• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

آتلیه احسان مجد

۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
آتلیه احسان مجد
احسان مجد یکی از معدود عکاسان تخصصی عروسی در ایران است که به پشتوانه تحصیلات تخصصی در زمینه عکاسی عروسی در آکادمی عکاسی نیویورک و تجربه کارهای بین المللی، فضایی متفاوت و زیبا را چه در اجرا و چه در تحویل کارها را فراهم آورده است.
شناخت و استفاده تخصصی و زیبا از نور محیط ( نور آمبیانت )، لوکیشن های متفاوت در ایران و خارج از ایران، امکان عکاسی در خارج از ایران با هزینه های بسیار مناسب به دلیل شعبات ایشان در ترکیه و دوبی، کادر تخصصی برای عکاسی و فیلم برداری که توسط خود ایشان آموزش دیده اند و ..... از مزایای مجموعه عکاسی ایشان است.

عضو رسمی اتحادیه عکاسان آمریکا
عضو رسمی انجمن های بین المللی عکاسان پرتره و عروسی
عضو رسمی فدراسیون هنر عکاسی
عضو آکادمی عکاسی نیویورک
دارای مدرک تخصصی عکاسی عروسی از wppi

شماره های تماس :
16468449172+
905378390750+
989123619367+
وب سایت :
http://www.ehsanmajd.photography

[تصویر: آتلیه احسان مجد ]

نقل قول
 سپاس شده توسط behnaz shojaei ، BiTa.R ، forklift
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: آتلیه احسان مجد (تهران و کرج)
(۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ صبح)minaeeee نوشته است:  بچه ها کسی کارای اینجارو از نزدیک دیده ؟ تو سایتش مقاله هاش جالب بود انگار خیلی چیزا از عروسی می دونن

من پارسال تابستون عروسشون بودم خیلی همه چی خوب بود شوهرمم خیلی عجله داشت واسه عکس و فیلما کل کارامونو 2 ماهه گرفتیم البته خیلی البته تند تند پیگیری کردیم همه چیمو دوست دارم هفته پیشم دختر خالم عروسیش بود با همینجا کلن کارش با من فرق کرد خیلی جالب بود حتی دختر خالم آتلیه نرفت واسه عکس های عروسش اومدن خونه کلی عکس گرفتن منم ساقدوشش بودم CoolBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط minaeeee ، شایا
۲۱-تير-۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #3
سلااااااام منم امروز رفتم با مجد قرار داد بستم.دوستااااااااان لطفا حتما برای دیدن هم شده یه سر ب اتلیشون بزنن.خالی از لطف نیست.با سلیقه ی من ک بسیاااار جور بود.چون من همه چیو باهم میخوام.هم فان باشه هم مدرن باشه.هم بعضی جاها کلاسیک باشه....

انقدر الکی خندیدم ک وقتی ناراحتم کسی جدیم نمیگیره!!!
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #4
نقد اتلیه مجد.
یکی بود یکی نبود.یه زوج جوون بودن ک دنبال اتلیه میگشتن و همه ی اتلیه های کرج و تهران و گشته بود.تا ی اتلیه خوب و قیمت مناسب پیدا کنن.
اونا فک میکردن قیمت مناسب یعنی ۲تومن.اما بعد فهمیدن ک با ۲تومن عکس تولدم نمیندازن.
خلاصه.... از همه جا رونده و مونده .هی گفتن کدوم اتلیه بریم کدوم اتلیه بریم. اقای دوماد میگف بیا بریم همون اقای عکس قرارداد ببندیم و قال قضیه رو بکنیم. اما من گفتم نههههه.... بزار بریم مجد رو هم ببینیم.
این شد که ما رفتیم مجد.
زییییینگ زیییینگ زنگ زدیم. درو وا نکردن.,صدای قاشق چنگالاشون میومداا. نیس ماه رمضون بود داشتن میز غذاشونو جمع میکردن.
بعد از یه دقیقه مامان احسان مجد اومد درو وا کرد و کلی معذرت خواهی کرد.ماهم پذیرفتیم.
نشستیم و البوم رو نگاه کردیم.بیشتر از عکسا کیفیت خود البوم بود ک خودنمایی میکرد.برگای ابوم خعلی ظریف و نازک بود..البوم تقریبا عکساش او اینستا گرام بود.بعد عکسای تبلت رو نگا کردیم.هر چی بیشتر نگا میگردیم بیشتر جذب میشدم.تا این که کلیپ اسپرت رو واسموون گذااااااشت واااای محشر بود. با فتوشاپ برگای درخت و قرمز کرده بود.خعلی باحال بود.وو یه کلیپ فان هم از عروس دوماد نشونمون داد.من هر سوالی ک میپرسیدم میگف بزار عکسشو نشون بدم. یعنی تو هر سبکی عکس داشت.
(در همین حین یه عروس دوماد دیگه اومده بودن که بیعانه بدن.دوماده رو کرد ب منو گف خانوم فک نکنم حساس تر از من باشی.میگف من بعد از اینکه اومدم اینجارو دیدم با اینکه خوشم اومده بود بازم رفتم جاهای دیگرم دیدم ک مبادا پشیمون شم.بعد دوباره برگشته بود همینجا تا بیعانه بده)
خلاصه اینا رفتن و ما از زمین و اسمون حرف زدیم.انقد ک زود مچ شدیم. دیگه دل تو دلمون نبود ک قیمتارو بده.بلاخره لحظه موعود فرا رسید. و قیمتارو گف.
قیمتا به این شرحه واسه ما.
دو دوربین fhd و ی دوربین dslr برای کلیپ باغ روهم ۱۸۰۰
البوم ۶۰ در ۴۰ باز. ۱۰برگ.۱۶۰۰
کرین باغ ۴۰۰
هدیه ها. عکاسی خبری و عقد.
۱عدد لیت ۱۰۰در ۷۰ و ۱عدد ۶۰در۴۰ برای خودمون.که اگه خواستیم یکیشو اسپرت میزنه.
۲عدد لیت ۳۰ در ۴۰برای مامانا. و ۵۰عدد لیت مهمون.
ما هم ک در این حین در حال فکر کردن بودیم.یه نگاهی به هم کردیم.گفتیم چ کنیم. همسرم گف هرچی تو بگی.گفتم قرارداد بنویسیم. که نوشتیم و ی کوله بار سنگین از رو دوشمون برداشته شد. اینم بگم که نحوه ی پرداخت با جیب شما سازگار میشه.یعنی هر چی بگید قبول میکنه.خعلییییی خوبن ....
ایشاله زمان تحویل گرفتن عکسامم همین قدر خوشحال باشم.اما من بهشون اعتماد پیدا کردم.... ی اعتماد قلبی.Heart
این بود داستان مااااا....

نقل قول
 سپاس شده توسط shiva mad ، آرزو-ح
۳-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ صبح توسط S-MONA.)
ارسال: #5
شایا جان مبارک باشه. عزیزم یعنی عکس اسپرت تو پکیجشون نبود؟ عکس داخل آتلیه روز عروسی چی ؟
هزینه عکس اسپرت چنده
فضای آتلیه چطوری بود'؟

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطیما66
۱۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #6
مرسی عزیزم. من عکس اسپرت نخواستم خودم.
اما گرفتن عکس اسپرتم رایگان بود.و میشد یکی از لیتارو عکس اسپرت بزنن براتون.بدون هیچ قیمت اضافه ای. اما کلیپ اسپرت قیمتش جدا بود ک من نپرسیدم.
عکس داخل اتلیه هم داریم ما.
نمونه هاشم تو پیج اینستاگرامشون هست.
Ehsanmajdphotography

نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #7
عزیزم قیمت اسپرت رو ازشون پرسیدم.
کلیپ دو نوعه.یکیش ۱ تومنی.یکیشم ۱۵۰۰.
البومم ۳۰ در ۶۰ .۱۲۰۰

نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #8
RE: آتلیه احسان مجد
عکساشون خیلی خوبه ینی واقعا کاره همه رو اینجوری تحویل میدن؟؟؟ من خیلی خوشم اومده. باید وقت قبلی بگیریم یا هروخت بریم مشکل نداره؟؟ میشه لطفا جواب بدین
نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ عصر
ارسال: #9
واسه عکس گرفتن؟ خوب صددرصد باید هماهنگ کنین دیگه

نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #10
برای عکاسی عروس و داماد و همچنین عکس اسپرت خود احسان مجد عکاسی می کنه یا نه ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام