• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه تخصصی پل

۱۶-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه تخصصی پل
تلفن:
09122396311

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ عصر توسط feryal1998.)
ارسال: #2
Smile RE: آتلیه رضا آقایی
سلام  
من چند سال قبل عروسی خواهرم با اتلیه اقای اقایی بود کرج ولی اون موقع با نام اتلیه پل کار میکردن خیلی عالی شده بود کارشون و الان ما چون تهران اومدیم دفتر تهرانشون قرارداد بستم ولی میتونم بگم عالیه کارشون .  البته این هم بگم ما جاهای دیگه زیاد نرفتیم چون چند سال قبل هم نمونه کارشون خوب بود خواهرم باهاشون قرارداد بسته بود دیگه مطمعن بودیم از کارش ولی همسرم سخت گیر بود رفتیم حضوری کار جدید دیدیم دیگه راهی جز قرارداد نداشتیم 
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #3
RE: آتلیه رضا آقایی
دوستان تازه یادم رفت بگم به مناسبت افتتاح شعبه جدیدشون تا ۵۰٪ تخفیف گذاشتن خیلی عالی بود برام گفتم شاید کسی بخواد استفاده کنه
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #4
(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۳:۴۹ عصر)'feryal1998' نوشته است:  سلام  
من چند سال قبل عروسی خواهرم با اتلیه اقای اقایی بود کرج ولی اون موقع با نام اتلیه پل کار میکردن خیلی عالی شده بود کارشون و الان ما چون تهران اومدیم دفتر تهرانشون قرارداد بستمک ولی میتونم بگم عالیه کارشون .  البته این هم بگم ما جاهای دیگه زیاد نرفتیم چون چند سال قبل هم نمونه کارشون خوب بود خواهرم باهاشون قرارداد بسته بود دیگه مطمعن بودیم از کارش ولی همسرم سخت گیر بود رفتیم حضوری کار جدید دیدیم دیگه راهی جز قرارداد نداشتیم 

کارشون چطوره عزیزم؟
شما کی قرارداد بستین؟ میشه پکیجتونو با قیمت بگین 
من دنبال یه آتلیه ی خوبم تو تهران  که هم کارشون خوب باشه هم قیمتاشون ... تعریف آتلیه پل یا همون رضا آقایی رو زیاد شنیدم ولی کاراشونو از نزدیک ندیدم کجا میشه نمونه کلیپ ازشون دید؟

نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ صبح توسط admin3.)
ارسال: #5
 یادداشت مدیریت : عدم سان سو ر مناسب

فایل‌های ضمیمه
.jpg  image.jpg (اندازه: 167.16 KB / دانلودها: 4)
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ صبح توسط مونا***.)
ارسال: #6
مرسی مانلی جون ، کلیپ اولی خیلی قشنگ بود

چندوقت بود دنبال نمونه کاراشون بودم ولی باید برم حضوری ببینم بازم ، البته هنوز خیلی به عروسیم مونده ولی چون کلیپ اسپرت و پیش کاری عروسیم میخوام خارج از ایران باشه باید زودتر برم و اگه همسرم اوکی باشه باهاشون قرارداد میبندم هم از اخلاق خوب آقای آقایی زیاد شنیدم هم از کیفیت کاراشون ....حالا یکی از دوستان هم میگه این روزا تخفیفای عجیبی میدن باید حتما برم
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #7
سلام دوستم، منم باهاشون قرارداد بستم ، فوق العاده آدم جالب و خوش مشربی هستن و عکسایی که خود آقای آقایی میگیره محشره من عکسای اسپرت و پیش کاری عروسیمو گرفتم ولی عروسیم تو عیده ، عکسام همه عالی شدن فقط ٥تا سرمجلسی خواستم آخه دیگه اصلا نمیتونستم بینشون انتخاب کنم راستی تو زمستون تخفیف دارن میتونی از تخفیفاشون استفاده کنی همینجوری هم قیمتاشون خیلی بالا نیست خدایی منصفن 
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ صبح توسط admin3.)
ارسال: #8
اینو ببین.... تصویر: /images/smilies/new/surprised.png نوشته کلیپ اسپرت رایگان در استانبول در کشتی تفریحیتصویر: /images/smilies/new/surprised.png
...........................

یعنی واقعا کشتی تفریحی دارن اونجا ؟ وااای من عاشق این بودم که روی کشتی عکس عروسی بگیرمتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #9
آره اونو دیدم چقدرم کلیپش ناااااااز بود انگار خود عروسه داره آهنگ مادمازلو میخونه تصویر: /images/smilies/new/lub.png    آره دیگه تو همین هفته میرم راستی تو پکیجت چیا داره وچند شده؟

https://arosime.com/1803-2/
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #10
(۲۲-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ صبح)'مونا***' نوشته است:  آره اونو دیدم چقدرم کلیپش ناااااااز بود انگار خود عروسه داره آهنگ مادمازلو میخونه تصویر: /images/smilies/new/lub.png    آره دیگه تو همین هفته میرم راستی تو پکیجت چیا داره وچند شده؟
پکیج من سه دوربینه فول اچ دی  با کرین و مونتاژ درجه یک و یه آلبوم ٤٠-٨٠ عروسی و یه آلبوم ٣٠-٦٠ اسپرت با کلیپ اسپرت و سه تا شاسی و ٤٠ تا لیت و هلی شات باغ عکاسی خبری از اول با آخر مراسم همراه با دوربین خبرنگاری که از فامیلای نزدیک مصاحبه میگیره ( اینش برام خیلی جالب و مهم بود) همش باهم شد ٦ تومن که الان همین پکیجو دارن ٤ تومن میزنن به مناسبت انتخاب اولین فیلم سینمایی آقای آقایی تو جشنواره های خارجیه فکرکنم ولی بعد از دیماه دیگه تخفیف نمیدن ها 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام