• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

آتلیه رازان

۲۳-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #31
RE: آتلیه رازان
آتلیه رازان کارش واقعا حرفه ایه!!! ام خیلی گرون Smile

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟

"سعدی"

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109
۲۴-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #32
اگر با البوم بشه 6 تومن خوبه، الان هر چی اتلیه من تاپیکشون رو دیدم، تو همین قیمتن!!! نه؟

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #33
من تو دفتر رضا سرابی یک آلبوم ازش دیدم عااااااااللللیییییی بود
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #34
منم عروسیه دوستم با رازان بود. کلیپشون اصلا قشنگ نبود. ژستاشونم خیلی تکراری بود. با اینکه از عکسای تو پیجشون خوشم اومده بود ولی بعد از این عروسی نظرم کاملا عوض شد و دیگه نرفتم کاراشونو ببینم. فقط لیت هاشون قشنگ بود.
برای همین از لیست من خط خورد.
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #35
به نظرم کار رازان ارزش وقت گذاشتن و دیدن داره Smile

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #36
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ عصر)Ashna نوشته است:  به نظرم کار رازان ارزش وقت گذاشتن و دیدن داره Smile

نکنه امروز رازان بودیWink
نقل قول
۱۵-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #37
(۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ عصر)nilo0 نوشته است:  بچه هامن امروز اینجا بودم کارشون فوق حرفه ای مطمعنم توی ایران مثلش وجود نداره پکیجاش از 4/5 شروع میشه و تمام پرسنلاش اقان زن نداره ولی کارشون حرف ندارههههههههههههه

واقعا اینجا کادر خانوم نداره؟
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #38
(۳-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ عصر)fez نوشته است:  آتلیه عروسی من رازان بوده hصلا وابدا راضی بنودم لطفا گول نخورید

جرا دوستنم؟مگه چی شد؟
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #39
بچه ها من دیروز رفتم ولی هرچی زنگیدم کسی درو باز نکرد...زنگیدم به گوشی گفت آدرس عوض شده...من نمیدونستم....کلی خورد تو حالم...نزدیک همونجا بود ولی من دیگه حوصله نداشتم بگردم...منصرف شدم...خواستید برید بزنگید آدرس جدیدو بگیرید
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ عصر توسط میشانه.)
ارسال: #40
Heart RE: آتلیه رازان
(۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ عصر)هاله نوشته است:  
(۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ عصر)nilo0 نوشته است:  بچه هامن امروز اینجا بودم کارشون فوق حرفه ای مطمعنم توی ایران مثلش وجود نداره پکیجاش از 4/5 شروع میشه و تمام پرسنلاش اقان زن نداره ولی کارشون حرف ندارههههههههههههه

واقعا اینجا کادر خانوم نداره؟

من همین امروز برای دیدن کاراشون اونجا بودم. اتفاقا کادر خانوم هم داره/ شاید قبلا نداشته ولی مطمئنم بهترین و حرفه ای ترین افراد رو دور هم جمع کرده چون کارشون واقعا خاص و دیدنیه. هم عکساش فوق العادس هم پروجکشن و فیلماشون

به نظر من این آتلیه واقعا کار خاص و خوبی رو به مشتریاش تحویل میده. از فیلم و پروجکشن و عکسهای سرمجلس و لیت بگیر تا آلبوم و بقیه چیزا. برخورد پرسنلش هم عالیه. من هم برای عروسی خودم قرارداد بستم هم خیلی کار ازشون دیدم و همه راضی بودن/ آدما اول باید به ریخت و قیافه و هیکل و انعطاف پذیری بدنشون و پولی که میخوان خرج کنن نگاه کنن بعد از عکاس و فیلمبردار انتظار معجزه داشته باشن. کلا رازان یه انتخاب خوب و بدون پشیمونیه. من که راضی بودم و پیشنهاد میکنم شما هم حتما کاراشونو ببینین
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109 ، mahya1369
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام