• نسیم عقیلی
  • هیژا

آتلیه خوب در مشهد

۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #1751
RE: آتلیه خوب در مشهد
من فقط دوتا اتلیه رو تا الان دیدم . اتلیه سحرسالاری ومانی هردو خیابون فردوسی. سحرسالاری کمترین پکیج ۶۸۰۰۰۰۰بود بدون کرین و هلی شات و کلیپ و عکاس سر مجلس. من با تخفیف تالار و اضافه کردن کرین و عکاس میشد ۴/۵با یک شاسی برجسته سرمجلس و سه تا البوم ابریشمی با سه تا سایز مختلف. مانی دوتا فیلمبردار و کرین و یک البوم ۳/۵حدودا
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #1752
من خودم اتلیه رویا تو جلال ۸ رفتم واقعا راضیم تا الان واسه انتخاب عکسم رفتم خیلییییی خوب بود عکسامون و خیلی با حوصله عکسارو نشونم دادن و گفتن قبل چاپ هم میگیم که بیاین تا تایید نهایی رو بدین .واقعا تیم حرفه ای هستن . عمارتایی هم دارن خیلیییی خوشگلههههه
به نظرم برو یه سر بزن .
من خودم سحر سالاری رو خیلی دوس داشتم به خاطر عمارتش اما واقعا کیفیت کاراشون در حد پولی که میگیرن نیست و پول تبلیغاتشونو میگیرن تا کیفیت
اگه دوس داری شمارشونو بدم

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #1753
لطفا بده شمارشو عزیزم
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz
  • کتی دیلمی
  • تقی زاده
۲۷-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۷ ۰۳:۵۴ عصر توسط k.m.)
ارسال: #1754
اتلیه رویا
09153057621

خداروشکر عروسیم به خوبی و خوشی گذشتتصویر: images/smilies/angel.gif 
ارایشگاه: فرارا ، اگه برگردم به عقب اصلا انتخابش نمیکنم!
اتلیه: رویا (جلال ال احمد)عکس شاسی که عالی، هنوز عکسامو نگرفتم نتیجه رو میام میگم !
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #1755
اتلیه انیما صیادشیرازی24
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #1756
سلام دوستان
کسی آدرس یا شماره تلفن آتلیه لابیران رو داره؟!
ممنون میشم اطلاع بدید

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام