• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

آتلیه تخصصی رضا سلطانی

(جزئیات)

تهران شهرک غرب ضلع شمالغربی بلوار دریا و پاکنژاد
تلفن: 02186128130
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09125548369,09191111420

آتلیه عروسآتلیه تخصصی کودکعکاسی اسپرت

آتلیه تخصصی رضا سلطانی

۱۹-آبان-۱۳۹۵, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #21
RE: آتلیه تصویر طلایی ( گلدن شاتر) ++ 20 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++
سلام به همگی
ما یک ماه پیش مراسممون برگزار شد.و همه چی خیلی عالی بوود.
میخوام به تمام دوستانی که دنبال یک آتلیه خوب میگردن، آتلیه گلدن شاتر (آقای سلطانی) را معرفی کنم.کارشون فوق العاده است. ایشون یک هنرمند واقعی هستند که با عشق عکاسی میکنن، و این در تمام کارهاشون مشخص. از طرفی خییلیی براتون وقت میزارن، با صبر و حوصله کار انجام میدن مثل جاهای دگ نیس که فقط بخوان زود تمومش کنن. عکسایی که ایشون میگیرن از ژورنال های خارجی هم بهتره. خودتون هیجان زده میشین وقتی عکساتونو میبینین. طوری که موقع چاپ از 1 دونه اش هم نمیتونین بگذرین انقد که عکسها عالیی شدن.آلبوم هاشون انقدر با کیفیت، که حد نداره.کلیپ هایی هم که درست میکنند خییلییی خییلیی عالیه در حد pmc.
آقای سلطانی از لحاظ اخلاقی هم نامبر 1 هستند.
به همه کسایی که قصد دارند مراسم بگیرند و خاطرات خوبشونو ثبت کنند، فقط و فقط و فقط گلدن شاتر رو معرفی میکنم.
فقطططططط برین ببینین کاراشونو...
نقل قول
 سپاس شده توسط تصویر طلایی(گلدن شاتر) ، nasibe_603
۱۳-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #22
میشه قیمت پکیج عروسی را بگید???
نقل قول
۲۹-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #23
با عرض سلام و روز به خیر قیمت پکیجهای عروسی در این مجموعه بستگی به نوع سفارش عروس و داماد داره که حد اقل از دو میلیون به بالا میباشد
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #24
سلام اینجا کاراشون چه جوری و البته قیمتاش؟
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #25
سلام مجموعه تصویر طلایی واقعا کاراشون دیدنیه و پیشنهاد میکنم حتما برید و از نزدیک عکسها و کلیپهاشون رو ببینید قطعا باهاشون قرارداد میبندید قیمتاشونم نسبت به کیفیت کارشون خیلی خیلی مناسبه و یه خبر خیلی خوب بدم که مدیر این مجموعه قراره به قید قرعه یکی از عروس دامادها رو رایگان ببرند تور ترکیه هم برای تفریح و هم برای ساخت کلیپتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #26
Heart RE: آتلیه تصویر طلایی ( گلدن شاتر) ++ 20 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++
سلام
هرچی از شخصیت ناب اقای سلطانی و هرچی از اخلاق و معرفت این مرد بگم کم گفتم و اینکه ایشون یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین های هنر عکاسی در سطح بین الملل هستن،
اقای سلطانی شما واقعا استادی
برای ما که واقعا کم نذاشتی و بهترین روزه زندیگیمونو برامون بهترین خاطره کردی با عکسای بی نظیری که گرفتی
ازت ممنونیم
کلمه استاد و کلمه هنرمند واقعا برازنده شماست
همیشه موفق باشید.
سپاس

نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #27
آقای سلطانی واقعا استاد حرفه ای هستند و فوق العاده خوش اخلاق، من قبل از عروسی ایشون رو نمیشناختم ولی بعد خیلی خیلی از عکسا و کارشون راضی بودم. ی نکته خیلی مهم اینکه روز عروسی همه عروس دامادا استرس دارن و خسته میشن، من خودم اونروز توی باغ خیلی کلافه بودن و خیلی غر میزدم ولی انصافا ایشون خیلی حوصله بخرج دادن و منو شرمنده خودشون کردند.
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #28
Star RE: آتلیه تصویر طلایی ( گلدن شاتر) ++ 20 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++
(۲۳-اسفند-۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ عصر)'admin2' نوشته است:  درباره آتلیه تصویر طلایی(گلدن شاتر)

رضاسلطانی مدرس عکاسی و نورپردازی مدیر عامل آتلیه تصویر طلایی هستند ایشان با 30 سال تجربه عکاسی دارای سبک خاصی در عکسبرداری فتو ژورنالیست و نورپردازی اکسپرسیونیسم میباشند که این امر باعث شده که کارهای او نسبت به دیگر رغبا متمایز باشد. امید است این افتخار را داشته باشیم تا خدماتی که شایسته شما عزیزان باشد را در زمینه فیلم وعکس و ثبت بهترین لحظات زنگیتان ارائه دهیم.

موبایل :
09125548369
09191111420
تلفن :
02188191569
آدرس :
ولیعصر - توانیر
وب سایت :
http://golden-shutter.ir

با مدیریت رضا سلطانی

[تصویر: آتلیه تخصصی رضا سلطانی]

با سلام خدمت جناب آقای سلطانی و همکاران خوبشون
          من و همسرم بابت مراسم عقدمون از خدمات بسیار خوب آتلیه ایشون استفاده کردیم .
در درجه اول رفتار صمیمانه و خوبشون باعث میشه اون روز که معمولا همه دچار استرس میشن ،جو خیلی آروم خوب و صمیمی باشه.
بسیار با حوصله ،وقت می ذارن و از پیشنهادات عروس و داماد استقبال می کنن
عکسهایی که توسط آقای سلطانی گرفته میشه بسیار با کیفیت و بدون اغراق هست و به جرات می تونم بگم خیلی هاشون احتیاج به ویرایش نداره!!هرچند بار که از شون بخوایین عکس و فیلم رو با سلیقه شما تغییر میدن .
بسیار منصف هستن و در درجه اول رضایت مشتری براشون مهمه.
پیشنهاد می کنم حتما بهشون مراجعه کنین ،نمونه کارهاشون رو از نزدیک ببینین . Smile

نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #29
سلام قیمتهای این آتلیه چیه؟
​نمونه کارهاشون چطوره؟
 آدرسشون کجاست؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام