• هیژا
  • مهناز

آتلیه خوب در شرق تهران

۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #591
RE: آتلیه خوب در شرق تهران
کار اتلیه ساقدوش خیلی خوب عزیزم
من مراسم پسر عموی همسررم عالی بگذار شد همه چیز طبق خواستشون بود
الان هم میخواند که برای انتخاب عکساشون برند ایشالا چاپ و تحویل کارشونم خوب باشه
نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #592
سلام به همه دوستای خوبم
مرسی از همه شما که اتلیه ساقدوش معرفی کردین ممنونم دوستان اگه واقعا دنبال جایی هستید که همه شرایط رو باهم داشته باشه و علاوه بر اینکه بهترین کارهارو داشته باشید، یه روز رویایی رو سپری کنید صادقانه پیشنهاد می کنم که با اتلیه ساقدوش قرارداد ببندید من به دلایلی که براتون مینویسم اینجارو بهترین می دونم چون نه تنها بهترین و زیبا ترین کارها رو تحویل میدن بلکه بهترین برخورد و شرایط رو نیز برای ما فراهم کردن و روز خوبی رو برای ما رقم زدن
1- کارهاشون جدید و متنوع هست و خلاقیت توی کارها زیاده و اصلا تکراری و روتین نیست
2- عکس ها و فیلم خیلی تمیز و با سلیقه و با دقت کار می شه و کوچکترین ایرادی ندارن
3- زمان زیادی رو تو روز مراسم برای عروس و داماد میذارن
4- زمان رو بی جهت از دست نمی دن و برای لحظه لحظه برنامه دارن و از تمام وقت استفاده می کنن
5- عکاسان و فیلمبرداراشون تحصیلکرده، مودب و فوق العاده حرفه ای هستند
6- البوم دیجیتالیشون کیفیت بسیار بالایی داره و پنج سال ضمانت داره
7- تعهد اخلاقی و کاری بالایی دارن، انعطاف پذیر و منصف، اخلاق خوب و خوش برخورد
و درکل ممنونم ازشون بهترین روز و شب از مراسم عقدم برامون به یادگار گذاشتند  

نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #593
تصویر: ./uploads/201812/post_82188_1543665124_8353a0a2feed78d9bdba7ccc9988dfc0.attach
بچه ها یه خبر خوب اتلیه ساقدوش 15% تخفیف گذاشته خیلی خوبه توی این شرایط من توی پستاشون دیدیم گفتم بیام اعلام کنم
اگر مراسمی دارید فرصت تخفیفشون کمه زود تر اقدام کنین

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  WhatsApp Image 2018-12-01 at 14.54.15.jpeg (اندازه: 57.29 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
  • تقی زاده
  • کتی دیلمی
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #594
سلام دوستان
آتلیه ساقدوش کجاست ؟
آیا پیج اینسا داره ؟در مقایسه با مهران چ طوره ؟لطفا اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید .
ممنونم
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #595

(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ صبح)'مریمانه' نوشته است:  سلام دوستان
آتلیه ساقدوش کجاست ؟
آیا پیج اینسا داره ؟در مقایسه با مهران چ طوره ؟لطفا اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید .
ممنونم

عزیزم آدرسش فلکه اول تهرانپارس , خیابان رشید جنوبی , بین خیابان 148 و 150 , ساختمان ونوس , شماره 133 , واحد 3 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A2%D...9%88%D8%B4

https://www.instagram.com/saghdoushstudio/

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط مریمانه
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #596
(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
آتلیه ساقدوش کجاست ؟
ممنونم

عزیزم آدرسش فلکه اول تهرانپارس , خیابان رشید جنوبی , بین خیابان 148 و 150 , ساختمان ونوس , شماره 133 , واحد 3 

مرسی عزیزم 
در مقایسه با مهرا چه طوره ؟
اطلاع دارید شما ؟

نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #597

(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ صبح)'مریمانه' نوشته است:  
(۱۸-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ صبح)'parmin.ab' نوشته است:  
آتلیه ساقدوش کجاست ؟
ممنونم

مرسی عزیزم 
در مقایسه با مهرا چه طوره ؟
اطلاع دارید شما ؟

به نظرم کار آتلیه مهران بهتره البته قدیم که اینطوری بود حالا نمیدونم افت کرده یا نه چون من عکسای ساقدوش توی اینستا دیدم زیاد سبک کارشو دوست ندارم البته کاملا سلیقه ای بهتر بری از نزدیک کاراشونو ببنیی بعد ساقدوش از نظر قیمتی ارزون تره 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط مریمانه
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #598
سلام
بچه ها من عروس 3 / 9 /97 استودیو کارا هستم
تالار مینورام بود و آرایشگاه خانم سمیرا مرتضوی
درباره اتلیه میتونم بگم خدا شکر همه چی خوب پیش رفت هم روز باغ و روز مراسم استرس نداشتم
یک مزیت که داشت اتلیه خودش داخل اتلیه یه عمارت خوبی داشت که نیاز نبود باز ورودی جدا بدی ( عین عمارت های ایت یا لاکچری یا اردیبهشت ... )دکورهای خوبی داشت ولی من چون در فضای باز میخواستم عکس داشته باشم هم عمارت خودشون رفتم هم بیرون عمارت ایت
منوها هلی شات و کرین داشتم و یه کار جدید البته از نظر خودم چون ندیده بودم جای دیگه یه کلیپ طنز جالب در امد و ممنون بابت راهنمای اقای انصاری
بچه ها عکاس و فیلم بردارم خوب بودن باعث میشدن استرس اون روز کم بشه همش میخندیدن و به مدل عکس ها و طرز لباس ایستادن خوب دقت میکردن که تو عکس دیگه نخوان ادیت یا تغییر بدن
بچه ها فقط من به یه چیزی دقت نکردم این بود که فاصله آتلیه و ارایشگاه و تالار با هم فاصله داشتن ولی من عمارت خصوصی خودشون با روز فرمالیته رفتم که دیگه استرس مسیر نداشته باشم هر چند اقای انصاری باز لطف کردن گفتن با خواستی بیا با لباس های دیگه تو عمارت خصوصی باز چند تا عکس دیگه بنداز بعد مراسم
من تقریبا کارام تموم شد فیلم گرفتم یه تغییراتی تو البوم دادم و قرار شب اخر هفته برم بگیرم و من خواستم که نظر تو نوعروس بگم چون من قبلا نظرات خونده بودم ولی متاسفانه درباره استودیو کارا زیاد صحبت نشده بود و روز اول من نگران بود ولی واقعا راضیم که اون روز تصمیم کارا شد چون چند تا اتلیه دیگه بودن که خیلی نظر داشتن ولی خدا خواست من این استودیو انتخاب کردم
بچه ها خواهش گول عکس و فیلم ها که بیشتر مدل ها بازی کردن نخورید چون خیلی از استودیو این عکس ها یا البوم ها توسط یه عکاس دیگه گرفته شده بود
من به چند علت این اتلیه انتخاب کردم یکی
عمارت خصوصی
و رفتار خوب مدیریتی که من سه بار رفتم و امدم باز عین روز اول با من رفتار کردن و با حوصله و لبخند توضیح دادن
و قیمت مناسب و عکسها و کلیپ های واقعی
آتلیه کارا عالییی
مینورام عالییی
سمیرا مرتضوی عالییی
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #599
(۲۴-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ عصر)'Kimia_jangjoo' نوشته است:  سلام
بچه ها من عروس 3 / 9 /97 استودیو کارا هستم
تالار مینورام بود و آرایشگاه خانم سمیرا مرتضوی
درباره اتلیه میتونم بگم خدا شکر همه چی خوب پیش رفت هم روز باغ و روز مراسم استرس نداشتم
یک مزیت که داشت اتلیه خودش داخل اتلیه یه عمارت خوبی داشت که نیاز نبود باز ورودی جدا بدی ( عین عمارت های ایت یا لاکچری یا اردیبهشت ... )دکورهای خوبی داشت ولی من چون در فضای باز میخواستم عکس داشته باشم هم عمارت خودشون رفتم هم بیرون عمارت ایت
منوها هلی شات و کرین داشتم و یه کار جدید البته از نظر خودم چون ندیده بودم جای دیگه یه کلیپ طنز جالب در امد و ممنون بابت راهنمای اقای انصاری
بچه ها عکاس و فیلم بردارم خوب بودن باعث میشدن استرس اون روز کم بشه همش میخندیدن و به مدل عکس ها و طرز لباس ایستادن خوب دقت میکردن که تو عکس دیگه نخوان ادیت یا تغییر بدن
بچه ها فقط من به یه چیزی دقت نکردم این بود که فاصله آتلیه و ارایشگاه و تالار با هم فاصله داشتن ولی من عمارت خصوصی خودشون با روز فرمالیته رفتم که دیگه استرس مسیر نداشته باشم هر چند اقای انصاری باز لطف کردن گفتن با خواستی بیا با لباس های دیگه تو عمارت خصوصی باز چند تا عکس دیگه بنداز بعد مراسم
من تقریبا کارام تموم شد فیلم گرفتم یه تغییراتی تو البوم دادم و قرار شب اخر هفته برم بگیرم و من خواستم که نظر تو نوعروس بگم چون من قبلا نظرات خونده بودم ولی متاسفانه درباره استودیو کارا زیاد صحبت نشده بود و روز اول من نگران بود ولی واقعا راضیم که اون روز تصمیم کارا شد چون چند تا اتلیه دیگه بودن که خیلی نظر داشتن ولی خدا خواست من این استودیو انتخاب کردم
بچه ها خواهش گول عکس و فیلم ها که بیشتر مدل ها بازی کردن نخورید چون خیلی از استودیو این عکس ها یا البوم ها توسط یه عکاس دیگه گرفته شده بود
من به چند علت این اتلیه انتخاب کردم یکی
عمارت خصوصی
و رفتار خوب مدیریتی که من سه بار رفتم و امدم باز عین روز اول با من رفتار کردن و با حوصله و لبخند توضیح دادن
و قیمت مناسب و عکسها و کلیپ های واقعی
آتلیه کارا عالییی
مینورام عالییی
سمیرا مرتضوی عالییی

کیمیا جان خوشحالم راضی بودی از اتلیه ات من استودیو کارا پارسال رفته بودم و کارش دیده بودم 
ولی چون تو گرمدره باغم بود و آرایشگاه غرب بود 
دیگه اتلیه شرق اوکی نکردم ولی قبلا یه عمارت داشتن که اونم خیلی خوب بود داخل خود اتلیه بود  یه چند تا لوکیشن مختلف داشت که دیگه ورودی باغ ندی و مخصوصا برا زمستان خوبه چون سرد 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام