• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

آتلیه اساطیر

(جزئیات)

خیابان دماوند - بین پل خاقانی و چهارراه آیت - روبروی ایستگاه ابوریحان (جنوب دماوند) - پلاک 414 - طبقه سوم - واحد 7 - آتلیه اساطیر - رحیمی
تلفن: 02177984632,09126580668| نقشه

شروع پکیج: ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09126580668

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )

۲۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #161
RE: آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )
 قیمت عکساشون چجوریه؟ واسه چند تا عکس دو نفره حدودا چقدر میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط پرستو سليماني
۱۹-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #162
سلام به عروس خانومای گل 
من عروسیم شهریور با اتلیه اساطیر بود و میتونم بهترین چیزی که به شما در مورد این اتلیه بگم امنیت عکس و فیلم هستش من برای نامزدیم رفتم اتلیه دیگه هر ادیت رو فیلم و عکس میخواستم یه بار بیشتر انجام ندادن اونم در حضورم نبود ولی اساطیر جلوی خودتون نظراتتون و اعمال میکنن یا انجام میدن شما میرین تایید میکنید 
اکیپشون بسیار عالی و با اخلاق و حرفه ای بودن 
کارا همه واقعی و با برنامه بود و همونی که میخوای نسبت به هزینت و نظراتت برات در میارن 
من تازه عکس و فیلممو گرفتم هرکی دیده عاشقش شده بسیار ازشون راضی بودم و ممنونم 
به نظر من صداقت و امنیت و کیفیت و قیمت مناسب رو باهم دارن ....
خانوم عکاس که بی نظیر تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #163
سلام. من عروس فروردین 96 بودم.از کارشون خیلی راضی بودمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نکاتی که برای من مهم بود رو رعایت کردن:
کادر خانوم (که از مرحله عکاسی و فیلمبرداری تا مونتاژ و ادیت رو انجام دادن.)
خیلی انعطاف پذیر بودن و ایده های خودم رو چه توی فیلمبرداری و چه توی مونتاژ انجام دادن
روز عروسی خیلی خوش اخلاق و همراه بودن و این باعث میشه که روز قشنگ عروسی قشنگتر بمونه یادش براتون
حدودا 3-4 بار ما ویرایش فیلم انجام دادیم و مو به مو انجام دادن برامون بدون هیچ شکایتی
باغمون خصوصی بود و باغای خصوصی معمولا به قشنگی باغای عمومی نیستن. اما نوع فیلمبرداری و ادیت جوریه که اصلا چینه ها و حصارای باغ دیده نمیشه خیلی.
خلاصه که هرکی دید فیلم ما رو گفت خیلی خیلی خوب و عالیه
چن تا نکتم که باید بدونین اینه:
قیمتشون خیلی یک کلامه. تخفیف میدن اما باید گفت قابل اغماضه تخفیف
اما نسبت به آتلیه های دیگه قیمتشون خوب و منصفانس
اگه عکس رئال دوس دارین حتما با تاکید چن بار بگین. روز قبل عروسی. چون من فقط موفه قرار داد گفتم بهشون و یادشون رفته بود و گفتن اصلا هزینه جدا داشته این کار.پس همون عکسای باغ و اتلیه و چنتا همینجوری که گفتیم بگیر رو گرفته. تو سالن عکس یهویی و رئال نداریم.
فک کنم چون ما 95 قرار داد بستیم قیمتامون برا اون موقس. ما پکیج 4500رو فک کنم انتخاب کردیم. دقیق یادم نیس 4500 بود یا 4200. که با عکسای اضافه و ساعت اضافه و باغ  و ... شد 5500 اخرش. البوم 40*60 10 ورق، یه 20-30 تایی عکس، یه شاسی بزرگ و دو تا کوچیک- کرین سالن-
درکل خیلی ازشون راضی بودم و به همه توصیش کردمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png در ضمن اگه سالن عروسیتون شرق تهرانه حتما اتلیه تو شرق برین که تو ترافیک اعصابتون خورد نشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
  • گروه ژ
  • اساطیر
۱۴-بهمن-۱۳۹۶, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #164
سلام
باغ هاشون کجاس؟
عمارت چطور
برای من لوکیشن خیلی مهمه
​قیمتهاشون چطوریه؟
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #165
سلام دوستای خوبم 
من عروسیم 7 دی بود با این استودیو کار کردم اکیپ فوق العاده با اخلاق و با حوصله بودن با اینکه هوا کلی سرد بود ولی حواسشون به ما بود و خیلی خستمون نکردن با اینکه من و همسرمو خیلی وارد هم نبودیم 
در کل روز خوبی بود برامون ....
در مورد بحث کاری بگم واقعا خاص و هنری کار میکنن و واقعا نمونه کاراشون با عکس و فیلمای اتلیه که نشون دادن با  تو روز مراسم  خیلی فرق داشت چون همه چی با سلیقه ما بود وخانوم رحیمی گفته بودن 
عکس و فیلمتتون لولش نسبت به سلیقه خودتو خیلی بالاتر میره
بهنظر من قیمت کارشون به اخلاق و تخصص و اینکه بازاری نبودن و پای حرفشون وایمستن واقعا میارزه ....
من با اینکه فقط چند تا تصویر و عکس خام رو دوربین خواهر کوچک خانوم رحیمی دیدم دیگه کلی خیالم راحت شد باورم نمیشد تو باغ اختصاصی بتونن همچین عکسایی از ما بگیرن ...
به هر حال ارزش زمان گذاشتن و نمونه کار دیدن رو دارن ...
البته واقعا کار سلیقه ای ولی به نظرم میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه تو شرق تهران .... تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۲-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #166
جالبه واقعا
نقل قول
۳-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آذر-۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ صبح توسط دخترک.)
ارسال: #167
Question RE: آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )
خانم رحیمی مدیریت آتلیع خیلی تابلوییتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
اکانت فیک میسازید ،میایید از خودتون تعریف میکنید.
جالبه همه این کاربرا تازه واردن ،،فقط هم یه پست دارن که اونم توی این تاپیکه.
من که عروس این آتلیه بودم میدونم که همه این تعریفا دروغه،، بسیاار دروغگو و غیر حرفه ای هست این آتلیه.
از بی ادبی مدیریتش نگم براتون که فاجعه اس.
البته ابتدای قرارداد نه هااااا،، انتهای کار ادبشو نشون میدهتصویر: images/smilies/smile.gif
ادیت فیلم منو میدادی دست کارآموز ،،حرفه ای تر درمیورد تا ایشون

من قبلا،به تفصیل نوشتم تمام حقه بازی ها و دروغایی که به من گفتن که متاسفانه مدیریت اتلیه از تاپیک پاک کرد

اما توی تاپیک معرفی اتلیه های شرق هم نوشتم همون موقع که خوشبختانه اون تاپیکو نمیتونه پاک کنه

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۶:۲۱ عصر
ارسال: #168
اگر کسی تازگی اینجا رفته و کاراشو تحویل گرفته میشه نظرش رو بگه
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #169
سلام
حتما ارسالهای منو توصفحات اول میتونید بخونید. من سال 94 عروس اساطیر بودم. فقط اینجوری بگم بهتون که بعد از گذشت 3 سال ما هنوز میریم پیششون و برای سالگرد ازدواج و عروسی نزدیکان عکس میندازیم و هنوزم از کیفیت و اخلاشون واقعا راضی هستیم.
آتلیه اساطیر بهترین انتخاب من برای عروسیم بود و واقعا صد بار برگردم ایشونو باز انتخاب میکنم. پارسال هم دوستمو معرفی کردم که واسه عروسیش رفت اساطیر و الان که آلبومشو گرفته خیلی خیلی از نتیجه کار راضیه. 
چه از نظر کار و چه اخلاق، خانومای رحیمی حرف ندارن. اینم از تجربه من که کاربر قدیمی هستم و برای بعضیا شک و شبهه پیش نمیاد تصویر: images/smilies/dodgy.gifتصویر: /images/smilies/new/wink.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryy-sh
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ عصر توسط 74653-نوعروس.)
ارسال: #170
سلام
عروسی من قبل از عید نوروز بود و دیروز برای انتحاب اولیه عکسام به آتلیه اساطیر رفتم
هرچی از کیفیت و زیبایی و قاب بندی و نورپردازی عکس هامون بگم کم گفتم؛ انقد عالی بودن که دلم میخواست چندبار عکسهامون رو نگاه کنم
تیم اتلیه اساطیر واقعا فوق العاده خوش برخورد و خوش اخلاق و حرفه ای هستند و این موارد در تمام تایم روز عروسی و دیروز که برای انتخاب عکس ها رفتم بسیار مشخصه؛ در روز عروسی در هنکام عکسبرداری و فیلمبرداری در صورتیکه ما ژست ها و حرکات رو درست انجام نمیدادیم ؛ ازمون میخواستن تکرار کنیم و تا زمانیکه نتیجه دلخواه حاصل نمیشد پیگیر بودن که این نکته خیلی برای من مهم بود و دقت و حساسیتشون روی کاری که انجام میدادن بسیار چشمگیر بود
روز عروسی ما هوا بارونی شدید و تگرگ هم می بارید ؛ ولی در تایمی که در باغ بودیم خانم رحیمی خودشون زیر بارون رفتن و برای ما چتر اوردن تا ما خیس نشیم ولی خودشون حسابی خیس شدن

زمان بندی و برنامه ریزیشون در باغ عالی بود و وقتی مشخص شد که هوا بارونی خواهد شد به حدی خوب تایم بندی کردن که کار ما به بهترین نحو در باغ تموم شد که برای این امر بسیار ازشون سپاسگزارم چون ما فرمالیته هم نداشتیم
باغ ما باغ خصوصی بود و تصور من این بود که باغ های عمومی بهترن ولی وقتی دیروز عکس هامون رو دیدیم واقعا هیجان زده شدیم رنگ بندی عکس ها عالی بود با وجود اینکه فصل زمستون بود.
یه نکته دیگه این بود که در تایمی که من در جست و جوی اتلیه برای عروسی بودم؛ اکثر اتلیه ها هزینه ای جدا بابت ایاب ذهاب و ناهار تیم داشتن که البته کاملا طبیعی و منصفانه هستش؛ ولی اتلبه اساطیر این هزینه هارو نمیگیرند و فقط هزینه پکیج فیلم و عکس رو میپردازیم، خانم رحیمی بسیار شرایط عروس دامادهارو درک میکنن و کاملا از لحاظ مالی باهاشون راه میان که این نکته بسیار باعث ارامش ما شد.
من در کل بسیار از کار حرفه ای اتلیه اساطیر راضی هستم و اگر به عفب برگردم بازم مطمئنا اتلیه اساطیر رو انتخاب میکنم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام