• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه سیاره

۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #1

آتلیه سیاره
یکی از آتلیه هایی که سرک کشیدم این بود و 10 تا عکس گرفتم که 5 تا شو پسند کردم . عکاس خانم و آقا داره . کیفیت عکسهاش نسبتا خوبه . البته تو اون منطقه خودش ( پاسداران نرسیده به میدان نوبنیاد سمت چپ ) ، خیلی اسم در کرده . فقط بک گراندهایی که گذاشته بود مثل پله و این حرفا یه کم مصنوعی بود ولی عکسای بدون بک گراندش خوب بود . مشتریهاش هم نسبتا زیاد بودن.
کسی اگه اطلاعات بیشتری داره لطف کنه و در میان بگذاره .Smiling

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مهر-۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ عصر توسط نارینه.)
ارسال: #2
RE: آتلیه سیاره
سلام منم یه عضو جدیدم ... دیروز با شوهرم رفتیم سیاره بود من و شوهرم خوشمون اومد به نظر کاراش خوب و ساده بود من از دکوراسیون های متنوع خوشم نمیاد چون به نظرم یه مقطعی دارن و بیشتر دوست دارم از فضاهای طبیعی استفاده بشه. عروسیم توی بهمنه و اون فصل چون فضای سبزی نداره ازشون که پرسیدم عکسای ویلای لواسون رو نشونم دادن که دوسشون داشتم. اما قیمتش نسبت به امکاناتش بالاست یه آلبوم حدود 30در 60 و فیلم اچ دی 1 دوربینه با شاسی 50 در 70 جمعا 1580 چون آتلیه های دیگه ای رو دیدم که با این قیمت امکانات بیشتری رو میدن . حالا میشه نظراتتون رو بدین ممنون میشم.البته اگه جلو شوهرم رو نگرفته بودم همون شب قرارداد میبست یه بکش بکشی وسط آتلیه راه انداختیم دیدنی3 (12)

عیشم مدام است از لعل دلخواه
کارم به کام است الحمدالله
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #3

من خودم نرفتم ولی چند نفر بهم گفتن که کارا و فیگورا و روتوشاش خیلی قدیمی شدن
نقل قول
 سپاس شده توسط نارینه
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #4
خواهرم عکسای فارغ التحصیلیشو اونجا انداخت خوب شده بودن ولی میتونست بهتر باشه بنظرم کارشون معمولیه

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
 سپاس شده توسط نارینه
۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #5
میخوام ببینم همون فیلم و عکسی رو که نشون مشتری میده موقع تحویل کار کیفیت و دیزاینش فرق نمیکنه؟

نقل قول
۱۲-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #6
حتما از کسایی که قبلا باهاش کار انجام دادن بپرس، دیدن نمونه اصلا کافی نیست. اشتباه منو نکنید
نقل قول
 سپاس شده توسط نارینه
۱۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #7
تینا جون میشه بیشتر توضیح بدی؟جدیدا ازشون خدمات گرفتی؟ ممنون میشم راهنماییم کنی

نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #8
سلام
امروز من به اتفاق همسرم رفتیم این آتلیه
مسیرش واسه ماکه با ماشینم رفتیم و از میدان شهدا حرکت کردیم خیلی بد بود خدایی ترافیکش خیلی زیاده
آتلیه بزرگی هستش چندتا اتاق داشت بیشتر کارمنداشون خانوم بودن از محجبه بگیرید تا فشن پشن ....
خلاصه ما ساعت 1 اونجا بودیم بدون هماهنگی رفته بودیم گفتن بچه ها نهار هستن برید 2 بیایید
3 اونجا برگشتیم راهنمایی شدیم داخل یه اتاق
3تا آلبوم نشونمون دادن
1مدلینگ 1 عروسی و یه دونه هم مدلینگ کوچولوتر
عکسهای مدلینگ خوب بودن اماخود کل آلبوم یه دختر و پسر بودن که مدل بودن
عکس های عروسی هم خوب بود اماخوب تو صحنه های خوبی بود مثل کویر
کدوم عروس و داماد فرصت دارن برن کویر یا عروس با اون لباس تو شنا غلط بخوره
نمی شه گفت عکسها حرفه ای بودن اما با عکس هایی که من از سال 87 از اونا دیده بودم یا فیلم عروسی که دیده بودم خیلی بهتر شده بودن
همسرم گفت نمیشه کار عروس وداماد رو حداقل به خانومم نشون بدین گفتن نمیشه ،کارهای عروس و داماد ها خیلی بهتر از اینهاس!!!!!
منکه قبول نکردم حرفش رو مگه میشه .....
خلاصه در همون حد دیدیم
خیلی هم واسمون وقت نذاشتن یعنی خودکشی نمیکردن زیادم نیومدن به پرو پامون بپیچن و توضیح بدن
اما قیمت هاشون در مورد قیمت ها باید بگم که منو های زیادی داشتن از 970 با تک دوربین و فیلمبرداری اچی دی و تحویل دی وی دی
من زیاد از قیمتهاش راضی نبودم یعنی خدمات زیادی نمیدادن و پول زیاد میگرفتن

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط نارینه ، atrisa33 ، ترنم
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #9
سارا جان مرسی که گفتی میشه بیشتر توضیح بدی؟ فیلم و عکست رو تحویل نگرفتی؟ اشکالشون فقط بدقولیه؟ آخهه من از نمونه کاری که بهمون نشون دادن خوشم اومد

نقل قول
 سپاس شده توسط SinGol
۱۳-خرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #10
رعنا جان اینجا قیمت مناسبی نداره البته با توجه به مشکلاتی که بچه ها ذکر میکنند...

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام