• جم
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه تخصصی پل

۱۸-فروردين-۱۳۹۹, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #301
RE: آتلیه تخصصی پل
(۲۶-اسفند-۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ عصر)'medis medis' نوشته است:  سلام 
من از کاربرهای ۶ سال پیش سایت هستم اما به ندرت چیزی مینویسم . عروسیم ۱۷ بهمن ماه ۹۸ بود 
ما با آتلیه pol ( آقای رضا آقایی )  قرارداد بستیم . از همین نوعروس ایشون رو پیدا کردیم و بسیار از انتخابمون راضی هستیم
نکته مهم اینکه ایشون بسیییییااااار خوش برخورد و صبور هستن . نکته بعد به انتخاب مشتری احترام میزارن در عین حال کیفیت کارشون رو حفظ میکنن مخصوصا تو عکاسی خیلییییی حرفه ای عمل کردن 
یه موضوع دیگه که برای ما خیلیی مهم بود اینکه اصل فایل ها رو داشته باشیم که ایشون با کمال خوشرویی قبول کردن 
و در آخر اینم بگم که ما ۱۷ ام که عروسیمون بود ۲۵ اسفند فیلم و عکسهامون رو کامل تحویل گرفتیم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
هر کی ازم سوال کرد ایشون رو معرفی کردم و به شما هم پیشنهاد میدم حتما جزو انتخاب هاتون بهشون سر بزنینتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

چه خوب عزیزم که انقدر زود تحویل گرفتین فیلم و عکستونو
ما هم تو روزهای عید رفتیم و فرمالیته مونو تو یه باغ خصوصی گرفتیم خیلی هم خوب بود و خوش گذشت با وجود کرونا البته خیلی بهداشتو رعایت کردیم ولی کلی هم بابتش خندیدیم عروسیمونم دوماه عقب انداختیم و آقای آقایی هم کلی باهامون راه اومدن تو همه چی خداخیرشون بده
واقعا از انتخابم راضی ام و به همه پیشنهاد میدم 
مرسی از این سایت خوب که باعث میشه بی دغدغه بهترین انتخابو کنیم 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام