• آتلیه اساطیر
  • چم

آتلیه آرشیدا(سعادت آباد)

۲۶-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
آتلیه آرشیدا(سعادت آباد)
تلفن:
22711859
44868302
موبایل:
09126792855
آدرس:
سعادت آباد

[تصویر: آتلیه آرشیدا(سعادت آباد)]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: آتلیه آرشیدا
سلام کیا کار این اتلیه رو دیدن؟
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #3
(۲۷-دي-۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ عصر)zahra m نوشته است:  سلام کیا کار این اتلیه رو دیدن؟

سلام عزیزم من مراسم دوستم شهریور با اینجا بوده خودش که خیلی تعریف میکرد حالا من قراره تو این هفته کاراشونو ببینم حتما میام براتون میگم:rolleyes
نقل قول
  • عظیمی
  • ارشادی
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۵۳ عصر توسط zahra m.)
ارسال: #4
(۲۷-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ عصر)سعیده اس نوشته است:  
(۲۷-دي-۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ عصر)zahra m نوشته است:  سلام کیا کار این اتلیه رو دیدن؟

سلام عزیزم من مراسم دوستم شهریور با اینجا بوده خودش که خیلی تعریف میکرد حالا من قراره تو این هفته کاراشونو ببینم حتما میام براتون میگم:rolleyes

مرسی عزیزم خبر بدی که خیلی خوبه

البته من خیلی حساسم رو عکسا تا حالا 20 تا اتلیه رفتیم
دیگه شوهرم کم کم داره غر میزنهTongue
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #5
عزیزم هرچی بیشتر حساس باشی بدتره چند جارو برو یکیشونو انتخاب کن
اینجوری خودت اذیت میشی قدرت انتخابت سخت تر میشه
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ عصر
ارسال: #6
دسته خودم نیست ادم هرچی بیشتر میگرده انتخاب سخت ترو سخت تر میشه
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #7
سلام زهرا جان من دیروز رفتم نمونه کارای ارشیدا رو دیدم کارشون خوب بود به سلیقه من میخورد هم عکساشون خوب بود هم فضای اتلیه شون قشنگ بود منوهاشون از 2200 شروع میشد که من منو 3 تومنی رو انتخاب کردم که یه کرین یا هلی شات به انتخاب خودمون اشانتیون دادن البته هنوز قرارداد نبستم می خوام بیشتر فکر کنم
یه کاره جالبی هم که کردن به ما یه کارت هدیه دادن که یه عکاسی با یک عکس 50.70 بود گفتن حتی اگر اونجا قرار دادم نبندیم اینو به عنوان هدیه از ما قبول کنید کارشون جالب بود و اخلاقشون به دلمون نشست حلا اگه قرارداد بستم میگم بهت
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #8
سلام سعیده جان میشه بگی 3 تومن شامل چه چبزایی میشد
طراحی عکساشون خوب بود؟
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #9
سلام سعیده جون مرسی چند روز پیش رفتم کاراشونو دیدم امروزم قراردادمو بستمBig Grin
در کل خوب بود همه چیز میخواستم عمارت بگیرم که خودشون گفتن آتلیه شون کم از عمارت نداره واقعا هم اینجوری بود خیلی شیک و به روز بود خب حداقل پول عمارتو جلوام انشالاه که همه چیز خوب باشه فقط مونده ارایشگاهم
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ عصر توسط سعیده اس.)
ارسال: #10
(۱۶-بهمن-۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ عصر)zahra m نوشته است:  سلام سعیده جون مرسی چند روز پیش رفتم کاراشونو دیدم امروزم قراردادمو بستمBig Grin
در کل خوب بود همه چیز میخواستم عمارت بگیرم که خودشون گفتن آتلیه شون کم از عمارت نداره واقعا هم اینجوری بود خیلی شیک و به روز بود خب حداقل پول عمارتو جلوام انشالاه که همه چیز خوب باشه فقط مونده ارایشگاهم

سلام منم قراردادمو با اینجا بستم منم امارت نگرفتم میرم اتلیه اول استرس داشتم ولی الان نه
همچی و برامون توضیح دادن از استرسم کم کردن تا ببینیم خدا چی میخواد دیگهEmbarrased

(۲-بهمن-۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ عصر)matin a نوشته است:  سلام سعیده جان میشه بگی 3 تومن شامل چه چبزایی میشد
طراحی عکساشون خوب بود؟

عزیزم طراحی شون خوب بود عکسا شونم قشنگ بود
من یه کاره کامل برداشتم عکاسی و فیلم با هلی شات که اشانتیون بهم دادن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام