• نسیم عقیلی
  • هیژا

آتلیه تخصصی پل

۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #191
RE: آتلیه تخصصی پل
یه پیامک از اتلیه برای من اومده بود که برای قراردادهای اول سال جدید که بسته میشه . به ۳۰ نفر اول تا ۴۰٪ تخفیف داده میشود
کسی دیگه ای این پیامک دریافت کرده؟
من خواهر کوچیکم تابستان عروسیشه میخوام بدونم اگه درست هست زود بریم برای قرارداد
اگه کسی اطلاع داره به من خبر بده
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #192
(امروز ۰۹:۲۷ صبح)'موژان موژان' نوشته است:  یه پیامک از اتلیه برای من اومده بود که برای قراردادهای اول سال جدید که بسته میشه . به ۳۰ نفر اول تا ۴۰٪ تخفیف داده میشود

اره گلم من مشتری قبلی خودشون هستم . برای خواهر شوهرم هفته قبل رفتیم قرارداد بستیم . و تخفیف دادن 
ولی کارهای جدیدشون خیلی عالی بود تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif
من کارم برای دو سال قبل بود الان این کارهایی که نشونمون دادن خیلی خاص و دیدنی بود 
نقل قول
دیروز, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #193
(دیروز ۰۵:۲۵ عصر)'مژده ملوس' نوشته است:  
(دیروز ۰۹:۲۷ صبح)'موژان موژان' نوشته است:  یه پیامک از اتلیه برای من اومده بود که برای قراردادهای اول سال جدید که بسته میشه . به ۳۰ نفر اول تا ۴۰٪ تخفیف داده میشود

اره گلم من مشتری قبلی خودشون هستم . برای خواهر شوهرم هفته قبل رفتیم قرارداد بستیم . و تخفیف دادن 
ولی کارهای جدیدشون خیلی عالی بود تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: images/smilies/sad.gif
من کارم برای دو سال قبل بود الان این کارهایی که نشونمون دادن خیلی خاص و دیدنی بود 

عزیزم من هم مثل شما دقیقا  فرمالیته نداشتم ولی کارهای جدیدشونو دیدم دلم خواست با هم همدردیم
ولی واقعا کارشون عالیه ما خانوادگی مشتریشون هستیم و همیشه راضی بودیم 

نقل قول
  • پیانو
  • تقی زاده
امروز, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #194
(دیروز ۱۱:۴۶ صبح)'feryal1998' نوشته است:  
(۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۵:۲۵ عصر)'مژده ملوس نوشته است:  
(۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ صبح)'موژان موژان' نوشته است:  یه پیامک از اتلیه برای من اومده بود که برای قراردادهای اول سال جدید که بسته میشه . به ۳۰ نفر اول تا ۴۰٪ تخفیف داده میشود

عزیزم من هم مثل شما دقیقا  فرمالیته نداشتم ولی کارهای جدیدشونو دیدم دلم خواست با هم همدردیم
ولی واقعا کارشون عالیه ما خانوادگی مشتریشون هستیم و همیشه راضی بودیم 

تخفیفاشون واقعیه چون کارشون واقعا در حد قیمتشون نیست همچین آتلیه ای تو سعادت اباد با این کادرحرفه ای واقعا قیمت پایین دارن میزنن اینطوری پیش برن کلی مشتری جذب میکنن 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام