• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

آتلیه حرفه ای در غرب تهران

۳۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #1551
RE: آتلیه حرفه ای عروس
باشه عزیزم برات می فرستم خصوصی امیدورام بهترین عروس برای خواهر گلت بگیری موفق باشین خندونتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/blush.gif

نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #1552
RE: آتلیه حرفه ای عروس
ممنون بانو مریمی ایشالا خدا کنه خیلی غصه می خورم ایشالا بهترین باشه مغسیییییییییییییتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #1553
RE: آتلیه حرفه ای در غرب تهران
بچه ها تاپیک جدا نزنید !!
من الان تاپیک قبلی رو با تاپیکی که داشتیم ادغام کردم ، از همین تاپیک برای طرح سوالاتتون و کمک کردن به دوستاتون استفاده کنید
ممنون
نقل قول
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
  • بیکیوت مدیس ماساژ
۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #1554
سلام! فقط هرجارو انتخاب می کنید دیده نو را انتخاب نکنید فکر نکنم جایی انقدر افتضاح و بدقول باشه تو عروسی قرار بود عکسمونو بیارن بچرخونن که نیاوردن بعد گفتن چندتا عکس اضافه گرفتیم جبران اون شه!!!!! هنوووز بعد از یک سال و دو ماه که از عروسی می گذره فیلم عروسی ما رو ندادن!!!!!!!! چقدرم زنگ زدیم همش میگن باشه حتما ولی باز هیچی به هیچی!!!!!New3
نقل قول
 سپاس شده توسط ava_khanoom ، eli meli joon
۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #1555
سلام دوستان اومدم از مراسم داداشم بگم براتون
بالاخره بعد از کلی گشت وگذارداداشم اینا اتلیه افر رو انتخاب کردندراستش اولش که اطلاعات نداشتیم اصلا اعتماد نکردیم ولی وقتی به جاهای مختلف سرزدیم دیدیم که اقای جمالی خیلی ادم با وجدان وبا صداقتی هستن
هم خیلی شفاف وصادقانه حرف میزد هم خیلی راحت همه چیزا توضیح میدادن یه جورایی احساس ارامش میکردی از حرفاشون .هم منوی قیمت پایین داشتن هم قیمت بالا ؛کیفیت نمونه کارهای که به ما نشون دادن خیلی خوب بود.
و بالاخره قرارداد بستند داداشم اینا مراسم داداشم اول مرداد ماه بود ورکلیییییی خوشحال بودن هم از روز عکاسی و کلیپشون ووووو مخصووووصا فیلم پروجکشن اخر شب مجلس عقدشون که وااااقعا عااالی بود و خیلی موقع پخشش تو سالن همه راضی بودن ...نمیدونم چجوری از کادر خوووب و عااالیتون تشکرکنم بهترین شب رو برای دادشم و خانوادمون ساختید
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط saghaaaaar.yz
۱۱-شهريور-۱۳۹۷, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #1556
اره ستایش جون جدییییی هرچیزی بگم کم گفتم از خوبیشون منم نامزدیم رفتم پیششون
کادر ی عالی منظم دقیق کاملا مسئولیت پذیر و فوق العاده پر انرژی من خودم خیلی شیطونم و پر انرژی با این حال خسته شده بودم اخرای شب اما تیم اقای جمالی اصلا
تازه بهم همش روحیه میدادن و کلی سرحالم میکردن خیلی خوش گذشت با وجودشون بهم
نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۷, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #1557
سلام وای هرکدوم از دوستام که میان کلی تعریف میکنن
خودم که هر بار هرکدوم 10بار دید اماسیر نمیشم ازشون واقعا چی بگم از خوبیاتون اقا جمالی
خدا میدونه چقدر استرس کشیدم برای تک تک کارای مراسمم اما الان خیلی خوش حالم که انتخاب های خوبی کردم  و یکی ازاون انتخب ها اتلیه افر بودتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #1558
سلام من اذر سال پیش برای اتلیه عقدم افر انتخاب کردم که خیلی راضی بودم و ازشون ممنونم
انتخابم چند تا دلیل داشت
1.خیلی خوش منش وخو برخورد هستن بلوف نمیزنند واقعا چیزی که هستند
2.به سلیقه مشتری خیلی احترام میذارند و با هم فکری پیش میرند و نمیگند که ما خودمون میدونیم باید چیکار کنیم و ال وبل
3.مهم ترینش تیم باحال و پر انرژی دارند و توی روز مهم زندگیتون که پر از استرس هستید این خیلی نکته مهمی هست
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
۲۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #1559
شروع پکیج های ویژه آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوعروس ها از 2.5 و مناسب با هر بودجه و سلیه است

با همکاری کادر حرفه ای و با تجربه خانم و آقا از سال 88 تا کنون و با عضویت در اتحادیه عکاسان و فیلم برداران تهران با مجوز های لازم در خدمت مشتریان عزیز هستیم

همکاری با برترین گروه تصویر برداری هوایی

همکاری با برترین عمارت ها و باغها و لوکیشن های بکر

اطلاعات بیشتر از طریق شماره های زیر:

44387713

09122383310
09128495759
تصویر: ./uploads/201810/post_95696_1540039457_d7fc258111f2105673a50eda880c343e.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  farniya copy.jpg (اندازه: 274.83 KB / دانلودها: 0)

همه منوهای ما dslr به همراه عکاسی کامل باغ و آتلیه و عمارت و مراسم و عکاسی رئال میباشد
شروع پکیج های آتلیه نوعروس ها از 2.500.000 تومان و کاملا واقعیست
با دیدن نمونه کارها و قیمت های ما خودتان قضاوت کنید
44387713
09128495759
09122383310
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #1560
پکیج تخفیفی پاییز
2دوربینه dslr               
رونین
هلیشات
عمارت وباغ رایگان
تصویربردار اقا و بانو
عکاس بانو(عکسبرداری باغ اتلیه مجلس)
تدوین حرفه ای و سینمایی
ژورنال 60*40 (20صفحه)
ژورنال 18*13جیبی
15قطعه 18*13
 100.70سرمجلسی
20قطعه 15*10 شاسی 
فقط 5/300 

آتلیه افسون (افشار)
اتلیه افسون فقط دو شعبه دارد
واحد مجاز 749411
منوهای وِیژه وخاص متناسب با بودجه وسلیقه شما
10 تا 30 درصد تخفیف مشتریهای نوعروس

شعبه پونک : 44460298
شعبه فرجام: 77189871-77189842 
مدیریت: 09125476252
بازدید همه  روزه حتی ایام تعطیل با تعیین وقت قبلی
https://www.instagram.com/photoafsoon

تصویر: ./uploads/201811/post_102897_1541859493_fb9470269e4b5834812196cee6ba8e03.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  2C2A8867-2.jpg (اندازه: 215.41 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام