• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

آتلیه آریانا++ تهران پارس

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
RE: آتلیه آریانا ++ تخفیف ویژه ++
(۲۳-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ عصر)Bahar_bm نوشته است:  من کاراتونو دیدم زیبا و مورد قبول بود ولی ترکیب منو رو خوب انتخاب نکردین.چون تا قیمت 3 میلیون و خورده ای هنوز دوربینتون hd هستش.که همین منو توی آتلیه هایی که کار خوب ارائه میدن با دوربین full hd ارائه میشه ولی شما full hd رو توی منوی قیمت 5 میلیونی گذاشتین! این میشه یکی از دلایلی که مشتری جای دیگه ای رو ترجیح بده. با توجه به اینکه تازه کار هستید توصیه میکنم روی منوهاتون تجدید نظر کنید.

با سلام ممنون از نظری که دادید باید عرض کنم خدمتتون که گروه ما یازده سال سابقه داره و این شعبه در تهرانپارس جدیدا افتتاح شده و تفاوت ما در منوها با دیگر دوستان در اینه که کلیه فیلمبرداریها با دوربینهای SLR انجام میشه که در یک توضیح ساده میشه گفت حتی منوهای hd ما قابل مقایسه با full hd هست والبته منوها شامل اکثر هزینه های جانبی هم میشه که در بقیه استودیوها باید جداگانه پرداخت بشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط Bahar_bm
۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #2
آتلیه آریانا++ تهران پارس
با سلام به مراجعین محترم سایت نو عروس
استودیو آریانا با سابقه ای عالی در منطقه تهرانپارس و کادر کاملا مجرب خانم آماده ارائه کلیه خدمات عکس و فیلم به همه عزیزان میباشد
از مشخصات بارز این استودیو ارائه کارهای متفاوت با قیمت بسیار عالی در محدوده شرق تهران میباشد و دیگر نیاز به تحقیقات فراوان در مورد کار خود ندارید فقط کافیست برای یک بار از نمونه کارهای
استودیو آریانا دیدن فرمایید.
نمونه کارهای این استودیو با کلیه سلائق منطبق میباشد و نیز آماده دریافت ایده های نو از شما عزیزان هستیم.

هدیه ویژه

هدیه استودیو
به کلیه عزیزانی که در ماه محرم و صفر با استودیو آریانا قرارداد ببندند عکاسی اسپرت و یک عدد آلبوم ژورنالی ده برگ سایز 30*60 به عنوان هدیه تعلق میگیرد

موبایل :
09123992395 - 09127246339
تلفن : 77869444
آ درس : فلکه دوم تهرانپارس خیابان فرجام - ساختمان آ ریانا - پلاک 89- واحد سه

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط niusha-z ، sedaghati ، neg.hsh
۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #3
RE: آتلیه آریانا
تبریک میگم بچه ها خیلی خوب شد که اینجا یه پیج دارید ایشالا موفق باشید
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar moradkhani
  • بیکیوت
۱۵-شهريور-۱۳۹۴, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #4
میشه بگین منوها چه قیمتن؟

نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ صبح
ارسال: #5
قیمتش نسبت به جاهای دیگه خیلی خوبه و در کل کنار میان خیلیییی،در ضمن خیلیییی مطابق با سلیقت کار میکنن...
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #6
من دو ماه پیش رفتم کارای اینجارو دیدم,نپسندیدم

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #7
چرا آدرس و تلفن ثابت نداره؟ اینجوری آدم شک می‌کنه

دوست دارم تو باشی و من ، قدم به قدم فدایت شوم...
تو باشی من به تمام درهای بسته دهن کجی می‌کنم
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ عصر توسط استودیو آریانا.)
ارسال: #8
(۱۷-شهريور-۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ صبح)MAHPISHOOONI نوشته است:  چرا آدرس و تلفن ثابت نداره؟ اینجوری آدم شک می‌کنه

سلام دوست عزیز شماره و آدرس اضافه شد

(۱۵-شهريور-۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ عصر)farda نوشته است:  میشه بگین منوها چه قیمتن؟

سلام بر شما منو ها از یک میلیون شروع میشه

(۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ عصر)niusha-z نوشته است:  تبریک میگم بچه ها خیلی خوب شد که اینجا یه پیج دارید ایشالا موفق باشید

سلام نیوشا جان ممنونم ارزوی خوشبختی داریم براتون
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ عصر توسط Bahar_bm.)
ارسال: #9
من کاراتونو دیدم زیبا و مورد قبول بود ولی ترکیب منو رو خوب انتخاب نکردین.چون تا قیمت 3 میلیون و خورده ای هنوز دوربینتون hd هستش.که همین منو توی آتلیه هایی که کار خوب ارائه میدن با دوربین full hd ارائه میشه ولی شما full hd رو توی منوی قیمت 5 میلیونی گذاشتین! این میشه یکی از دلایلی که مشتری جای دیگه ای رو ترجیح بده. با توجه به اینکه تازه کار هستید توصیه میکنم روی منوهاتون تجدید نظر کنید.

نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #10
با سلام خدمت کادر محترم آتلیه آریانا.خواستم خدمت نوعروسهای عزیز عرض کنم من 3هفته پیش عروس همین آتلیه بودم تمام کادرشون خانم بودن.از نحوه کارشون هم من و همسرم خیلی راضی هستیم.پیشنهاد میکنم شماهم کارهاشون رو از نزدیک ببینید خوشتون میاد.در زمینه قیمت هم نسبت به بقیه آتلیه ها خوب و خیلی دقیق هستن.با تشکر
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام