• لوستر
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه رازان

۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ عصر توسط solan.)
ارسال: #11
RE: آتلیه رازان
دو تا منو داره : اولی 5 تومن و دومی که vip هستش13 تومن .
به ازای هر عکس اضافه 40*30 130 تومن میگیره که جاهای دیگه 80 یا 90میگیرن مثلا اخوان.
ولی کارشون خوبه

بعد از اینکه ما رفتیم اونجا در مورد من و همسرم نظر داده بودن به کسی که معرفیمون کرده بود که اصلا از این کارشون خوشم نیومد. فکر نمی کنن این حرف های حتی کوچیک ممکنه تو زندگی کسی تاثیر بذاره؟!
کارشون خوب بود ولی برا همین مردد شدم برم اونجا . که نکنه فردا در مورد ژستا و عکس و فیلم و عروسیمون هم گزارش بدن به معرفمون.
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109
۲۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ عصر توسط مهساکوچولو.)
ارسال: #12
fez جان شما تا دیروز از رازان راضی بودی که چرا الان اینجوری میگی
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #13
azizan man khodam baraye aroosim ba razan boodam, filmbardarisham alie, be nazare man hamechizesh alie, shak nakonid ke karesh take
نقل قول
 سپاس شده توسط مهساکوچولو
  • آرته
۲۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #14
talayeh جان منم میخام برم رازان میشه یه مقدار توضیح بدی که چه جوری بود عکساتون و فیلماتون .مدلای عکساتون چه جوری بود عکس اسپرت داشتی یا نه ... ممنون میشم بگی
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #15
bale mahsa jan man axe sport ham dashtam, kheili karesh take, hala miri mibini, kasi nabood ke az karesh tarif nakone bade aroosi, ham zsestash take ham axash, bayad khodet beri bebini, vaghan kadreshoon basalighan, hala age rafti khabaresho bede
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #16
ببین من رفتم کاراشونم دیدم .ولی خوب همه جا بهترین کاراشونو به مردم نشون میدن.میخام کسی که باهاش عروسی داشته بگه چه جوریه .باسه عکس اسپرت چند ساعت وقت میزارن.عکساشون چه جوریه واقعا.کاش میشد یکی از عکساتو میدیدم
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #17
azizam az karesh motmayen bash, man az tarafe shoharam ejaze nadaram axamo barat befrestam, vali bedoon ke kareshun kheili doroste pashimoon nemishi, vase axe sport ham az zohr taghriban saate 2 shooroo mikonan ta 9-10 shab, ta vaghti ke lebasat tamum beshe. bebin manam kheili negaran boodam avalesh mitarsidam az entekhabam, vali badesh behem sabet shod ke hich kasi nemitoonest behtar az in bashe,
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #18
شما هزینتون چقد شد ؟ چه چیزایی تو منوتون داشتید؟
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #19
سلام میشه کمکم کنید ؟ میشه بهم بگید رازان خوبه یا نه ؟ خواهشا راست بگید . . .
نقل قول
۹-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #20
بچه ها آتلیه رازان کارش حرف نداره من هفته پیش قرارداد بستم واقعاً کار عکس و فیلمش خیلی خیلی خاص بود.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام