• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه حرفه ای در غرب تهران

۱۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #1571
RE: آتلیه حرفه ای در غرب تهران
(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ صبح)'mehdi_gh62' نوشته است:  با عرض سلام  خدمت کاربران عزیز. 
دوستان من اواسط فروردین سال بعد برای مراسم عروسیم دنبال یه آتلیه خوب با قیمت مناسب میگشتم. خواستم ببینم با حدود بودجه "حداکثر" 8 9 میلیون، آتلیه ای که خودتون یا نزدیکانتون تجربه کار باهاش رو داشته باشن و ازش راضی بوده باشن سراغ دارید که بتونه خدمات مناسبی ارائه بده؟ 
من خودم با سرچ اینستا تا الان 3 4 مورد رو گیر آوردم که با حدود همین بودجه همچین پکیجی رو ارائه میدن: دو دوربین فول اچ دی+ دوربین اسلو+ کرین+ هلی شات+ تهیه کلیپ (پخش در مراسم نه) +عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و تحویل همه فایلها+ یک شاسی50x70 و دو شاسی 30x40 (قاب شده)+ آلبوم 10 برگ 40x80 و حدود 20-30 تا لیت مهمون
ضمنا این رو هم بگم که خیلی از آتلیه هایی که رفتیم از نظر عکس خوب بودن ولی توی کلیپ کارشون خیلی دلچسب نبود. برا همین کلیپ و فیلم برای خود من یه جورایی مهم تر از عکس و آلبومه و به نظرم اصل سلیقه و هنر و مهارت آتلیه ها توی کلیپه که معلوم میشه. تا نظر شما چی باشه
بهرحال خیلی از لطف و راهنماییتون ممنونم

من اتلیه پل تو سعادت آباد بودم خیلی راضی بودم آقای آقایی واقعا خوب و خوش برخورد و کادرشون خیلی حرفه ای ان
از همه چیم راضی بودم همون کلیپی که نشونمون دادن رو تحویل دادن و تو تالار پخش کردن خیلی استقبال کردن فامیلا و جو تالار با کلیپ عوض شد اصلا
حتما برو سر بزن و کاراشونو ببین تو همین رنج قیمت میتونی پکیج خوبی ببندی باهاشون
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
۱۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ عصر توسط سحر خازنی.)
ارسال: #1572
(۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ صبح)'mehdi_gh62' نوشته است:  با عرض سلام  خدمت کاربران عزیز. 
دوستان من اواسط فروردین سال بعد برای مراسم عروسیم دنبال یه آتلیه خوب با قیمت مناسب میگشتم. خواستم ببینم با حدود بودجه "حداکثر" 8 9 میلیون، آتلیه ای که خودتون یا نزدیکانتون تجربه کار باهاش رو داشته باشن و ازش راضی بوده باشن سراغ دارید که بتونه خدمات مناسبی ارائه بده؟ 
من خودم با سرچ اینستا تا الان 3 4 مورد رو گیر آوردم که با حدود همین بودجه همچین پکیجی رو ارائه میدن: دو دوربین فول اچ دی+ دوربین اسلو+ کرین+ هلی شات+ تهیه کلیپ (پخش در مراسم نه) +عکاسی باغ و آتلیه و مراسم و تحویل همه فایلها+ یک شاسی50x70 و دو شاسی 30x40 (قاب شده)+ آلبوم 10 برگ 40x80 و حدود 20-30 تا لیت مهمون
ضمنا این رو هم بگم که خیلی از آتلیه هایی که رفتیم از نظر عکس خوب بودن ولی توی کلیپ کارشون خیلی دلچسب نبود. برا همین کلیپ و فیلم برای خود من یه جورایی مهم تر از عکس و آلبومه و به نظرم اصل سلیقه و هنر و مهارت آتلیه ها توی کلیپه که معلوم میشه. تا نظر شما چی باشه
بهرحال خیلی از لطف و راهنماییتون ممنونم

سلام گل دختر 
تو رنج این قیمت اتلیه زیادی هستن  
من خودم تو فیلم آتلیه زئوس معرفی میکنم فیلمش خوب ولی عکسش ضعیف آدرسش قبلا تو سردار جنگل بود حالا نمیدونم و اسم فیلم بردارش یادم نیست 
تو اتلیه های دیگه 
ملکه زیبا پیشنهاد میدم چون هم تو فیلم برداری خوب هم عکس هاش از رئوس قوی تر فیلم بردار حمید و نیلوفر پیشنهاد میدم و تو این رنج قیمت میتونی 
آتلیه پل من میدونستم قبلا کرج حالا نمیدونم و نسبت به قبل که شناخت دارم بیشتر سبک مدلینک داشت و این سبک ها عکسش یادم نیست ولی من نمیپسندم 

(۶-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۵۰ صبح)'Marziyeh_bahari' نوشته است:  سلام بچه ها
من 5 شنبه و جمعه چند تا اتلیه رفتم دیدم
اول رفتم اتلیه صدف بانو تو خیایان آذربایجان
چون تو نوعروس خیلی تعریف کرده بودن چی بگم واقعا خیلی بد بود یطوری بود عکس ها وفیلم ها و از رفتار اونا خوششم نیومد و میشه گفت با یک میلیون میتونستی اتلیه جمع کنی ولی خندم میگرفت و فضاشون واقعا بد بود
ژست عکس
فیلم برداری خیلی ابتدای بود
بعد رفتم مینیتاتور نزدیک بود تو بهبودی
رفتار اقای شمس خوب بود کارها میشه گفت معمولی
دکور خوب بود
حالا دوشنبه قرار دارم برم اتلیه ملکه زیبا
قبل از اونم میخوام برم آرته ببینم

سلام مرضیه وای گفتی خانم محمدی اره به من میگفتی من میگفتم نری چون کارهای اتلیه صدف خوب نیست البته باید بگم تو اون رنج قیمت واقعا مشخص نه عکس بردار و نه فیلم بردار خوب نمیشه گرفت 
و ضمن این که خود البوم برا چاپ کلی هزینه اش میشه 
دیدنو نرو اصلا خوب نیست 
کومه نرو 
حالا من تو مقایسه اتلیه ها یه لیست گذاشتم کلی اتلیه بود برو به اونا سر بزن 
باغت اگه مدیریتش عوض نشده باشه یکی از بهترین باغ هاست مخصوصا تو کیفیت غذا ها و انشالا به سلامتی مراسمت تموم بشه و خیالت راحت بشه

نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
۱۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #1573
دخترا من میخوام واسه سالگرد ازدواجم بریم عکاسی چندتا عکس بگیریم، البته خیلی ساده چون هشتمین سالگردمونه و مراسم اینا نداریم کجا رو پیشنهاد میدین غرب تهران که هم کارش شیک و تمیز باه هم قیمت مناسب هم اینکه فایلها رو بهمون بده؟
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • تقی زاده
۲۱-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #1574
دوستان من آتلیه ام پل بود و ازشون خییییلی راضی ام
تمام کادرشون باحوصله و کاربلد بودن
قیمتاشونم خیلی مناسبه کاری که تحویل میدن واقعا بیشتر می ارزه
نقل قول
 سپاس شده توسط maahboobeh
۲۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #1575
[quote="'Soufi62' pid='7586158' dateline='1549555791'"]
کسی نبود بمن جواب بده؟
نقل قول
۲۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ عصر توسط nikia.)
ارسال: #1576
(۲۲-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ عصر)'Soufi62' نوشته است:  
(۱۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۷:۳۹ عصر)'Soufi62' نوشته است:  کسی نبود بمن جواب بده؟

تصویر: images/smilies/biggrin.gifیکی از دوستای من واسه سالگرد ازدواجش رفت پیش آقای آقایی و به پیشنهاد اونا رفتن تو یه عمارت خاص عکاسی کردن و یه فتوبوک خوشگل زدن

بستگی داره که چه چیزی میخوای
فکر نکنم آتلیه های خوب فقط چندتا عکسو قبول کنن مگر اینکه البوم بزنی
این البوم فوتوبوک که میگم خیلی گذینه ی خوبیه سایز کوچیکم داره و خیلی جمع و جور و شیکه
نقل قول
 سپاس شده توسط Soufi62
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام