• لی لی رضایی
  • تقی زاده

آتلیه تک چهره ها سعادت آباد

۲۶-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #11
RE: آتلیه تک چهره ها سعادت آباد
جا داره تشکر ویژه کنم از آقای جلالی عزیز و تیم خیلی خوبشون بخاطر وقتی که برای ما گذاشتن برای سالگرد ازدواجمون مارو بردن عمارت جاجرود بخاطر صبر و حوصله که تیمشون داشتن خیلی بهمون خوش گذشت خاطره خوبی برامون شد منم خواننده خاموش بودم همیشه ولی گفتم عضو بشم چون تشکر کردن انگیزه بیشتری میده  تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/wink.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.png اگه خواستین تاریخ و اسم و فامیلمم میگم تصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
۱-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-دي-۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ عصر توسط 73533-نوعروس.)
ارسال: #12
RE: آتلیه تک چهره ها سعادت آباد
سلام عصر بخیر
بچه های عزیز من عروسیم 29 آذر سال 97 بود
که اقای جلالی از من خواستن حتما در نوعروس نظر خودم بزارم
دوستان عزیز ما عمارت لواسان رفتیم برای عکس برداری خدا شکر همه چی خوب پیش رفت و تمام نگرانیهای من برطرف شد ممنون از عکاس خوبم که با حوصله و صبر تمام کارها انجام داد خوبی این اتلیه این بود تو عمارت هر عکسی که میگرفتن به من نشون میدادن تا من تایید کنم و این باعث شد که من یه ارامش برام بوجود بیاد چون میدونستم عکسام چطور گرفته شده تقریبا دو ساعت اون جا بودیم و بعد به سمت تالار حرکت کردیم (تالار امیتیس )
حالا برا ادیت و کارای البوم چند روز دیگه میرم و میام حتما بهتون اطلاع میدم که چطور بود
ممنون از مدیریت خوب اتلیه اقای جلالی و امیدوارم بقیه کارام به همین صورت خوب پیش بره
به دوستان گلم پیشنهاد میدم حتما به این اتلیه یه سری بزنند و نمونه کارهاشون ببیند

ساناز و مهدی

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام