• آتلیه ملکه زیبا
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه افسون

(جزئیات)

اشرفی اصفهانی بالاتر از همت نبش کوچه طباطبایی پلاک 26
تلفن: 44460298
فرجام غربی، بین آیت و خاور، نبش خیابان 48، پلاک 890(طبقه فوقانی کرمان موتور)
تلفن: 02177189871 , 02177189958
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09125476252

آتلیه عروساستودیو عروسیآتلیه عروس و دامادعکاسی اسپرتعکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

آتلیه افسون

۶-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-بهمن-۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه افسون
اتلیه افسون دوشعبه دارد تشابه اسمی واحدهای صنفی همنام ارتباطی با این مجموعه ندارد.

شعبه 1:جردن -خیابان سایه(سلطانی)-پلاک 64
22031733-34

شعبه2:هنگام-فرجام غربی -بین ایت وخاور -نبش خیابان 48-پلاک890
77189871-77189842

مدیریت :افشار
09125476252

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط Manel ، mahnaz1369 ، Golazin.m ، donya950702
۱۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #2
RE: آتلیه افسون
(۶-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ عصر)'admin2' نوشته است:  آتلیه افسون با دوشعبه در خدمت شماست
موبایل:
09125476252
آدرس:
شعبه 1:
جردن، خیابان سایه، پلاک 64
22031733
22031734
شعبه 2:
فرجام غربی، بین آیت و خاور، نبش خیابان 48، پلاک 890(طبقه فوقانی کرمان موتور)
77189871
77189958

وای عالیین شما
قشنگترین روز زندگیمو ساختین
خییییییییییلییییییییی مرسیییییی

نقل قول
 سپاس شده توسط Golazin.m ، donya950702
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ صبح
ارسال: #3
چند وقت بود فکر فیلم عروسیمون و عکاسیش اذیتم میکرد که چند وقت پیش یکی از دوستام اتلیه افشار رو بهم معرفی کرد که اونجا اقای افشار با توضیحات و وقتی که برامون گذاشت خیلی از استرس هام کم شد و همین عامل باعث شد اونجا قرار داد ببندم و خداروشکر من کاملاراضی هستم و میخوام که مراسم عروسیمونم اونجا بگیرم 
به شما هم میگم اگه اتلیه دلسوز میخواین اونجا برید حتما 

نقل قول
 سپاس شده توسط donya950702
  • بیکیوت مدیس ماساژ
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #4
مراسم نامزدیمون 8 ماه پیش بود که به اتلیه افسون توسط یکی از دوستانمون معرفی شدیم و از منوی شماره یک استفاده کردیم و حالا که برای مراسم عروسیمون دنبال اتلیه خوب و مطمین با دکورای جدید میگردیم وفیلم وعکسهای دیگرانامیبینیم کارهای نامزدی خودمون در مقایسه با بیشتر اتلیه ها خیلی بهتر و با کیفیت تره به همین خاطر تصمیم گرفتیم عروسیمون هم با اقای افشار تنظیم کنیم و امید واریم مثل نامزدی از نتیجه کار راضی باشیم 

نقل قول
 سپاس شده توسط عاطفه گودرزی ، donya950702
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #5
مراسم ما مهرماه بود و برای ساخت کلیپ اسپرتمون شمال رفتیم ما به اتلیه افسون اجازه پخش کلیپمون رو در مجموعه ی خودشون به عنو ان نمونه کار کتبا امضا کردیم
وقتی رفتین کلیپ مارو حتما ببینید
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ صبح
ارسال: #6
نقل قول:گروه افسون =تعهد سلیقه،اخلاق حرفه ایتصویر: /images/smilies/new/new1.gifیکی از بهترین انتخابای عروسی ما افسون بود.آقای افشار براتون بهترینها را آرزو می کنم

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #7
عالی بود کارتون هم رفتار ومنش هم تیمی که روز عروسی کاررو انجام دادن هم کاری که تحویل گرفتم امیدوارم همه بهترین جا را تو همچین شبی پیدا کنن و روز به روز پیشرفتتون بیشتر بشه

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #8
عروسی ما ٢٥/شهریور/٩٥ با آتلیه افسون بود 
من خیلی استرس داشتم برای عکس و فیلمم 
ولی خوشبختانه همه چیز عالی بود 
هم از نظر برخورد عالی هستن هم از نظر مدیریت ،اقای افشار که ازشون واقعا ممنونم و هم از نظر کیفیت کار 
عروسی دوستمم همین اتلیه بود دوسال قبل 
انقدر خوب بود که من بدون هیچ انتخاب دیگه ای همین اتلیه رو انتخاب کردم...
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ عصر توسط سمیرا جاوید.)
ارسال: #9
من با اتلیه افسون قرارداد بستم البته از بین  هفت هشتا استودیویی که همکاراودوستان معرفی کرده بودن. کار اونهااهم عالی بود اما از اونجایی که من اولین جا هیچ وقت اکی نمیکنم رفتم اتلیه افسون رو هم دیدم از خلاقیتشون خوشم اومد فیلماش  همونجوری  بودکه میخواستم کار عکسش هم عالی بود با اینکه افسون تو انتخاب های آخرم بود اما خوب به نسبت قیمتش عالی بود خدا کنه کار من هم خوب بشه و مثل شما راضی باشم .
بچه ها من گفتم ما چند نفریم تا باهامون راه بیادشما هم رفتید بگید دوست ما (جاویده) حتما اسم ببرید اومده اینجا تا شما هم بتونید تخفیف بگیرید کلی باهاتون راه میاد

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ عصر توسط فاطمه نیاسری.)
ارسال: #10
 من هم کلی اتلیه رفتم دیدم ولی چندتا از البومهای ژورنالش خاص بود
تازه اقای ا فشارکلی باهامون کنار اومد

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام