• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

آتلیه ساقدوش

(جزئیات)

فلکه اول تهرانپارس , خیابان رشید جنوبی , بین خیابان 148 و 150 , ساختمان ونوس , شماره 133 , واحد 3 .
تلفن: 02177880104 , 02177883447 , 09123163507
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09123163507

آتلیه عروسعکس پرسنلیاستودیو عروسیآتلیه تخصصی کودکآتلیه عروس و دامادعکاسی اسپرتعکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

آتلیه ساقدوش++تخفیف ویژه

۲۵-مهر-۱۳۹۷, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #201
RE: آتلیه ساقدوش++تخفیف ویژه
سلام قیمت های معقول و مناسبی دارند دید که تخفیف زدن و 2تاهدیه هم دارند برای عروس وداماد
میشه از سبک عکاسیشون بگیدکار خانوم هم دارند یا نه
نقل قول
۲۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #202
بچه ها من کار اینجا رو دیدم خیلی کارشون قشنگه
, نمونه کار های بروزی هم دارن و خیلی گروه پر انرژی هستن من خودم اینجا رو جز انتخابام برید از نزدیک
ببینید واقعاخیلی موثرتره تا عکس از دور بخوایند ببینید
نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #203
بچه ها ما قراره بریم نمونه کارای اینجا رو ببینیم  حس میکنم باید کارشون خوب باشه 
چند جایی توی مهمونیا رفتیم تعریف اینجا رو زیاد میکردن و میگفتن که نمونه کاراشون خیلی خوبه برای همین منم  تصمیم گرفتم که برم و وقت بزارم براشون چون ارزشش رو داره این همه تعریفی که از اینجا کردن تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
  • بیکیوت مدیس ماساژ
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #204
عزیزم ببین من توی مراسم کلیپ و عکس های اماده شدشون رو دیدم
و خیلی خوب بود مخصوصا کلیپشون خیلی خوب شده بود [تصویر: آتلیه ساقدوش++تخفیف ویژه][تصویر: آتلیه ساقدوش++تخفیف ویژه]دوماد که کلن داشت کلی غر میزد توی پشت صحنه های کلیپ 
من دوسشون داشتم و خوشم اوده بود  البته که سلیقه ای هست و باید بری خودت ببینی

نقل قول
دیروز, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #205
من همیشه عاشق کلیپ عروسی و عکس های پسرداییم بودم اما از بس
خانومش خودش رو میگیره نمیپرسیدم کجا رفتن الان تازه از دختر داییم  پرسیدم
گفت ساق دوش بودن کاراشون انصافا قشنگ شده بود و همه هم تو مراسمشون تعریف میکردن مخصصا عکس یادبودی که س مراسمشون اورده بودن تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: images/smilies/blush.gif

خداروشکر که همه چی جور شد Heart
مراسم نامزدیم : 10/10 پنج شنبه
مراسم عقد:/؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام