• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

آتلیه اساطیر

(جزئیات)

خیابان دماوند - بین پل خاقانی و چهارراه آیت - روبروی ایستگاه ابوریحان (جنوب دماوند) - پلاک 414 - طبقه سوم - واحد 7 - آتلیه اساطیر - رحیمی
تلفن: 02177984632,09126580668| نقشه

شروع پکیج: ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09126580668

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )

۲۴-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۵۵ عصر توسط 74653-نوعروس.)
ارسال: #171
RE: آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )
سلام خانم ها روزتون بخیر
من کارهامو از اتلیه اساطیر تحویل گرفتم؛ میتونم بگم عالی بودن؛ همه چی فوق العاده بود؛ آلبومم رو شدیدا دوست دارم؛ و بارها نگاهش کردم فکر کنم دیگه رنگش بره؛ از کیفیت فیلم و کلیپ ها هم که دیگه نگم
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #172
RE: آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )
سلام دوستان
من و خواهرم اسفند ۹۷ به فاصله دو هفته از همدیگه جشن نامزدیمون بود.
طی دو روز هفت یا هشت تا آتلیه مختلف رفتیم و در آخر با آتلیه اساطیر قرارداد بستیم.
چون هم نمونه کارهاشون خوب بود و هم اینکه خانم رحیمی که مدیر آتلیه هستند، سر قیمت با مشتری خیلی راه میان و از همه مهمتر اخلاق و رفتار خودشون و خواهرشون بود که عااااالیه...
من که خیلی راضیم.
چون برخوردشون خیلی خوبه و سلیقه مشتری براشون مهمه و اصلا به عروس و داماد استرس نمیدن و با خیال راحت میتونید بهشون اعتماد کنید.
در ضمن چون کادرشون خانم هستند، برای عروس خانمای محجبه خیلی مناسبه.
پیشنهاد میکنم دوستانی  که برای مراسمشون دنبال یه آتلیه  در محدوده شرق تهران هستند، حتما یه سر به آتلیه اساطیر بزنن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام