• تخت جمشید
  • تشریفات صدف

آتلیه اکسیر سعادت + تخفیف ویژه برای شهریور ماه + با کادر خانم +

۱۴-آذر-۱۳۹۴, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #71
RE: آتلیه اکسیر سعادت ( 5% تا 10% تخفیف برای قرارداد های محرم و صفر + با کادر خانم)
سلام من نطراتم رو قبلا درباره این آتلیه گفتم .الانم که عکس و فیلمم رو گرفتم .کلا خیلی خیلی راضیم .طراحی آلبوم و روتوش و میکس فیلم واقعا عالیه. فقط یه چیزی به عنوان تجربه میگم .چه این آتلیه چه هرجای دیگه رفتید .همه چیزو یعنی همه چیز رو به معنی واقعی همه چیز... تو قرار داد ذکر کنید. بعضی چیزا که به نظرتون خیلی خیلی بدیهی میاد و پیش خودتون میگید خب این که نوشتن نمیخواد ولی بنویسید و رو ی این موضوع اصرار کنید. مثلا ما فیلممون رو فول اچ دی انتخاب کردیم. ولی خودشون میگن و البه همه میدونن که فول اپ دی که بیاد رو دی وی دی بلاخره کیفیتش کمتر میشه ما روز قرارداد این موضوع رو گفتیم. و اونا هم گفتن خب هارد یا بلوری بیارید براتون میزنیم رو هارد . اما الان میگن که اگه بخوان بریزن روی هارد 60 یا 70 تومن هزینه داره . اون موقع نه اونا از هزینه حرف زدن نه ما فکر کردیم ممکنه هزینه داشته باشه..... خلاصه همه چیزووووو تو قرارداد بنویسید.
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #72
RE: آتلیه اکسیر سعادت ( 5% تا 10% تخفیف برای قرارداد های محرم و صفر + با کادر خانم)
واااااا واقعا بابت ریختن رو هارد باید هزینه جدا پرداخت کرد؟؟؟؟

برای همه اونایی که همسراشون سربازن آرزوی بردباری دارم
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #73
سلام فیلم نهایی رو اگه بخوایید به صورت بلوری روی هارد یا dvdدریافت کنید باید هزینه برداخت کنید
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #74
پس در چه صورتی شامل هزینه نمیشه؟

برای همه اونایی که همسراشون سربازن آرزوی بردباری دارم
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #75
[quote='شهردخت' pid='6719910' dateline='1450283969']
پس در چه صورتی شامل هزینه نمیشه؟
خدمتتون عرض کردم اون چیزی اضافه از قرار داد را مشتری تقاضا کنه شامل هزینه اضافی میشه .مثل خواستن فیلم مونتاژ شده بصورت بلوری روی هارد .در غیر اینصورت هیچ هزینه اضافی دریافت نمیشود.
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #76
سلام خوشحالم چون عیده همه میخندن وشادن گروه ما هم با خوشی های شما شادن
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #77
RE: آتلیه اکسیر سعادت ( 5% تا 10% تخفیف برای قرارداد های بهمن و اسفند + با کادر خانم)
سلام کلیپ اسپرت قیمتش چقدره ؟
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #78
RE: آتلیه اکسیر سعادت ( 5% تا 10% تخفیف برای قرارداد های بهمن و اسفند + با کادر خانم)
(۱۹-دي-۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ عصر)Sahar94 نوشته است:  سلام کلیپ اسپرت قیمتش چقدره ؟

سلام از 800 تومان شروع میشه تا 3 تومان
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #79
ورودیه اتلیه چقدر هستش؟
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #80
ما اتلیه مون خیلی شیکه اما از مشتریامون ورودیه نمیگیریم ک عکس بیشتری انتخواب کنند
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام