• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

آتلیه زئوس ( +++ ویدیو نمونه کار )

۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #21
RE: آتلیه زئوس ( +++ ویدیو نمونه کار )
سلام ببخشید من نمونه کار هاتونو تو اینستا دیدم و خیلی خوشم اومده میشه که پکیج هاتون و قیمتتون رو بزارید ؟؟؟
شاید نتونم حضوری بیام
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #22
ببخشید به غیر از اینستا تو تلگرامم کانال دارید تا نمونه فیلم و عکستونو ببینم ؟؟؟
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۸:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ عصر توسط shirin khanoomi.)
ارسال: #23
آتلیه زئوس...اینستا نداره ک ببینیم نمونه کارهاشونو؟آدرسش،رو بمنم بدین..
مهرنوش جان
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #24
اوه اوه من باورم نمیشه.. دوسال پیش عروسی یکی از دخترای فامل ما بود.خوب یادمه آتلیه ای که اومده بود اسمش زئوس بود.. همین فامیل ما هم جشن عقد مفصلی داشتن هم عروسی. یادمه عکاس عقدشون خیلی خستش کرده بود. اما خودش میگفت برای عروسی اصلا احساس خستگی نمیکرد. من فیلمشون و آلبومشونم که دیدم خیلی قشنگ بودن. مخصوصا فیلمشون .و کیلیپ.
اهان راستی ی دیجی هم داشتن که کارش درجه یک بود...اونم آهنگ هاش محشر بود. درکل حس خوبی که زئوس و اینجا دیدمHehe!Hehe!

خنده دیگرون برام مهم
نقل قول
 سپاس شده توسط سهیلا68
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #25
من میدونم که زئوس تخصصش توی ساخت فیلم و کیلیپ عروسی..دیدم دوتا از از فیلم هاشو..واقعا خوب کار کردن
نقل قول
 سپاس شده توسط سهیلا68
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۸:۰۰ عصر
ارسال: #26
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ عصر)pegah.z نوشته است:  من میدونم که زئوس تخصصش توی ساخت فیلم و کیلیپ عروسی..دیدم دوتا از از فیلم هاشو..واقعا خوب کار کردن

اره واقعا فیلم برداریشون حرفه ای.من از نزدیک دیدم کارشونو

خنده دیگرون برام مهم
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #27
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ عصر)سپیده کدبانو نوشته است:  اوه اوه من باورم نمیشه.. دوسال پیش عروسی یکی از دخترای فامل ما بود.خوب یادمه آتلیه ای که اومده بود اسمش زئوس بود.. همین فامیل ما هم جشن عقد مفصلی داشتن هم عروسی. یادمه عکاس عقدشون خیلی خستش کرده بود. اما خودش میگفت برای عروسی اصلا احساس خستگی نمیکرد. من فیلمشون و آلبومشونم که دیدم خیلی قشنگ بودن. مخصوصا فیلمشون .و کیلیپ.
اهان راستی ی دیجی هم داشتن که کارش درجه یک بود...اونم آهنگ هاش محشر بود. درکل حس خوبی که زئوس و اینجا دیدمHehe!Hehe!

عزیزم کادر خانم هم دارن ؟؟؟
میشه یکم اطلاعات بدید ؟؟؟
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #28
بچه ها من برای عقدم دنبال یه اتلیه خوبم داشتم سرچ میکردم این اتلیه رو دیدم
رفتم عکس های اینستاگرامشونم دیدم خوب بودن
قیمت ها چطوره میشه بگید ؟؟
نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #29
تسویه حسابشون چه جوریاست.؟
ماشالله کسی هم نیست که جواب بده
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #30
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ عصر)pegah.z نوشته است:  من میدونم که زئوس تخصصش توی ساخت فیلم و کیلیپ عروسی..دیدم دوتا از از فیلم هاشو..واقعا خوب کار کردن

کدوم فیلم ها؟؟ کجا میشه دیدشون
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام