• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه سیاره

۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #21
RE: آتلیه سیاره
من امروز رفتم کارای اینجا رو دیدم، خوشم اومد، بیشتر ازینکه عکساش جذبم کنه، لوکیشناش و خیلی دوست داشتم، کلیپ اسپرتشون خیلی معمولی بود ولی در کل تصمیم گرفتم برم اینجا قرارداد ببندم.
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #22
بچه ها کسى از قیمتش خبر داره؟
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ صبح
ارسال: #23
من چون فیلم و عکس عروسى مامان و خاله ام با سیاره بود و اینجا خیلى قدیمیه فکر میکردم کارهاشون هم باىد قدیمی باشه . به خاطر همین اصلا نمیخواستم برم ببینم. ولی به اصرار مامانم رفتم و واقعا دوست داشتم کارهاش رو. یه عروس و داماد هم اونجا بودند که اومده بودند کارهاشون تحویل بگیرند. ازشون اجازه گرفتم و دیدم,واقعا شیک بود .خودشون هم خیلى راضی بودند و کلى از همشون داشتند تشکر میکردند.به نظرم سبک کارهاشون هیچ وقت از مد نمیافته چون طبیعى و یه جورایی اروپاییه.دکورهاى عجیب غریب و دهاتی که الان خیلی هم مد و همه جایی شده اصلا تو کارشون نبود.محیطش رو هم دوست داشتم.همه پرسنلشون جوون بودندو رفتارشون خیلى گرم و دوستانه بود.خلاصه بعد از این همه گشتن بالاخره کار یه جایی رو پسندیدم.
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۶-مهر-۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ صبح
ارسال: #24

سلام
بچه ها این جا برای عکس گرفتن ورودی میگیرن؟

خدایا شکرتHeart
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #25
بهار فکر کنم یه بار زنگ زدم بعضی روزا میگیرن
مثلا روزای تعطیل یا اخر هفته
باز زنگ بزن بپرس

زندگی هرروز بهتر از دیروز
خدایا ممنونم برای مادرم، برادرم، همسر و پسرم New1

کار چرم میکنم...فروش کارهای هنری و دستی ساخته نوعروسها 2 - -> صفحه 7 و صفحه 10 و صفحه 14 و صفحه 18
نقل قول
 سپاس شده توسط b@H@r
۲۸-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #26
من از اول تابستون به این آتلیه زنگ زدم و گفتند که اصلا" وقت ندارن هر موقع تماس می گرفتم میگفتن امروز 3 تا عروس داریم فردا 2 تا عروس دیگه داریم . خلاصه صبر کردم بعد از سه ماه که ماه صفر شد تماس گرفتم بالاخره یه وقت دادن که برم برای عکاسی در بدو ورود نظم و انضباطشون خیلی مجذوبم کرد . همه چیز به نظم و ترتیب انجام می شد و همه ی کادرشون خانم بودن یه خانمی به نام لیلا از من عکاسی کرد که بسیار با حوصله بود و هر چه قدر ژست و دکور وجود داشت روی من پیاده کرد آخرش هم با لبخند گفت دلم نمیاد تموم کنم بزار یکی دیگه هم بگیرم . از برخورد و تربیت و نظم این آتلیه خیلی خوشم اومد در ضمن قیمتشون هم هزارتومان زیر قیمت همه ی آتلیه هاست عکسا هم که ظاهر شد به نظرم خیلی خوب بود اصلا مصنوعی نبود . ممکنه تجهیزات خیلی مدرن نداشته باشن ولی نسبت به خیلی جاهای دیگه ای که رفتم معقول و مناسب بودند.
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ صبح توسط سوگول.)
ارسال: #27
(۱۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ صبح)'وینی' نوشته است:  یکی از آتلیه هایی که سرک کشیدم این بود و 10 تا عکس گرفتم که 5 تا شو پسند کردم . عکاس خانم و آقا داره . کیفیت عکسهاش نسبتا خوبه . البته تو اون منطقه خودش ( پاسداران نرسیده به میدان نوبنیاد سمت چپ ) ، خیلی اسم در کرده . فقط بک گراندهایی که گذاشته بود مثل پله و این حرفا یه کم مصنوعی بود ولی عکسای بدون بک گراندش خوب بود . مشتریهاش هم نسبتا زیاد بودن.
کسی اگه اطلاعات بیشتری داره لطف کنه و در میان بگذاره .Smiling

سلام من همین فروردین 96 رفتم همراه همسرم جوفتمون خیلی راضی بودیم دکوراشونم خیلی خوب بود قیمتاشونم نسبت به جاهای دیگه مناسب بود

وای خیلی خوب بود چقدر فضای خود اتلیه و کارمنداشون باحال بودن

(۹-مهر-۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ صبح)'نارینه' نوشته است:  میخوام ببینم همون فیلم و عکسی رو که نشون مشتری میده موقع تحویل کار کیفیت و دیزاینش فرق نمیکنه؟

به نظر من برید از نزدیک ببینید حتما خوشتون میاد کارای امادرو

(۱۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ عصر)'yasijoon' نوشته است:  azizam karesh nesbat be gheymatesh asan khob nist,baradar shohare man 8 salepish vase aroosish onja rafte bod on moghe sayare to bors bod ama ma ke raftim emsal bebinim eftezah bod ama shoharam chon jahaye digaro nadide bod ba gheymatesh kamelan razi bod vaghti raftam jahaye digaro neshonesh dadam shodesh mond ke chera onja eghadr alaki ziyad migire,sayare kheili vaght pish khob bod alan eftezahee

salam be nazare man shoma khodeton ateliye darin va hamkare sayareh hastin chon ham gheymat ham keyfiyat kheilii khobe man 5 jaye digaroham dideh bodam ghablesh

من خیلی راضی بودم برای خرید یه کار هنری باید از نزدیک رفت دید محیط خوب رفتار خوب
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #28
یکی از افتضاحترین آتلیه هایی هست که دیدم.به شدت داغون و طلبکار و بی ادب هستن.اصلا مشتری مدار نیستن. کاراشون هم واقعا قدیمی و با ژستهای عهد بوقی هست.
اصصصصلا واسه عروسی پیشنهاد نمی شه. خدا رو شکر واسه منم برای نامزدیمون بود.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام