• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه اگرین

(جزئیات)

سعادت آباد - سرو غربی - پلاک 32 - طبقه 3 - واحد 5
تلفن: 02122366662| نقشه

منطقه: غرب تهران
موبایل: 09358673476

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه اگرین

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه اگرین
تلفن :22366662
موبایل :09358673476 -09109010364
آدرس : سعادت آباد - سرو غربی - پلاک 32 - طبقه 3 - واحد 5
AGERINSTUDIO@gmail.com

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Rosayee ، zinat-s
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #2

آتلیه اگرین
سوگلی جون نوشته است:سلام سمیرا جان میشه حالا که لطف کردین یه تاپیک برای اتلیه ارته زدین یکدونه هم برای اگرین بزنید اخه ما چند نفرهستیم که اونجا قرارداد بستیم و جای مشخصی هم برای تبادل نظراتمون نداریم مجبوریم تو قسمت اتلیه های غرب تهران همش اسپم بزاریم.ممنون میشم. بزنید به درخواست سوگلی جون. اتلیه اگرین.
44485571
09109010349
جنت آباد شمالی-خ مخبری-نرسیده به چهار راه شاهین-سمت چپ-جنب سوپر گلستاپ169واحد3.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
 سپاس شده توسط NiKtA20 ، ROoyam ، miss69 ، کاملیا
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ عصر توسط سوگلی جون.)
ارسال: #3
RE: آتلیه اگرین
سلام دوستای گلم .من خودم با این اتلیه قرارداد بستم برای اردیبهشت.چندجارو دیدم تا اینجارو انتخاب کردم بالاخره.هم از کار عکسشون خوشم اومد هم فیلمشون هر سبکی هم که بخواید برات کار میکنن. به نظرم که کلیپ هاشون فوق العادست.مدیریت اینجا با خانوم شریفی هست و عکاسشون هم خانم پیر محمدی که بسیار خوش برخورد و متعهداندو همیشه خلاق و سرزنده.سر قیمت هم خیلی با همه راه میان.به نظرم یکسری به اینجا بزنید پشیمون نمیشید راستی برای منوی های بالاشون هم به عنوان هدیه ماشین عروس میدن.

[تصویر: آتلیه اگرین  ]

و چقــــــدر دیر می فهمیم
که زندگــــــی
همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم. Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط shima.mahdi ، hkhnasab ، NAZBANO ، pikard ، moje majid ، کاملیا ، Atra ، paritaj ، Mahsa Tehrani
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #4
هووورااااااااااااا خیلی ممنونم.
فیلم 2 دوربین full hd
البوم 80*40
البوم کیفی
سینک باغ و پشت صحنه و کلیپ عکس و کلیپ آماده شدن
شاسی 70*100 با 70*50 با 30*20
30 تا لیت.
عکاسی باغ اتلیه مجلس اسپرت نا محدود
2.200 تومان
چاپ عکس 18*13 دونه ای 4000 تومن جدا

برخورد خانم شریفی عالی و مهربون و خیلی خیلی هم کنار میان.
کیفیت عکس و فیلم فوق العاده و ژستا نوین و نورپردازی عالی
بازم سوال داشتید در خدمتم

يا الله ،يا كريم ،يا أول،يا آخر،يا مجيب،يا فارج الهمّ،ويا كاشف الغمّ، فرّج همي ويسّر أمري وارحم ضعفي وقلة حيلتي وارزقني من حيث لا أحتسب يا ربّ العالمين
Big Grin
دوستای گلم شلوار مردونه ترک گذاشتم برای فروش
حراجی/حراج لباسای غیر مجلسی /ص 88/ارسال 879
نقل قول
 سپاس شده توسط Atefeh ، سوگلی جون ، moje majid ، شهرآشوب ، m_lovely ، L naz ، Narsis65 ، Mahsa Tehrani
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #5
من هم اینجا قراراداد بستم.
عکساشونو دوس داشتم.
ژست هاشون واقعا عالیه.
من چند تا اتلیه رفتم
همشون زست های تکراری داشتن
اما اینجا خیلی متفاوته
حتی عکس بدون روتوششونم عالیه بخاطر نوع نورپردازیشون.
برخوردشونم که عالیههه.
امیدوارم کارمون خوب بشه بچه هااااااااااا

((تاج سرم در انتظارت روزها سخت ميگذرد
صداي قلبت آهنگ اين روزهاي ماست دخترم
هر نفس مامت بوي تو ميدهد
ثانيه ها براي ما سخت مي گذرد دخترم ))
اينم شعر بابايي براي دختريHeart

دختر گلم داره 2 سالش ميشه تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگلی جون ، yeshil bahar
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ عصر توسط سوگلی جون.)
ارسال: #6
فیلم 2 دوربین full hd
البوم 40در 60 عروسی 12 برگ
سینک باغ و پشت صحنه و کلیپ عکس و کلیپ آماده شدن
دوتا شاسی 70*50
عکاسی باغ اتلیه مجلس اسپرت نا محدود
کلیپ شمال . البوم 20 در 30 اسپرت.پروجکشن مراسم. 3500 البته ماه پیش.

راستی من با خانم شریفی هم صحبت کردم که دوستایی که از نوعروس میرن واسشون یک تخفیف خیلی خوب قرار بده.

و چقــــــدر دیر می فهمیم
که زندگــــــی
همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم. Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط Atefeh ، jine ، moje majid
۱-اسفند-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #7
سلام.یه نکته که به نظرم رسید که از کاره این اتلیه بگم کلیپ اماده شدن عروس و داماده.
این یک کلیپ جدید به جای گل فروشی رفتن داماد و دنبال عروس رفتن که ممکنه محیط اونجا خوب نباشه یا ورودی یا حیاط ارایش مناسب فیلم نباشه و همینطور که همه میدونیم همه مشتاق دیدن خونه عروس و داماد هستند در نتیجه آگرین این کلیپ هنری رو انجام میده.
داخل این کلیپ عروس در قسمتی از خانه جلوی اینه میشینه و به تکمیل ارایش میپردازه و جواهرات خودشو میندازه که اگه ساقدوش داشته باشید جالب تر میشه و همینطور داماد شروع به پوشیدنه لباسو اینا میکنه.
در کل به نظره من یه فیلمه هنری و جالب و جدیده که قابلیت پروجکشن هم داره.

يا الله ،يا كريم ،يا أول،يا آخر،يا مجيب،يا فارج الهمّ،ويا كاشف الغمّ، فرّج همي ويسّر أمري وارحم ضعفي وقلة حيلتي وارزقني من حيث لا أحتسب يا ربّ العالمين
Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط yeshil bahar ، سوگلی جون ، NAZBANO ، NiKtA20 ، pikard ، moje majid ، شهرآشوب ، miss bride ، eternal ، m_lovely ، atish
۱۶-اسفند-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #8
بچه ها این اتلیه مجوز از اتحادیه داره؟ آخه سالن عروسی ما گفته باید مجوز کار عکاس و فیلمبردارو بیارید.
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #9
شیما این کلیپ آماده شدن رو که میگی رو منم خیلییییی خوشم اومد...
کلا به نظرم کارشون شیکه! توش ذوق و ابتکار دارن... من اینشون رو خیلی دوست داشتم... باهاشون هم خیلییی راحت بودم... برای همین دوست دارم با این آتلیه قرارداد ببندم...

پری جون من این سوال رو نپرسیدم ازشون، میتونی زنگ بزنی بپرسی و وقتی رفتی ازشون بخوای که نشونت بدن... ولی اینو میدونم که توی پیک برتر آگهی دادن، و اگه مجوز نداشته باشن نمیتونن همچین آگهیی بدن... حالا این مجوز دقیقا اون مجوزی که مد نظر توئه هست یا نه رو نمیدونم Smile

در جستجوی خانه... Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط melii ، shima.mahdi
۱۶-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ عصر توسط shima.mahdi.)
ارسال: #10
(۱۶-اسفند-۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ صبح)noesm نوشته است:  
(۱۶-اسفند-۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ صبح)pary نوشته است:  بچه ها این اتلیه مجوز از اتحادیه داره؟ آخه سالن عروسی ما گفته باید مجوز کار عکاس و فیلمبردارو بیارید.

مجوز نداره ولی واسه سالن یه کارت از یه آتلیه مجوز دار میارن

پیک برتر هم هرچی بخای آگهی میکنه کاری به مجوز نداره بعد میرن بهش گیر میدن اونم خشکه حساب میکنه و تمام

عزیزم یکی از دوستان که اینجا قرار داد بستن و خیلی هم حساسن مجوزشو دیده.شما دیدی نداره؟

اره نیکتا جونم یه کاره جدیدو باحاله.اخلاقشون که بیست هم خانوم شریفی هم عکاسشون .کلن ادم احساس خوبی داره وقتی باهاشون صحبت میکنه.
انشاالله هرجا با به میلته قرار داد ببندی دوستمHeart

Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط NiKtA20
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام