• مرضیه محمدی
  • مهناز

آتلیه خوب در کرج

۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #1241
RE: آتلیه خوب در کرج
امروز یکی از عروس ها فرهنگ گالری رو معرفی کرد بهم رفتم و اینستاگرامشون رو دیدم خیلی خوب بود کاراشون و عکاسیشون خیلی متفاوت بود. فقط حیف که فیلم نداشتن تو اینستاگرام. حتما پیشنهاد میدم برید ببینید.
farhanggallery.photo
این آدرس اینستاگرامشون بود
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۶-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #1242

(۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۷:۰۹ عصر)'nazi afsharmand' نوشته است:  دوستای خوبم امیدوارم خوشبخت باشین همیشه . من پارسال میخواستم مراسم بگیرم ولی نشد متاسفانه. اردیبهشت مراسمم شد . برای آتلیه بین سیب سبز و کمال و بردیا کمی سردرگمم اگر کسی پیش این آتلیه ها بوده مراسمش بگه کدوم بهتره و اگر پیشنهادی دارین بگین دیگه کجا برم سر بزنم. ممنون عزیزای دلم

کمال خیلی خوبه 
من تازگی ها ازشون کار دیدم خوب بود

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #1243
اینجا همه از اتلیه های مختلف تعریف میکنن ولی بستگی داره هرکس توقعش چی باشه من اصلا اتلیه های کرج رو قبول نداشتم ولی جالب بود دوستم از تهران اومده بود کرج قرارداد بسته بود
من هم به خاطر مشکل مالی همسرم قبول کردم کرج بنویسم
ما اتلیه های تهران رو گشتیم خوبهاش کمتر از پونزده ملیون نبود
ما با اتلیه ماه و خورشید بستیم پنج و نیم
الان که کارهای ما رو تحویل دادن میبینم از تهرانی ها که کم نداره تازه از خیلیاشون هم کیفیتش بهتره الان عکسهای ما رو تو اینستا گذاشتن میتونید ببینید
چون راضی بودم گفتم تشکر کنم و فکر کنم بهترین تشکر تبلیغ این اتلیه است
ادس اینستا رو میزارم عکسهای ما رو ببینید moon.sun.studio
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
  • کتی دیلمی
  • اساطیر
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #1244
(۲۱-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ صبح)'فائزه شمس' نوشته است:  اینجا همه از اتلیه های مختلف تعریف میکنن ولی بستگی داره هرکس توقعش چی باشه من اصلا اتلیه های کرج رو قبول نداشتم ولی جالب بود دوستم از تهران اومده بود کرج قرارداد بسته بود
الان که کارهای ما رو تحویل دادن میبینم از تهرانی ها که کم نداره تازه از خیلیاشون هم کیفیتش بهتره الان عکسهای ما رو تو اینستا گذاشتن میتونید ببینید

واقعا خوب بود؟من آلبومشونو دیدم اصلا به دلم ننشست عکسهاش
تهران از کدوما خوشت اومد خانومی؟

نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #1245
(۲۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۴۷ عصر)'banuye barani' نوشته است:  
(۲۱-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ صبح)'فائزه شمس' نوشته است:  اینجا همه از اتلیه های مختلف تعریف میکنن ولی بستگی داره هرکس توقعش چی باشه من اصلا اتلیه های کرج رو قبول نداشتم ولی جالب بود دوستم از تهران اومده بود کرج قرارداد بسته بود

واقعا خوب بود؟من آلبومشونو دیدم اصلا به دلم ننشست عکسهاش
تهران از کدوما خوشت اومد خانومی؟

خوب هر کسی سلیقه خودش رو داره البطه شاید شما کار یک اتلیه رو بپسندی من کار یک اتلیه رو بپسندم ولی فرق من با شما اینه که به البوم اتلیه ها اکتفا نمیکنم چون اتلیه زیاد رفتم و میدونم بیشتر اتلیه ها مدل میارن و برای مدل هزینه زیاد میکنن 
باید واقعیتها رو دید کاری که تحویل مشتری میدن با کاری که نشون میدن یکیه یا نه من درخاست کردم البوم مشتری که اماده شده نشونم دادن
البطه من ارشیو عکس عروسهایی که البومشون رو دیدم رو هم دیدم نزدیک پونصد عکس از سبکهای مختلف بود خوب با توجه به سلیقه اون عروس البومش انتخاب عکس شده بود ولی من پسندیدم 
اتلیه زیما تو سعادت اباد 
رویای طلایی تو پونک
یونیک تو سعادت اباد 
البطه تعریف نوربین و زبرا و سرو رو هم شنیدم ولی میدونستم قرارداد زیر پونزده تومن نداشتن و من در توانم نبود 

نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ عصر توسط هانابخشی.)
ارسال: #1246
سلام
اینجا درباره آتلیه های کرج کامنت میزارن ولی حالا که صحبت از آتلیه های تهران شد منم نظر خودمو میدم
بنظر من آتلیه های خوب تهران : زبرا ، باراد ، رازان و آتلیه علی حمیدی هستن
آتلیه های خوب کرجم کمال ، گالریا و پرشیا هستن
من چون تالار و آرایشگاهم کرج بود رفتم گالریا
البته بازم فیلم و عکس خیلی سلیقه ای هست ولی من کار همه این آتلیه هارو دیدم و کار همشون خوب بود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام