• تشریفات آدم و حوا
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه آمی تیس

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه آمی تیس
آتلیه تخصصی عروس همراه با باغ اختصاصی هر دو در یک مجموعه

تلفن :
88689899
موبایل:
09122180350

جهت احترام به قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران،از نمایش عکس و نمونه کار در فضای مجازی معذوریم و به صورت حضوری پذیرای شما عزیزان خواهیم بود
با تشکر
آتلیه عروس امی تیس

آدرس:
ولنجک

مقام معظم رهبری :این كه می‌گوئیم 14 سكه مهریه بیشتر نباشد نه برای این است كه 14 سكه بیشتر اشكالی ایجاد می‌كند نه 14 هزار سكه هم‌باشد ازدواج اشكالی ندارد فرقی ندارد اما این برای این است كه جنبه معنوی ازدواج غلبه پیدا كندبر جنبه مادی
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2
آتلیه آمی تیس
سلام بچه ها
من توی پست های قبلی در مورد آتلیه ها حرف زدم.
ولی حتما امی تیس تا ماه رمضون هست برید ببینید. چون قیمت هاش آورده پایین تر. سبک کارشون هم خوبه. البته این سلیقه ای هست. ولی توی آتلیه هایی که من دیدیم. کارش جز خوب ها بود.

نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #3
RE: آتلیه امی تیس
فارا جون من رفتم لیلیت رو دیدم. عکسای اسپرتش خوب بود اما از عکسای عروسیش خوشم نیومد. فیلماشو هم دوست نداشتم. به نظرم تکنیک خاصی نداشت و معمولی بود. آلبومش رو هم دوست نداشتم. صفحاتش زیادی خالی بود. یعنی وقتی آویژه و لیلیت رو با هم مقایسه میکنم آویژه رو بیشتر دوست دارم. حالا به نظرت لیلت بهتر بود یا آمیتیس؟
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #4
سلام من عروسیم آبانه و حدود٢٠ تا عکاسی رفتم از معمولی گرفته تا حرفه ای مثل بابک مانی که هزینش خیلی بالا بود یه آتلیه می خوام که هم کارش خوب باشه و هم قیمتش لطفاً راهنماییم کنید...
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ عصر توسط sara mihani.)
ارسال: #5
یه سری هم به آویژه بزن. Wink
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #6
بچه ها من رفتم ژورک توی ستارخان خیلی حرفه ایه و عکساش عالیه !!! من همون که رفتم قرارداد بستم هم خودم هم شوهرم خوشمون اومد قیمتاشم عالی بود.

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #7
سلام سارا جان: به نظرم آمیتیس بهتر از لیلیت هست.
سلام نگارین جان: نمی دونم چقدر دوست داری هزینه کنی. چون آتلیه هایی مثل اسدی کیا، درویش به نسبت از همه گرون تر هستن البته به جز آتلیه مانی و mood که من این دو تا رو ندیدیم. در مورد این دو تا آتلیه که من دیدیم البته نظر شخصی خودم می گم کسی ناراحت نشه: اسدی کیا عکس های واقعا خوب بود و کلیپ اسپرتش زیبا بود ولی فیلم عروسیش نه خیلی. در مورد درویش نحوه فیلم برداریش خوب بود ولی عکس هاش به خوبی اسدی کیا نبود. البته من شنیدم که دو تا از عکاس های اسدی کیا از اونجا بیرون اومدن و خودشون آتلیه زدن که من نتونستم اتلیه هاشون پیدا کنم.
آتلیه های بعدی: امی تیس و تاش و حمزه،لیلیت،رضا،فتوگالری،آویژه،شیده،شراره ثابت،تخت جمشید و...
که به نظرم هر کدوم یا فیلمشون قوی هست یا عکس هاشون.
مثلا تاش عکس های خیلی خوبی داشت ولی به نظرم کار خودشون نبود چون کنارش اسم آتلیه دیگه ای نوشته شده بود.
شراره ثابت: که فضای کاری فیلمش خیلی تیره بود و ما نپسندیدیم.
حمزه: کارش خوب بود ولی خیلی پولکی بود و واسه هرچیزی معلوم بود می خواد پول بگیره.
امی تیس: من خودم اینجا رو رزو کردم. دیدیم با توجه به قیمت درمجموع کار خوبی ارائه می ده و ما رو راضی می کنه. عکس های اسپرتش خیلی دوست داشتم. عکس های جدید عروسشون هم خوب بود. نحوه فیلم برداری رو هم دوست داشتم.
لیلیت: عکس های خوبی داشت.البته عکس هایی که در مانیتور نشون می ده. فیلمشون بد نبود ولی خودت باید بگی دوست داری فیلمت چه جوری باش.
رضا: خیلی بد بود.
تخت جمشید: دکورش خیلی مصنوعی بود و عکس هاش خوب نبود به نظر من.
فتوگالری و شیده: یکمی این دو شبیه هم هستن. فیلم و عکس هر دو در سطح متوسط
آویژه: نحوه فیلم برداری خوب بود ولی عکس هاشو دوست نداشتم. البته قیمت کلیپ هاش هم گرونه. مثلا دو سه تا کلیپی که به ما نشون داد قیمت هاشون 1500 و 1800 بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط farnaz ، sara mihani ، nassim ، kimiasokoot
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #8
Vidooo جام ادرس یا تلفن ژورک رو بده لطفا،مرسی.
منم امروز رفتم امیتیس و اویژه رو دیدم و از هیچکدوم خوشم نیومد.
امیتیس که خیلی فانتزی بود،فیگورهای عجیب غریب،همش هم دوست داشتن تو فیلم و عکس پشت داماد یا عروس به دوربین باشه.این قشنگه ها اما نه تو همه تصاویر.
اویژه هم با خانم شمس حرف زدم،عکس و فیلمش بد نبود اما یه چیزی ازارم داد.فکر میکنم بعضی جاها داره الکی پول میگیره.کلیپ اسپرتش از ١/٥ میلیون شروع میشه،فیلمبرداریش هم از ٨٥٠ تا ١,٦٥٠ که اصلا ٨٥٠ به درد نمیخوره،بعد من پرسیدم چرا کلیپ اسپرت اینقدر گرونه گفت چون من با همه جا فرق دارم در صورتیکه از خیلی جاها اگه بدتر نبود بهترم نبود.بعد پرسیدم این اختلاف قیمت به چه دلیله گفت به خاطر نوع فیلمبرداره!ما یه فیلمبردار داریم توپ،یکی هم داریم که ممکنه سر فیلم برداری دکمه auto رو بزنه و فیلم خراب شه!!یعنی چی واقعا رو نمیدونم اما مگه میشه یه همچین فیلمبردار بی دقتی تو ادماش باشه؟!یعنی ما پولمون رابطه مستقیم داره با دقت فیلمبردار.خلاصه من چیزایی رو شنیدم از ایشون که تا حالا نشنیده بودم،الان هم شاخ دارم.
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #9

به من گفت قیمتها ارتباط با نوع ادیت و سبک و کاری داره که گروه فیلم انجام میدن!
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #10
واقعا دقیقا همینو گفت،گفت یه فیلمبردار دارم واسه "ویزیت" ٥٠٠ هزار میگیره،یکی ١٥٠،یکی بیشتر.گفت من با چند نوع فیلمبردار کار میکنم و بسته به کاری که میخوای یکیشونو میذارم برات.اعصابم خرده که بهم اینجوری گفته.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد