• گل سنتر
  • مزون فابرا

آتلیه تخصصی رضا سلطانی

(جزئیات)

تهران شهرک غرب ضلع شمالغربی بلوار دریا و پاکنژاد
تلفن: 02186128130
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09125548369,09191111420

آتلیه عروسآتلیه تخصصی کودکعکاسی اسپرت

آتلیه تخصصی رضا سلطانی

۲۳-اسفند-۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه تخصصی رضا سلطانی
آتلیه تخصصی رضا سلطانی
رضاسلطانی مدرس عکاسی و نورپردازی مدیر عامل آتلیه رضا سلطانی هستند ایشان با 30 سال تجربه عکاسی دارای سبک خاصی در عکسبرداری فتو ژورنالیست و نورپردازی اکسپرسیونیسم میباشند که این امر باعث شده که کارهای او نسبت به دیگر رغبا متمایز باشد. امید است این افتخار را داشته باشیم تا خدماتی که شایسته شما عزیزان باشد را در زمینه فیلم وعکس و ثبت بهترین لحظات زنگیتان ارائه دهیم.

موبایل :
09125548369
09191111420
تلفن :
02186128130

با مدیریت رضا سلطانی
[تصویر: آتلیه تخصصی رضا سلطانی]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط rasoulgh ، zhobin ، farnooshbi ، nasibe_603 ، Rezaalidosti ، شبنم بحرینی
۲۵-اسفند-۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: آتلیه تصویر طلایی ( گلدن شاتر)
سلام دوستان . همیشه اعتقاد دارم که تو مراسم عروسی همه چیز تموم میشه و فقط چیزی که باقی میمونه عکس و فیلم عروسی هست و اونم دیگه تکرار شدنی نیست . من در سال 89 برای مراسم عروسی خودم آتلیه ها زیادی رفتم و یک دنیا نمونه کار دیدم ، هر کدومشون از نظر من به نوعی ایراد داشت و کلا اونجوری که دوست داشتیم به دلمون نمی نشست تا اینکه با آتلیه تصویر طلایی ( گلدن شاتر ) جناب آقای سلطانی که واقعا در زمینه عکس، فیلم و کلیپ کارشون نامبر وان هست آشنا شدم و ایشان کار عکس و فیلم مراسم منو انجام دادن و تمام دوست ، آشنا و فامیل که در عروسی من حضور داشتند از این بنده خدا شماره گرفتن برای مراسم عروسی خودشون . به نظر من حقیر زوجهایی که قصد دارن برای مراسم عروسی خودشون یک عکاس و فیلمبردار عالی و بی نقص انتخاب کنن بدون شک بدون هیچ تحقیقی میتوانند آتلیه تصویر طلایی را انتخاب کنن . با اجازتون برای شما مزایای و معایب این آتلیه و عکاس آنرا خدمت شما عرض میکنم . مزایا :
1 - از نظر تخصص و کار بلد بودن در هنرعکاسی و نورپردازی و ..... بسیار حرفه ای هستند .
2 - ژستها ،مدلها و سبک هایی که برای عکس گرفتن به عروس و داماد پیشنهاد میدهند واقعا کلاسیک، خاص و موند بالا هست .
3 - همیشه از تجهیزات عکاسی بروز ، عالی و حرفه ای استفاده میکنند .
4- انسان بسیار چشم پاکی هستند که من فکر میکنم این موضوع برای زوجین خیلی مهم هست .
5- دنیای صبر ،حوصله و پشتکار در گرفتن عکسهای آتلیه ، باغ ، اسپرت و ساختن کلیپ
6- همیشه لبخند بر لب دارند و دائم به عروس و داماد انرژی مثبت میدهند .
7- اصلا و تحت هیچ شرایطی قیمت پرت نمیدهند .
8- با اینکه واقعا یک استاد تمام عیار در هنر عکاسی ، فیلم و کلیپ هستند ولی خدایی کاملا انسان بی ادعایی هستند .
9 - همیشه سعی میکنن برای عروس داماد سورپرایز های عالی داشته باشند .
10 - اونقدر در گرفتن عکسهای خاص ،رویایی و بی نقص برای زوجین دلسوزی میکنه که آدم و واقعا شرمنده خودشون میکنه .
معایب :
1 - تمام عکس هایی که میگیرن اونقدر زیبا ، خاص ، تک و تکرار نشدنی هستند که آدم نمیتونه از آنها بگذرد و همین باعث میشه که تصمیم بگیریم همشونو بدین چاپ کنن .
2 - وقتیکه این آتلیه را برای عروسی انتخاب میکنید باعث میشه که کل زوجین که در فامیل هستند سطح انتخابشون برای آتلیه خیلی خیلی بالا بره یعنی یک جورایی کل می افته و مثلا اگر پسر خالت بخواد عروسی کنه یا میاد سراغ همین آتلیه یا میره کلی میگرده که یک چیزی از شما بهتر انتخاب کنه که اونم ته کار برمیگرده و از شما میخواد که براش به آتلیه تصویر طلایی زنگ بزنی و ازشون تخفیف بگیری .
در واقع این 2 تا عیبی که گفتم عیب محسوب نمیشود .
در همینجا از استاد سلطانی عزیز بسیار تشکر میکنم که از بهترین روز زندگی ما (روز مراسم ازدواج ) بهترین و خاص ترین عکس ها را گرفتند .
کار حرفه ای و خوب همیشه توسط مشتریان به افراد دیگر پیشنهاد میشود .
انشاالله همه زوجها خوشبخت باشند .
نقل قول
 سپاس شده توسط fazish
۳-فروردين-۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #3
جناب آقاي سلطاني كارتون حرف نداره ، اين اتليه رو به همه عروس داماد هاي عزيز پيشنهاد ميكنم كيفيت كارها عاليه و هم اينكه خيلي خوش قول هستند در تحويل به موقع كارها قيمتها هم واقعا مناسبه ....موفق باشييييد گلدن شاتر
نقل قول
 سپاس شده توسط تصویر طلایی
۱۹-فروردين-۱۳۹۵, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #4
(۲۵-اسفند-۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ صبح)rasoulgh نوشته است:  سلام دوستان . همیشه اعتقاد دارم که تو مراسم عروسی همه چیز تموم میشه و فقط چیزی که باقی میمونه عکس و فیلم عروسی هست و اونم دیگه تکرار شدنی نیست . من در سال 89 برای مراسم عروسی خودم آتلیه ها زیادی رفتم و یک دنیا نمونه کار دیدم ، هر کدومشون از نظر من به نوعی ایراد داشت و کلا اونجوری که دوست داشتیم به دلمون نمی نشست تا اینکه با آتلیه تصویر طلایی ( گلدن شاتر ) جناب آقای سلطانی که واقعا در زمینه عکس، فیلم و کلیپ کارشون نامبر وان هست آشنا شدم و ایشان کار عکس و فیلم مراسم منو انجام دادن و تمام دوست ، آشنا و فامیل که در عروسی من حضور داشتند از این بنده خدا شماره گرفتن برای مراسم عروسی خودشون . به نظر من حقیر زوجهایی که قصد دارن برای مراسم عروسی خودشون یک عکاس و فیلمبردار عالی و بی نقص انتخاب کنن بدون شک بدون هیچ تحقیقی میتوانند آتلیه تصویر طلایی را انتخاب کنن . با اجازتون برای شما مزایای و معایب این آتلیه و عکاس آنرا خدمت شما عرض میکنم . مزایا :
1 - از نظر تخصص و کار بلد بودن در هنرعکاسی و نورپردازی و ..... بسیار حرفه ای هستند .
2 - ژستها ،مدلها و سبک هایی که برای عکس گرفتن به عروس و داماد پیشنهاد میدهند واقعا کلاسیک، خاص و موند بالا هست .
3 - همیشه از تجهیزات عکاسی بروز ، عالی و حرفه ای استفاده میکنند .
4- انسان بسیار چشم پاکی هستند که من فکر میکنم این موضوع برای زوجین خیلی مهم هست .
5- دنیای صبر ،حوصله و پشتکار در گرفتن عکسهای آتلیه ، باغ ، اسپرت و ساختن کلیپ
6- همیشه لبخند بر لب دارند و دائم به عروس و داماد انرژی مثبت میدهند .
7- اصلا و تحت هیچ شرایطی قیمت پرت نمیدهند .
8- با اینکه واقعا یک استاد تمام عیار در هنر عکاسی ، فیلم و کلیپ هستند ولی خدایی کاملا انسان بی ادعایی هستند .
9 - همیشه سعی میکنن برای عروس داماد سورپرایز های عالی داشته باشند .
10 - اونقدر در گرفتن عکسهای خاص ،رویایی و بی نقص برای زوجین دلسوزی میکنه که آدم و واقعا شرمنده خودشون میکنه .
معایب :
1 - تمام عکس هایی که میگیرن اونقدر زیبا ، خاص ، تک و تکرار نشدنی هستند که آدم نمیتونه از آنها بگذرد و همین باعث میشه که تصمیم بگیریم همشونو بدین چاپ کنن .
2 - وقتیکه این آتلیه را برای عروسی انتخاب میکنید باعث میشه که کل زوجین که در فامیل هستند سطح انتخابشون برای آتلیه خیلی خیلی بالا بره یعنی یک جورایی کل می افته و مثلا اگر پسر خالت بخواد عروسی کنه یا میاد سراغ همین آتلیه یا میره کلی میگرده که یک چیزی از شما بهتر انتخاب کنه که اونم ته کار برمیگرده و از شما میخواد که براش به آتلیه تصویر طلایی زنگ بزنی و ازشون تخفیف بگیری .
در واقع این 2 تا عیبی که گفتم عیب محسوب نمیشود .
در همینجا از استاد سلطانی عزیز بسیار تشکر میکنم که از بهترین روز زندگی ما (روز مراسم ازدواج ) بهترین و خاص ترین عکس ها را گرفتند .
کار حرفه ای و خوب همیشه توسط مشتریان به افراد دیگر پیشنهاد میشود .
انشاالله همه زوجها خوشبخت باشند .

ممنون از توضیحات کاملتون بقیه دوستانم اگه مراسم باهاشون داشتن و کارشون رو از نزدیک دیدن بیان نظر بدن که بقیه بتونن انتخاب بهتر و راحتتر داشته باشن
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ صبح توسط roshanak 1368.)
ارسال: #5
RE: آتلیه تصویر طلایی ( گلدن شاتر) ++ 20 % تخفیف برای کاربران نوعروس ++
میشه پکیج قیمتاتون رو بدید .
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #6
شما عکس بارداری هم میگیرین و شامل تخفیف میشه؟
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #7
سلام بچه ها. مراسم نامزدی من نزدیک. یکی از دوستانم این سایت رو معرفی کرده بهم گفته میتونم انتخاب های خوبی داشته باشم. میشه بهم بگین قیمت های اینجا چه جوری و پکیج نامزدیش چنده؟برای آتلیه نمیخوام خیلی روتوش کنه که قیافه ام مصنوعی بشه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدSmiling
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ عصر توسط تصویر طلایی.)
ارسال: #8
[quote='zariiiiiii' pid='6839643' dateline='1460725578']
شما عکس بارداری هم میگیرین و شامل تخفیف میشه

سلام وقتتون به خیر بله عکس بارداری هم گرفته میشه به صورت تخصصی و فیگورهای خاص
که میتونید جهت دیدن نمونه کار به دفتر استودیو مراجعه کنید در مورد تخفیف هم در این زمینه و
آتلیه کودک به صورت پلکانی و بنا به تعداد سفارشتون اجراء میشود جهت اطلاع بیشتر با شماره تلفنهای موجود در تاپیک تماس بگیرید
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ عصر توسط faeze sharafi.)
ارسال: #9
(۲۴-فروردين-۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ صبح)roshanak 1368 نوشته است:  میشه پکیج قیمتاتون رو بدید .

سلام روشنک جان من اطلاعاتی که راجع به پیج قیمتاهاشون دارم همه نوع قیمت دارن بنا به بودجه عروس و داماد مثلا از یک ونیم میلیون تا پانزده میلیون بستگی به نوع سفارش ما داره ولی چیزی که برای من خیلی جالب بود اینه که کیفیت تمام کارهاشون چه منوی ارزون چه منوی گرون خیلی بالاست پیشنهاد میکنم حتما برید و کاراشونو ببینید.

(۲۷-فروردين-۱۳۹۵ ۰۵:۴۰ عصر)mehrnoosh.gholi نوشته است:  سلام بچه ها. مراسم نامزدی من نزدیک. یکی از دوستانم این سایت رو معرفی کرده بهم گفته میتونم انتخاب های خوبی داشته باشم. میشه بهم بگین قیمت های اینجا چه جوری و پکیج نامزدیش چنده؟برای آتلیه نمیخوام خیلی روتوش کنه که قیافه ام مصنوعی بشه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدSmiling

مهرنوش جان اتفاقا عکسبرداری هاشون طوری نورپردازی میشه که اصلا نیاز به روتوش نداره.
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ صبح توسط admin2.)
ارسال: #10
من مراسم عروسیم روز ولنتاین یعنی 26 بهمن 91 بود . فصل گل و گیاه نبود و دیگه تقریبا همه جا خشک بود . کار عکاسیم با اقای سلطانی که الان مسئول آتلیه تصویر طلایی هستند بود . خوشبختانه باغ تو شهریار رفتیم و باغی هم که رفتیم مخصوص کار عکاسی بود چون یه سری وسایل و تجهیزات برای عکاسی عروس و داماد هم داشت . من ازنتیجه کار ایشون خدا رو شکر خیلی راضی هستم . هنوز بعد سه سال البوم و ژستامون به روزه و وقتی البوم و فیلم رو میبینم فقط یادم میفته که اون روز واسه خاطر این ژستا یه کم خسته شدم ولی کارشون خیلی خوب بود . من از طریق دوستم با ایشون اشنا شدم . من نمیدونستم ولی میگفتند مدرس عکاسی هم هستند . یکی از عکسای سر مجلسی هم براتون میذارم . من از روی عکسم عکس گرفتم . امیدوارم کار عکاسیتون با هر کی هست اونی بشه که دلتون میخواد .

یادداشت مدیریت : عدم س ا ن سو ر مناسب

هر لحظه که تسلیمم ، در کارگه تقدیر
آرام تر از آهو ، بی باک تر از شیرم
هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر
رنج از پیِ رنج آید ، زنجیر پیِ زنجیر
نقل قول
 سپاس شده توسط تصویر طلایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام