• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

آتلیه افسون

(جزئیات)

جردن ، خیابان سایه ( خیابان سلطانی ) ، پلاک 64
تلفن: 02122031733 , 02122031734
فرجام غربی، بین آیت و خاور، نبش خیابان 48، پلاک 890(طبقه فوقانی کرمان موتور)
تلفن: 02177189871 , 02177189958
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09125476252

آتلیه عروساستودیو عروسیآتلیه عروس و دامادعکاسی اسپرتعکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

آتلیه افسون

۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #101
RE: آتلیه افسون
 من امروز با دوستم رفتم آتلیه افسون.کاراشونو دوست داشتم اما از کارا بیشتر اخلاقشون بود،انقدر با حوصله بودن.جالب بود تو کلیپ ها که داشتم نگاه میکردم از پشت صحنه ها معلوم بود اکیپ شادی دارن واقعا فوق العاده بودن.، دوستم میگفت بهتره اینجا انجام بدی کار فیلم و عکستو که مجوز دارن.خیلی جاها ندارن و الکی میگن ما عضو اتحادیه فیلمبرداران هستیم،،خواستم این موضوع رو اینجا بگم تا دوستانی که میخوان قرارداد ببندن حواسشون به این موضوع باشه که کجا دارن قرارداد مینویسن،،،مثلا همین اتلیه افسون رو اگه تو اینترنت سرچ کنید چند تا دیگه با این اسم هستن ،،مواظب باشید جاهای فیک نرید این اتلیه فقط من میدونم دوتا شعبه داره که تو جردن و فرجامه ،،  ببخشید زیاد نوشتم فقط میخواستم اطلاعاتی که دارم رو شما هم بدونیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #102
بچه ها آلبوم اسپرت اینجاچقدردرمیاد؟کسی میدونه؟

پروردگارا !
اگر ازبیان خواسته ام ناتوانم یا درحیرتم که ازتو چه بخواهم، خودت مرابه آنچه صلاحم درآنست رهنمون شو
ودلم رابه نقطه ای که خیرم درآنست متوجه ساز
که چنین رهنمودها و کارسازیی هایی از تو بیگانه وعجیب نیست

(خطبه 227 نهج البلاغه)
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #103
(دیروز ۰۲:۴۶ عصر)'.شکیبا.' نوشته است:  بچه ها آلبوم اسپرت اینجاچقدردرمیاد؟کسی میدونه؟

سلام عزیزم 
کل کارهای اتلیه افسون بصورت پکیجی ومنو هست وبرای من روخود منو یدونه البوم اسپرت ویدونه البوم عروسی داشت
فردا قرار برم اتلیه حتما براتون سوال میکنم.

نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ عصر توسط Parisa.raad.)
ارسال: #104
سلام
عروسی ما 11 فروردین ماه بود با توجه به استرس و حساسیت زیادی که در مورد عکس و فیلم داشتیم به جرأت میتونم بگم آتلیه افسون بهترین انتخاب بود و واقعا با کادر مجرب و حرفه ای که دارن آرامش و اطمینان خاطر به ما دادن و محیطشون کاملا دوستانه ست مخصوصا خانم عکاس آتلیه که فوق العاده پرحوصله و مهربون بودن و مرسی از آقای افشار بابت مدیریت این مجموعه حرفه ای
واقعا خسته نباشید به همتون. با گرفتن فیلم و عکسای عروسیم به همه پیشنهاد میکنم حتما حتما نمونه کارای اتلیه افسونو ببینین.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد