• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه اساطیر

(جزئیات)

خیابان دماوند - بین پل خاقانی و چهارراه آیت - روبروی ایستگاه ابوریحان (جنوب دماوند) - پلاک 414 - طبقه سوم - واحد 7 - آتلیه اساطیر - رحیمی
تلفن: 02177984632,09126580668| نقشه

شروع پکیج: ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران
موبایل: 09126580668

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۳۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )
تلفن : 77984632
موبایل :09126580668

مدیریت : خانم رحیمی

تمامی امور توسط کادر تحصیل کرده و متخصص خانم
عضو رسمی اتحادیه عکاسان

عکسبـرداری و فیلمبـرداری تخصصی عروس و داماد
( کلاسیک ، نورپردازی تخصصی ، اسپرت )

آدرس:
خیابان دماوند - بین چهارراه آیت و خاقانی - ایستگاه ابوریحان - پلاک 414 - ط 3 - واحد 7

تصویر: ./uploads/201904/post_40129_1554703113_54475547f5a3ac3e5d85c2104ee44b4f.attach

[تصویر: آتلیه اساطیر ( کادر متخصص خانم )]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، zahra_bannooo
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #2
آتلیه اساطیر
سلام من عروسیم رفتم آتلیه اساطیر توی بهار تهرانپارس کادرشون خانوم هستش کارشون عالی بود حرف نداشت هم امنیتش هم جواز دارن هم اینکه همه چیز با سلیقه خودت انجام میشه چون کادرشون واقعا متخصصا در ضمن خیلیم تو قیمت راه میان و خوش اخلاقن ایشالا شمام برید راضی باشید . . .
خ بهار تهرانپارس (حسینی ) - انتهای خیابان 109 (بر دماوند )- پلاک 1 - طبقه چهارم - آتلیه اساطیر
09126580668-77861083
نقل قول
 سپاس شده توسط Ordibeheshtiyam ، MaAah ، TiTi 92
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #3
RE: آتلیه اساطیر
سلام عزیزم . من دیروز به آدرسی که شما دادی رفتم . نمونه کاراشو دیدم . خیلی با حساسیت کار می کنن و توضیح میدن انگار عروسی خودشونه . من خیلی خوشم اومد از همه چی مخصوصا کادرش خانومه و خوبیشم اینه که تخصصی کار میکنن واسه یعنی هر سلیقه ای داری انجام میدن واست . حالا فردا قرار داریم با همسرم بریم قرارداد ببندیم عروسیم 21 شهریور .
دعا کنید همه چی خوب پیش بره . ممنونNew2
نقل قول
 سپاس شده توسط MaAah
  • اساطیر
  • گروه ژ
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #4
سلام.عزیز میشه حدود قیمت های منو هاشون رو بگی؟

15 اسفند عقدم بود*خیلی خوش گذشت
پیش به سوی عروسی New2
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #5
عزیزم بستگی به کارت داره ولی منوهاشون از 800 به بالا شروع میشه ولی پکیج کامل است یعنی هم فیلمبرداری هم تدوین با پکیج اورجینال هم عکس عقد هم آتلیه هم باغ هم هدیه خانواده هم عکس بزرگ هم لیت فکر کنم باز بستگی به سلیقه و نوع کار خودت داره .... Shy
نقل قول
 سپاس شده توسط MaAah
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #6
سلام بچه ها منو و شوهرم امروز رفتیم با این آتلیه قرارداد بستیم.کارشونو خیلییییییییییییی دوست میداشتم...مهمتر اینکه قیمتاشون با توجه به کیفیت و نوع و سبک کارشون عالیه...هرکی بره مطمئنا" پشیمون نمیشه...خیلیییییییییییییییی خوشحالم...

لباس عروسیمو میفروشم 350 ،با کفشم و تور و شپون...اگه کسی خواست پیغام بده...مدل لباس عروسیمون( فقط عکس با سانسور کامل چهره و بدن ) صفحه 17
فوری فروشی
خوشبخت بشین عروس خانوما... New1
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس فرنگی
۲-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #7
سلام خدمت همه نو عروس های ایران زمین....با توجه به کیفیت خوب کارهای این آتلیه نسبت به هزینه،حتما توصیه می شود.مدیریت:سرکار خانم رحیمی.من و همسرم خیلی رضایت داشتیم....
نقل قول
 سپاس شده توسط MaAah
۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #8
سلام عزیزان.من عروسیم تیرماه بود رفتم فیلم و عکسمو گرفتم.از اونیم که فکر میکردم خجگلتتتتتتتتر شده.خیلی زیاد راضی بودم از کارشون تازه میخوام سالگرد ازدواجمم باز جشن بگیرم حتما میرم اتلیه اساطیر بازم یه عاااااااااااااالم عکسای خوشگل میندازم
نقل قول
 سپاس شده توسط MaAah
۲۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #9
(۱۰-شهريور-۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ عصر)نگین روزبهانی نوشته است:  سلام بچه ها من دختر خالم رفته با آتلیه اساطیر قرار داد بسته واسه 12 مهر ماه به نظرتون منم برم میتونن کار مارو با هم متفاوت انجام بدن چون خیلی تعریف کرده ولی من نرفتم نمونه هاشو ببینم . نظر شما چیه ؟

آره عزیزم حتما" برو.مطمئن باشی پشیمون میشی اگه اینجا نری...عاااالیه...ما که خیلیییییییییی راضی بودیم...

لباس عروسیمو میفروشم 350 ،با کفشم و تور و شپون...اگه کسی خواست پیغام بده...مدل لباس عروسیمون( فقط عکس با سانسور کامل چهره و بدن ) صفحه 17
فوری فروشی
خوشبخت بشین عروس خانوما... New1
نقل قول
۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ صبح توسط Aisa.)
ارسال: #10
منم دیروز با این آتلیه برا عکاسی روز حنابندونم قرارداد بستم
خداوکیلی خیلی خوش اخلاق و خوش برخوردن... مهم ترین مزیتشون هم که من رو به تحسین وا داشت اینه که شدیــــــــــــــــــــــــــــداً برای سلیقه‌ی مشتری ارزش قائل هستن
نمونه کاراشونم که من دیدم پسندیدم
بیشترش با سلیقه ی من جور بود و اونایی که با سلیقه ی من جور نبود هم از نظر کیفیت چیزی کم نداشت
قیمتاشونم که خوب و منصفانه س
یه جورایی مطمئنم که عکسای حنابندونم خیــــــــــــــــــــــــــــــــــلی قشنگ میشه و به دلم میشینه، چون طبق سلیقه ی خودم کار می‌کنن
روزشماری میکنم تا پنجشنبه بشه و برم عکس بگیرم... Tongue
آهان تا یادم نرفته اینم بگم که خیلی خوبه که کادرش همه خانومن و امانت داریشون هم به ما ثابت شد... Smiling

♥♡♥♡♥ دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد... ♥♡♥♡♥
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام