• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

آتلیه بهرنگ لاهیجان

۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1

Wink آتلیه بهرنگ لاهیجان
New1دوستای گلم اطلاعاتتون رو درباره آتلیه بهرنگ لاهیجان اینجا بنویسید لطفاNew1
Heart

شکر خدا به مقصد رسیدیم

ممنون از پیاماتون ببخشید دیر جواب میدم من وقت ندارم زیاد بیام سایت

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
 سپاس شده توسط Happy Couple ، MaloooS ، سيم سيم ، nasibe_603 ، نقشینه
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #2

RE: آتلیه بهرنگ لاهیجان
(۲۴-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ عصر)ailineto نوشته است:  من بهرنگ لاهیجان قرارداد بستم. دو دوربینه 950. استیدیکم اشانتیون. کرین 200 که متوسطه انتخاب کردم. آلبوم دیجیتال مرغوبش 700 تومن شد. کلیپ از 400. سرمجلسی 170 و لیت مهمان دونه ای 4 که تخفیف داد دونه ای 2 تومن شد. 3% بازم از کل قرارداد تخفیف داد.

شکر خدا به مقصد رسیدیم

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
 سپاس شده توسط MaloooS ، نقشینه
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #3
بچه ها یه سوالی داشتم.من خیلی دوست دارم کلیپم تو طبیعت باشه مخصوصا این عکس هایی که گذاشتید عالیه.میخواستم بپرسم قیمت کلیپ تنها چقدره؟من مشهدی هستم و میخواستم اگر بشه واسه کلیپم بیام شمال.میشه کسانی که کلیپ داشتن با این اتلیه راهنماییم کنن.ممنون.
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #4
بچه ها بهرنگ مال کیه؟ فامیلیشون چیه؟

حالمون خوبه Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ عصر توسط ailineto.)
ارسال: #5
دوست گلم صاحب آتلیه آقای بهرنگ میرصادقی هستن. با برادراشون و همسرشون کار میکنن. گروه mrc رو تاسیس کردن. فیلمبرداری هوایی روز قدس در رشت به عهدشون بوده. کار فیلمبرداری هوایی چند تا از اتلیه های معروف رشت رو هم این گروه انجام میدن(اسم آتلیه هارو نمیتونم بگم اما 2-3 تا از اونایی که خیلی معروفن)

(۱۴-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ صبح)Aryyyyy نوشته است:  بچه ها یه سوالی داشتم.من خیلی دوست دارم کلیپم تو طبیعت باشه مخصوصا این عکس هایی که گذاشتید عالیه.میخواستم بپرسم قیمت کلیپ تنها چقدره؟من مشهدی هستم و میخواستم اگر بشه واسه کلیپم بیام شمال.میشه کسانی که کلیپ داشتن با این اتلیه راهنماییم کنن.ممنون.

500 تومن عزیزم. الان 500 تومنه. من فروردین داشتم باهاشون 400 تومن. هرروز فیلمبرداری اضافه هم 200 تومن. اما من کارم تو 3 روز تموم شد. ولی همون 400 رو گرفتن. واقعا جاهای خاص میبرنت و خیلی شاد و راحت و بسیار مودب و محترمن

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، Aryyyyy ، arezoo1984 ، MaloooS
۲-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #6
میشه قیمت جدید پکیج کاملشو بگید لطفا
نقل قول
۳-شهريور-۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #7
(۲-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ عصر)baharepaizi نوشته است:  میشه قیمت جدید پکیج کاملشو بگید لطفا

عزیزم تو پست اول عکس گذاشتم از پکیج ها Lub

نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #8

آیلین کیفیت عکسات خوبه؟
شنیوم کیفیت عکسای بهرنگ بده

شکر خدا به مقصد رسیدیم

Heart

2=1+1
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #9
فرزانه جون اینکه معذرت هنوز نتونستم وقت نکردم عکسم بگیرم برات از کلیپم مامانم اساس کشی داره. دوم اینکه من راضیم از همش نمیدونم حالا انتظار بقیه چیه یا مثلا کارای رشت رو ندیدم آلبومارو کیفیتشون رو اما من به نظر خودم خیلی خوبه من از همه چی راضی بودم. اگه بیای گیلان میتونم بیام لاهیجان ببینمت هم کلیپ رو ببینی هم آلبوم رو

نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh*
۲۸-شهريور-۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #10

فدات ششششششم دوسته خوبممممم مرسیییی کاغذ عکسات خوبن؟جنسش؟

شکر خدا به مقصد رسیدیم

Heart

2=1+1
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام