• تشریفات پلک
  • باغ vp

آتلیه آداک اصفهان

۲۴-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #21
RE: آتلیه آداک
پکیجی که لیناز داشته شامل چی بوده؟؟؟

واسه سال 94 هم قیمت همنه؟؟؟؟؟

میشه برا حاجت دلم 1 صلوات بفرستین؟

خیلی دعامون کنید
التماس دعا
نقل قول
 سپاس شده توسط Royaiy ، .pARIYA
۱۱-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #22
سلام لیلیناز عزیزم میشه بگی کل هزینتون چقدر شد؟ و فیلمبرداریشونم خوبه یا نه ؟ و قیمتشون چجوریه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط ma_oob
۲۴-فروردين-۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #23
عکاسو فیلمبردارشون هر دو خانم هست؟؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۳۱-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #24
دوستان من رفتم دیروز اونجا آلبومشون 15 برگ سایز 30 در 50 میشه با کل هزینه چاپ و صحافی و اجاره باغ 3 میلیون تومن ( البته برای اشانتیون یه شاسی بزرگ و 30 تا هم شاسی کوچیک میدن برای گیفت به مهمونا که گفت به جاش میتونید یه شاسی بزرگ دیگه انتخاب کنید ) و فیلم با 2 دوربین و ادیت میشد 2.5 میلیون . دیگه خیلی چیزای دیگه داشتن که همش هزینه اضافه میشد Undecided
ولییییییییییییییی آلبومشون عالیییییییییی بود من 3 تا آلبوم دیدم ازشون Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط asalcheshm ، maaryaam ، mehrabaaan ، Sa Naz ، lilinaz ، ma_oob
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #25
یعنی جمعا 5.5 ؟؟؟؟Angel

امسال ، سال ما دو تاااااااااااااس ^_^
نقل قول
 سپاس شده توسط lilinaz
۲۶-خرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #26
حداقلش مشید 5.5 دیگه اگه دوربین اضافه میخواستین یا تعداد عکس آلبوم بیشتر مکیشد یا چیزای دیگه هزینه بیشتر میشد Undecided
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، lilinaz ، ma_oob
۱۴-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ صبح
ارسال: #27
salam
man kare adako didam va doost dashtam yeki az gozine haye aslie mane ama vas vas daram chantaye digeh ro ham bayad bebinam hamashe va hamiin 1 shabe aroosimoon WinkWinkWink
نقل قول
 سپاس شده توسط ma_oob
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #28
سلام / بچه ها من مرداد عروسیمه و دنبال یه آتلیه ی خوب میگردم. چون جشن عقدمم آتلیه نرفتم . بین آداک و ریحان و عکاسخانه موندم کدومو انتخاب کنم ؟ هرکی میتونه یه نظری بهم بده .ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط ma_oob
۸-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #29
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ صبح)معصومه-69 نوشته است:  سلام / بچه ها من مرداد عروسیمه و دنبال یه آتلیه ی خوب میگردم. چون جشن عقدمم آتلیه نرفتم . بین آداک و ریحان و عکاسخانه موندم کدومو انتخاب کنم ؟ هرکی میتونه یه نظری بهم بده .ممنون

من کارهای ریحانو دیدم قشنگن.
عکاسختنه هم آتلیه عروسی 4 سال پیش دوستم بوده. هم کیلیپش هم عکساش خیلی قشنگ بودن. یه کیلیپ هم روی یه موزیک از یه خواننده بازی کردن اونم خیلی باحال بود. در کل کارهای ریحان و عکاسخانه هر دو خوبن.
اما اون یکی و اصلا نمیشناسم

تــو فَقَــــط بـا مَــن بـآش/همین
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ صبح
ارسال: #30
ای کاش اداک قرارداد بسته بودم بزرگترین اشتباه دنیا رو کردم گول یه اتلیه .........(اداک عالیه)
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام