• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه سیاره

۲۷-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #11
RE: آتلیه سیاره
عروسى من تو اردیبهشته ولى خیلى وقته که دارم دنبال آتلیه و آرایشگاه میگردم چون واقعا برام مهمه. وقتى کامنت هایى رو که در باره این آتلیه نوشته بودند خوندم واقعا ترغیب شدم که برم و کارهاشون رو ببینم . برام جالب بود ببینم چطوراز آتلیه اى به این معروفى تو اینجاانقدر بد گفتند. وقتى کارهاشون رو دیدم خیلى خیلى خوشم اومد چون دقیقا دنبال یه سبک خاص بودم که همه جا نباشه .اما گفتم شاید کارشون مثل نمونه کارشون نباشه. یک ماه بعدش عروسى یکى از دوستاى شوهرم بود و وقتى موقع پخش کلیپشون شد فهمیدم کار عکس و فیلمشون با سیاره است. من هنوز آلبومشون رو ندیدم، ولى کار کلیپ و عکس هایى که فرستاده بودند عالى بود. خود دوستمون هم که براى انتخاب عکس هاش رفته بود خیلى راضى بود.هم از عکس ها هم از باغى که برده بودندشون. به نظرم سبک کارشون خیلى متفاوت و شیکه و فکر میکنم قضاوت ها واقعا غیر منصفانه است.
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #12
من که واقعا عکس و فیلم هام رو دوست داشتم.و از همه مهمتر اطمینانی هست که به این آتلیه دارم از این جهت که پس فردا عکس و فیلمم تو یو تیوب و بقیه جاها در نیاد. حتی تو سایت و فیس بوکش هم نمونه کار عروس هاش رو نذاشته، با اینکه عکس ها شون واقعا عالیه و میتونه کلی براشون تبلیغ باشه. هر چند که انقدر جا و کارش خوبه که احتیاجی به این کارها نداره. دوست دارم همینجا از تک تک پرسنل سیاره تشکر کنم.
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #13
بچه ها من گیج شدم
بالاخره سیاره خوبه یا نه. من رفتم کاراشو دیدم عاشق کاراش شدم فیلمش بهترین فیلمى بود که تاحالا دیدم، عکساشم عالى بود، یکى هم گل آورده بود و خیلى راضى بود، ولى من وسواسیم، پول هم مهم نیست برام ولى میخوام کار عکس و فیلمم عالى بشه
لطفا صادقانه بگین کیا رفتن اینجاتازگیها کارشونو تحویل گرفتن؟؟؟، من اواخر فروردین عروسیمه وقت ندارم خیلى
ممنون میشم
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #14
سلام. دو ماه پیش عروسی دوستم بود. رفته بود سیاره. عکس سر مجلسیش که بینهااایت خوشگل و تک بود. از خودشم پرسیدم رفته بودن واسه انتخاب عکسای ژورنال میگفت عااااالی بود. خودمم 2ماه دیگه عروسیمه میخوام برم اونجا امروز داشتم سرچ میکردم که رسیدم به این تاپیک...هنگ کردم وقتی نظرات بچه هارو خوندم. حالا موندم چیکار کنم! برم سیاره یا نه!؟!
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #15
(۱۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ صبح)وینی نوشته است:  یکی از آتلیه هایی که سرک کشیدم این بود و 10 تا عکس گرفتم که 5 تا شو پسند کردم . عکاس خانم و آقا داره . کیفیت عکسهاش نسبتا خوبه . البته تو اون منطقه خودش ( پاسداران نرسیده به میدان نوبنیاد سمت چپ ) ، خیلی اسم در کرده . فقط بک گراندهایی که گذاشته بود مثل پله و این حرفا یه کم مصنوعی بود ولی عکسای بدون بک گراندش خوب بود . مشتریهاش هم نسبتا زیاد بودن.
کسی اگه اطلاعات بیشتری داره لطف کنه و در میان بگذاره .Smiling

Heart ادرسو اینجا گفتن

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ صبح
ارسال: #16
بچه ها یه چیزی بگم؟من آتلیه سیاره رو خیلی ساله میشناسم.نزدیک خونمون بود ولی دروغ چرا یه بار فقط تو آتلیه اش عکس انداختم سال 85-86 بود فکر کنم.راضی هم بودم اون موقع
بعدنا چندبار پرسنلی عکس انداختیم اونجا
خاهر دوستم برا عروسیش سیاره بود راضی نبود زیاد
میتونم بگم آتلیه خوبیه کادرشون واقعا واقعا قدیمی و قابل اطمینانن یعنی شاید خیلی ها بخاطر این قابل تطمینان بودنشون میرن اونجا ولی یه چیزی که هست اینه که کاراشون به روز نیست به نظرم
من خودم نمیپسندیدم برای عروسیم برم اونجا
امیدوارم کیفیت کاراشونو ببرن بالاتر از لحاظ به روز بودن و اینا چون حیفه اونهمه انرژی و سرمایه اینطوری کار بکنه Smile

زندگی هرروز بهتر از دیروز
خدایا ممنونم برای مادرم، برادرم، همسر و پسرم New1

کار چرم میکنم...فروش کارهای هنری و دستی ساخته نوعروسها 2 - -> صفحه 7 و صفحه 10 و صفحه 14 و صفحه 18
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ صبح
ارسال: #17
قدیمی هستن ولی خب نمیدونم الان کاراشوه به روز شده یا نه
ولی واقعا مطمئن هستن
شما اول خودت برو کاراشونو ببین بعد هم تو این تاپیک خیلی ها ازش بد گفتنا اینم دقت کن
خاهر دوست من رفته بود که ناراضی بود

کار چرم میکنم...فروش کارهای هنری و دستی ساخته نوعروسها 2 - -> صفحه 7 و صفحه 10 و صفحه 14 و صفحه 18
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #18
Smile امیدوارم موفق باشی

نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #19
بچه ها من برای عروسیم پیش اینا رفتم. کاراشون بد نیست. کیفیت عکسا و جنس عکسا و کاغذایی که استفاده می کنن عالیه. تخفیف خیلی نمیدن. مسئول بستن قرار داد هم شخصی به نام خانم خسروی هست. ولی خیلی مطمئن و خوش قول هستن. کارو بلدن ولی باید بهشون باید گوش زد کنی که چی میخوای.
نقل قول
 سپاس شده توسط noor
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #20
سلام دوستان
من فقط خواستم بگم این سیاره با اتلیه ی تالار سیاره که توی بهارستانه فرق میکنه.

پسرم توي خونه عشقمون نفس ميكشهتصویر: /images/smilies/new/lub.png...
همسرم عشق اولم و پسرم عشق دوم منه 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام