• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

آتلیه حرفه ای در غرب تهران

۳-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #1531
RE: آتلیه حرفه ای در غرب تهران
'1hanane1 dateline='' نوشته است:  
'بارین �dateline='' نوشته است:  عزی

سلام دوستان ، من عروس دو سال پیش هستم ، آتلیه هم نوعروس ها رفتم ، اگر واقعا مراسمتون براتون مهمه به هییییییچ وجه اینجا ندارید ، یه آقای محمدی داره که در برخود اول کاملا با برخورد زمان تحویل کار فرق داره ، بسیار از خود راضی ، اصلا هم تخفیف نمیدن خصوصا اگر مراسمتون مناسبتی باشه ، یه روتوش کار داغونم اون زمان داشتن یه خانومی بود که انگار از دماغ فیل افتاده بود ، لوس و حرف گوش نکن ، آلبوم ما یه قسمتش خراب بود که قبول نمیکرد و بابدبختی وقتی دید گغت خیله خب حالا چه کنیم ، باشه پول لیت هاتونو ندید واسه جبران این ضرر ، فک کنین البم عروسی آدم ! بسیار هم پولکی هشتند یعنی شب عروسی بعد خوردن شام میان خفتتون میکنن تا پول رو کامل نگیرن ول نمیکنن ، زمان بندیشونم اصلا خوب نیست به مجلس دیر رسیدیم ، ر صورتی که یه اتلیه حرفه ای باید مدیریت زمان داشته باشه ، عروس داماد بی تجربن و هرچی بگین گوش میدن ،اتلیه بی خیال باشه مثل اینا بیچاره اید ، قیمتاشونم میگن مناسبه در صورت که کم کم آیتم اضافه میشه و هم قیمت اتلیه های خوب در میاد با این تفاوت کار حرفه ای نیست ، میدونم که اینا زد و بند دارن با تیم نو عروس و میان نظرم رو پاک میکنن چون قبلا هم دیدم ازشون اینکارو ، اما ایراد نداره ، یه نفرم ببینه اشتباه نکنه کافیه

من هم همینجا کارم انجام شد 
اصلا برخورد بد و نا هماهنگی برامون پیش نیومد
عکسامونو هم خیلی دوست دارم روز عروسی کلی با گروهشون گفتیم و خندیدیم و خوش گذشت 
تازه با بدقولی حدود ۱ ساعته آرایشگاه که باعث شد دیر به عمارت برسیم ما رو به موقع رسوندن تالار
به نظرم اصلا انصاف نیست پشت سرشون با غرض ورزی پیام بنویسید

عزیزم شما هر جور صلاح میدونی میتونی نظر بدی ، من بعد دو ساااااال دارم میام میگم ، اونم واسه اینکه هر سال سالگرد ازدواجم میشه آلبومم رو یبینم یاد ایشون میفتم وگرنه هرکسی آاده بره با هرکی میخواد قرار داد ببنده ، مسلما ایشون با همه این برخورد رو نمیکنن و خیلیا هم راضین  و طبیعی هم هست ، همونطور که طبیعیه نا راضی هم باشن ، من فقط تجربمو گفتم بدون هیییچ غرض ورزی ، بقیه میتونن استفاده کنن ، طی کنن باهاشون یا هرکار دیگه د حداقل وجدانم راحته که اطلاع رسانیمو کردم ، همین 

نقل قول
۴-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-تير-۱۳۹۷ ۱۲:۳۲ عصر توسط nazijon1989.)
ارسال: #1532
سلام به همگی بهترین آتلیه افسون کارشون فوق العادست من تو این سایت باهاشون آشنا شدم از همینجام نهایت تشکرا از آقای افشار وهمکاران گلشون دارم واقعا کارشون بینظیره شماره تماسشون 09125476252-22031733
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #1533
بچه ها نظرتون راجب اتلیه هنر سوم چیه ؟؟؟ من خیلی نمونه کاراشونو دوست دارم قیمتاشونم خوبه میخوام راجب خروجی کاراشون بدونم
نقل قول
  • بیکیوت
۱۰-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #1534
سلام دوستان
من با رضا آقایی قرارداد بستم و قراره فرمالیته ام برم یه عمارتی که تبدیل به مخروبه شده و میخوام لباس حریر سفید بپوشم به نظرتون لباس عروسکو بپوشم بهتره یا همین حریرو...؟
دلم یه کلیپ متفاوت میخواد اصلا بخاطر همین که کاراشون خیلی تنوع داشت و خاص بودن اینجارو انتخاب کردم و دلمم میخواد کلیپی بشه که ده سال بعدم تازگی داشته باشه نه یه چیز روتین که همه میگیرن و یاغ میرم و حاضر میشن ...
حالا به نظرتون لباس عروسمو نپوشم بعدأ پشیمون نمیشم؟
چون روز عروسی فقط چندتا عکس میخوام بگیرم که یادگاری بمونه
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-تير-۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ عصر توسط shaaaaaaaadi.)
ارسال: #1535
بابت کارهای خوبی که از اتلیه ای افسون از اقای افشار وهمکاران خوبشون تحویل گرفتم خیلی خوشحال هستم  موفق  باشید تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #1536
سلام عزیزانتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
من طی تحقیقاتی که اینجا و چندتا سایت دیگه کردم آتلیه رضا آقایی رو انتخاب کردم ، کاراشون عالی بود مخصوصا کلیپاشون و برخورد فوق العاده مثبت و خوبی داشتن 
شماهم برید ببینید چون قیمتاشون نسبت به کارشون عالیه
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #1537
ای کاش آتلیه ها تبلیغات نذارن اینجا تا بتونیم تبادل نظر کنیم اینطوری انجمن رونقی نداره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام