• تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

آتلیه افسون

(جزئیات)

جردن ، خیابان سایه ( خیابان سلطانی ) ، پلاک 64
تلفن: 02122031733 , 02122031734
فرجام غربی، بین آیت و خاور، نبش خیابان 48، پلاک 890(طبقه فوقانی کرمان موتور)
تلفن: 02177189871 , 02177189958
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09125476252

آتلیه عروساستودیو عروسیآتلیه عروس و دامادعکاسی اسپرتعکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

آتلیه افسون

۲۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #121
RE: آتلیه افسون
عروسی من با آتلیه افسون عااالی برگزار شد
کلیپم که محشربود همه مهمونا کفشون بریده بود.هرچی از آقای افشار و کادرشون تشکر کنم کمه تمام اعصاب خوردیا و استرسای مارو اونروز با شوخی و خنده گذروندن عاااالی بود
هرکس اینجارو انتخاب کرده هیچ شکی نداشته باشه که فیلمو عکسای با کیفیت و به روز تحویل میگیره من که خدایی خیلی راضیم....تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #122
دیروز رفتیم افسون آتلیش خوب بود با آقای افشار صحبت کردیم خیلی خوب برخورد کردن و با حوصله به همه سوالاتمون جواب دادن . نمونه کاراشونم دیدم خوشم اومد قیمتشونم مناسبه
میخوام برم چندتا عکس اسپرت بندازم آخر هفته وقت گرفتم
درضمن آفر ترکیه و شمالشون خیلی خوبه هیچ جا با این قیمت 
این همه کار رو انجام نمیدن 
تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #123
امروز با این آتلیه افسون که تعریفش دوستام کرده بودند قرار داد بستم .مرسی از پرسنل خوب ومهربانشون. چقدر عکسهای اسپرت و مراسمشون عالی بود وهمینطور فیلمبرداریشون که دیگه حرف نداشت خیلی شیک ومدرن بود وهمینطور قیمتاش نسبت به کاراشون وبسیار عالی بود . متشکرمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #124
سلام دوستای خوبم
حالتون چطور؟
خیلی وقت بهتون سرنزدم.کاراهاتونا تحویل گرفتین؟
ما که خیلی راضی بودیم هنوزم وقتی نگاه میکنم خاطرات اونروز برام تداعی میشه واقعا بهترین روز رندگیم بودامیدوارم هتون خوشبخت وبا سعادت بشین.

نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #125
سلام به همه بچه های نوعروس من این آتلیه رو از همین سایت پیداکردم و واقعا خوشحالم چون بهترین شب زندگیمو با عکسها و فیلم های خوبشون زیبا کردن من رو عکس و فیلم خیلی حساس بودم ولی آقای افشار با تجربه بسیار بالا و خونسردی تمام بهترین کارو در کوتاه ترین زمان به ما تحویل دادن از طراحی فوق العاده آلبوم بگیرید تا هدیه هایی که لطف کردن به ما دادند.خواستم به شماها هم پیشنهاد این آتلیه خوب و بسیارحرفه ای رو بکنم تا شانس را از دست ندید و همینطور از آقای افشار عزیز و تیم خوبشون هم کمال تشکر را دارم.از سایت نوعروس هم ممنونم بابت این آتلیه تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد