونه کار کی از کار اینجا خبر داره؟
Heart

من چنتایی که دیدمو راضی بودم به نصبت قیمتش مناسبتر جاهای دیگه بودTounge

(۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ عصر)esetare نوشته است:  
(۲-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ عصر)admin2 نوشته است:  تلفن:
09125795741

سلام.من میخام برم برای نمونه کار کی از کار اینجا خبر داره؟
Heart

من چنتایی که دیدمو راضی بودم به نصبت قیمتش مناسبتر جاهای دیگه بودTounge

اگه میشه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم.من خیلی تا عروسیم نمونده میخام اگه بشه همینجارو اوکی کنمNew2
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #3
سلام اینجا نزدیک خونه ماست و از دوستام تعریفشو شنیدم .خودمم دو سری رفتم کارای عروسشو دیدم و خوشم اومده .اون وقتی که ما رفتیم یه اقایی بود که خیلی برخورد خوبی داشت .چندتا کلیپ نشون دادن وگفتن قراره دکورشونو عوض کنن

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی.......
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #4
(۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ عصر)Saharmaleki نوشته است:  سلام اینجا نزدیک خونه ماست و از دوستام تعریفشو شنیدم .خودمم دو سری رفتم کارای عروسشو دیدم و خوشم اومده .اون وقتی که ما رفتیم یه اقایی بود که خیلی برخورد خوبی داشت .چندتا کلیپ نشون دادن وگفتن قراره دکورشونو عوض کنن

وای مرسی عزیزم.منم چون خیلی جاهارو دیدم خسته شده بودم و از اینجا خوشم اومد و جالب بود قیمتاش زیاد بالا نبود ولی کیفیتش خوب بود
نقل قول
۱۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #5
(۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ عصر)esetare نوشته است:  
(۱۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ عصر)Saharmaleki نوشته است:  سلام اینجا نزدیک خونه ماست و از دوستام تعریفشو شنیدم .خودمم دو سری رفتم کارای عروسشو دیدم و خوشم اومده .اون وقتی که ما رفتیم یه اقایی بود که خیلی برخورد خوبی داشت .چندتا کلیپ نشون دادن وگفتن قراره دکورشونو عوض کنن

وای مرسی عزیزم.منم چون خیلی جاهارو دیدم خسته شده بودم و از اینجا خوشم اومد و جالب بود قیمتاش زیاد بالا نبود ولی کیفیتش خوب بود

اون دکور آبیشو دوست داشتم.به نظر من جالب بود و از خوشبرخوردی و حوصلشون خوشم اومد
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۵, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #6
سلام .من یکی از دوستام توی این اتلیه کاراشو انجام داده و خیلی راضی بود هم از نظر کیفیت هم قیمت کارشون خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط esetare
۱۷-آذر-۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #7
ممنونم دوست عزیز.شما خودتون اونجا عکس گرفتید تا حالا؟
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۵, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #8
[quote='admin2' pid='7169498' dateline='1479805116']
تلفن:
09125795741

سلام
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #9
سلام
من برای مراسم عقد و عروسی و نامزدی و همچنین برنامه فرمالیته (پیش تولید) به این آتلیه رفتم و واقعا کارشون حرف نداشت
به شدت راضی هستم و باید بگم که خوش قول ترین آتلیه ای هست که من در تهران دیدم؛ هم بابت تحویل به موقع آلبوم ها و هم بابت تحویل به موقع فیلم.
بسیار خوش برخورد هستند و کارها نسبت به هزینه بسیار با کیفیت بودند و واقعا نهایت همکاری رو با ما داشتند.
به نظر من حتما نمونه کارهاشون رو ببینید و فکر می کنم با دیدن کارها حتما این آتلیه رو انتخاب می کنید.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام