• گل سنتر
  • تخت جمشید

آتلیه خوب در کرج

۲۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #1231
RE: آتلیه خوب در کرج
(۲۳-خرداد-۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ صبح)'ندا نوری' نوشته است:  
(۱۹-خرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۳۶ صبح)'roya75' نوشته است:  سلام بر همه عروس های آینده
من با آتلیه رضا آقایی قرارداد بستم و خیلی راضی ام 
بسیار بسیار خوش برخورد بودن و کارهاشون خیلی خاص و حرفه ای بود 
هممممه مدل کلیپ و عکس داشتن یعنی فکرنکنم کسی بره اونجا و تو همون سری اول قرارداد نبنده انقدر که تنوع کاراشون بالا بود
من خودم دوسه تا کلیپ اولو دیدم خیلی خیل خاص بودن و من نپسندیدم چون نمیخوام انقدر خاص و متفاوت باشم ولی از نصفه به بعد نمونه کاراشون همونی بود که میخواستم 
بعد بگم براتون که قیمتاشون از٢/٨٠٠شررع میشدولی تو این ماه تخفیف داشتن و واقعا هم تخفیف دادن....  پکیج ٧تومنی رو که شامل عکس و کلیپ اسپرت هم بود برامون ٤/٩٠٠تومن زدن
گفتن فعلا تا اخر این ماه تخفیف داریم و فقط هزینه هامونو از مشتریا میگیریم
و منم هرجا بتونم ازشون تعریف میکنم 
هرکی کار خوب با قیمت عالی میخواد حتما بره سر بزنه

واقعا بعضی آتلیه ها چقدر تابلو تبلیغ میکنن ، دست بردارم نیستن تصویر: images/smilies/undecided.gif

واقعا که خیلی تابلو بودتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

مـثل اتلیه پل تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-تير-۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ عصر توسط مرضیه بهار.)
ارسال: #1232
سلام به همه
اول از همه تشکر از خانم خدایی که جواب من رو دادن
من هم با ماه و خورشید بستم البته فقط میتونم به عروسهای دیگه پیشنهاد بدم برن و نمونه کارهاشون رو ببینن امیدوارم همونی بشه که نشونمون دادن

کل قرارداد ما شد 4800
فیلم و البوم و کرین و هدایا البته اقای فرهنگ تخفیف دادن
من شهریور عروسیمه و ایشالا بعد عروسی براتون مینویسم خوب بود یا ضعیف
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۳-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #1233
 عروسی داداشم با یه خانم قرارداد بست خیلی کارش عالی بود و واقعا زیر قیمت بود و کیفت کاری که در نهایت تحویل داد عالی بود در حد کمال و بقیه اما با نصف قیمت شمارشو اگه گیر بیارم براتون میفرستم خیلی دلسوزانه کار روانجام میداد و من یه بارم ندیدم بیکار بشینه ولی دیدم آتلیه هایی که فیلمبرداراشون از زیر کار در میرن
نقل قول
۵-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #1234

دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
ولی کسی آتلیه ای رو میشناسه که خودش
لباس فرمالیته داشته باشه

الان دیگه خیلی از آتلیه ها علاوه بر دکور لباس هم دارند ولی نمیدونم کجا داره

تصویر: images/smilies/huh.gif

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
 سپاس شده توسط Asan2 ، هانابخشی
۸-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #1235
(۵-تير-۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ صبح)'hadis sh' نوشته است:  دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
لباس فرمالیته داشته باشه

لباس فرمالیه فکر نکنم داشته باشن ولی یه مزون هست خیلی لباساش قیمت مناسبه مزون آریس خیابون امازاده محمد آتلیه خوب هم رهام محدوده چهاراه طالقانی شماره موبایلشو دارم ۰۹۱۹۳۶۲۱۷۴۰ خیلی کارش خوبه قیمتم مناسبه 
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۹-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ صبح توسط هانابخشی.)
ارسال: #1236
(۵-تير-۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ صبح)'hadis sh' نوشته است:  دوستان نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
لباس فرمالیته داشته باشه

سلام 
حدیث جان من فرمالیتم با آتلیه گالریا بود که دوتا لباس خیلی شیک برای این کار داشتن که حالت حریر داشت ، البته کرایه نمیدن و فقط در اختیار عروساشون میذارن و بعد هر بار استفاده میدادن به خوشکشویی ، دسته گل عروسم داشتن
من لینک سایتشونو میذارم براتون میتونید آدرس و شماره تماسشونو بردارید : 
https://ad.nowaroos.com/item/984/%D8%A2%...9%86%D9%85
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۹-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ عصر توسط Asan2.)
ارسال: #1237
آتلیه خوب کرج یکی ماه و خورشید آقای فرهنگ سه راه گوهردشت شمارشو از گوگل میتوتید پیدا کنید چون ندارمش  یکیم شیروانی ساختمان نیستان و آتلیه رهام محدوده چهارراه ۰۹۱۹۳۶۲۱۷۴۰ اینا کاراشون خوبه و قیمتاشون از بقیه پایینتره
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #1238
من در کرج کار شیک و عالی اتلیه رضااقایی را پیشنهاد میکنم هم خواهرم عروسشون بود هم خودم 
البته من خودم شعبه تهرانشون قرارداد بستم ولی کارشون شاهکاره پیشنهاد میکنم حتما نمونه کارشونو ببینید بعد تصمیم بگیرید 
من خودم و خواهرم از انتخابمون خوشحالیم 

نقل قول
۱۴-تير-۱۳۹۷, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #1239
دوستان آتلیه هیراد کارش خوبه؟کسی دیده؟؟ آتلیه ای که کارش خوب باشه و قیمتش حداکثر 4 بشه معرفی میکنید؟؟ 
نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #1240
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
(۲۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ صبح)'مرضیه بهار' نوشته است:  سلام به همه
اول از همه تشکر از خانم خدایی جواب من رو دادن
من هم با ماه و خورشید بستم البته فقط میتونم به عروسهای دیگه پیشنهاد بدم برن و نمونه کارهاشون رو ببینن امیدوارم همونی بشه که نشونمون دادن

کل قرارداد ما شد 4800
فیلم و البوم و کرین و هدایا البته اقای فرهنگ تخفیف دادن
من شهریور عروسیمه و ایشالا بعد عروسی براتون مینویسم خوب بود یا ضعیف

عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من وظیفه ام رو انجام دادم 
خیالت راحت گروه فیلم و عکسشون حرفه ای هستن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام