• تخت جمشید
  • آرایشگاه گیوا

برنامه ریزی برای بارداری 2

۲۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #3391
RE: برنامه ریزی برای بارداری 2
(۲۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ عصر)princess aylar نوشته است:  
(۲۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ عصر)2mb نوشته است:  
(۲۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۱۷ عصر)princess aylar نوشته است:  سلام. بچه ها من ۱ساله عروسی کردم و از اسفندماه اقدام جدی برای بارداری دارم. اردیبهشت ماه رفتم دکتر برای ازمایش و چکاب که معلوم شد ویتامین" د" کم دارم. دکترم امپول و قرص ویتامین د نوشت با یدوفولیک که تا الان دارم مصرف میکنم. بعدتیرماه رفتم دکتر برام دوفاستون و اپو متفورمین نوشت. اونا که تموم شد. این دفعه دکتر برام امپول دور ناف ۳تا نوشت با ۳ تا امپول عضلانی و لتروزول و دوفاستون که بعد پریودم باید مصرف کنم. الان من امروز پریود شدم پس فردا باید امپول دورناف بزنم ۳روز پشت سرهم. خیلی میترسم. کسی هست که از این امپولا زده باشه؟ تروخدا اگه اطلاعاتی دارید از این مورد بگید من خیلی ترسو هستم

سلام عزیزم منم با دارو باردار شدم.اسم آمپولت چیه؟؟من اول قرصا رو خوردم بعد سونو کرد بعدش بهم آمپول داد.من کلومیفن خوردم از شب ۵ پری شبی دوتا.از ۱۳ ام تا ۱۷ ام دوره امم آمپول سینال اف زدم.بعدش بهم آمپول Hcg داد برا آزاد سازی تخمکا.
آمپولش زیرپوست میزنن درد نداره اصلا

من روز ۳-۴-۵ پریودی امپول فوستیمون باید بزنم برای رشد فولیکول ها که دورناف هست بعدش روز ۷-۸-۹ امپول عضلانی برای ازادسازی تخمک ها هست. بعدم روز ۱۳ باید با مثانه پر برم سونو. در ضمن از روز ۳ قرص لتروزول هم باید مصرف کنم. یعنی میگید این بار جواب میگیرم؟؟ شما بار اول استفاده باردار شدی؟

ان شا الله که باردار میشی.فقط مو به مو دستورات دکترتو اجرا کن شب در میون هم رابطه داشته باشین.
من آره بار اول مصرف دارو باردار شدم.خدارو شکر

سپاس شده توسط princess aylar
۲۱-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #3392
(۲۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۳۴ عصر)2mb نوشته است:  
(۲۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ عصر)princess aylar نوشته است:  
(۲۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ عصر)2mb نوشته است:  
(۲۱-شهريور-۱۳۹۶ ۰۷:۱۷ عصر)princess aylar نوشته است:  سلام. بچه ها من ۱ساله عروسی کردم و از اسفندماه اقدام جدی برای بارداری دارم. اردیبهشت ماه رفتم دکتر برای ازمایش و چکاب که معلوم شد ویتامین" د" کم دارم. دکترم امپول و قرص ویتامین د نوشت با یدوفولیک که تا الان دارم مصرف میکنم. بعدتیرماه رفتم دکتر برام دوفاستون و اپو متفورمین نوشت. اونا که تموم شد. این دفعه دکتر برام امپول دور ناف ۳تا نوشت با ۳ تا امپول عضلانی و لتروزول و دوفاستون که بعد پریودم باید مصرف کنم. الان من امروز پریود شدم پس فردا باید امپول دورناف بزنم ۳روز پشت سرهم. خیلی میترسم. کسی هست که از این امپولا زده باشه؟ تروخدا اگه اطلاعاتی دارید از این مورد بگید من خیلی ترسو هستم

سلام عزیزم منم با دارو باردار شدم.اسم آمپولت چیه؟؟من اول قرصا رو خوردم بعد سونو کرد بعدش بهم آمپول داد.من کلومیفن خوردم از شب ۵ پری شبی دوتا.از ۱۳ ام تا ۱۷ ام دوره امم آمپول سینال اف زدم.بعدش بهم آمپول Hcg داد برا آزاد سازی تخمکا.
آمپولش زیرپوست میزنن درد نداره اصلا

من روز ۳-۴-۵ پریودی امپول فوستیمون باید بزنم برای رشد فولیکول ها که دورناف هست بعدش روز ۷-۸-۹ امپول عضلانی برای ازادسازی تخمک ها هست. بعدم روز ۱۳ باید با مثانه پر برم سونو. در ضمن از روز ۳ قرص لتروزول هم باید مصرف کنم. یعنی میگید این بار جواب میگیرم؟؟ شما بار اول استفاده باردار شدی؟

ان شا الله که باردار میشی.فقط مو به مو دستورات دکترتو اجرا کن شب در میون هم رابطه داشته باشین.
من آره بار اول مصرف دارو باردار شدم.خدارو شکر

مرسی عزیزم. ان شالا . شماهم دعا کنید که جواب بکیرم.

یک عروس اروپایی در سومین روز از سومین فصل سال
عهد بستم نفسم باشی و من باشم و تو...
ای که بی تو نفسم تنگ و دلم تنگ تر است
خدایا سپاسگزارم.
 سپاس شده توسط 2mb
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #3393
به نظر من انقدر دنبال تخمک گذاریو فلان نباشین .من 9ماهه ازدواج کردم تا قبل از اینکه با این جا آشنا بشم اصلا استرس بارداری نداشتم ولی از وقتی اینجارو خوندم کلا نا امید شدم تورو خدا انقدر تو حاشیه نباشین نمیگم تاثیر نداره ولی تمام اونایی که باردار شدن یعنی همه انقدر سخت گرفتن ،نگرفتن دیگه تصویر: /images/smilies/new/new3.gif

سپاس شده توسط behzadi
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #3394
ادم چند ماه اقدام میکنه نتیجه نمی بینه دیگه استرس می گیره

6 خرداد عروس ملوس شدمNew1
همه چیز عالی بود.
خدایا شکرت
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ صبح توسط shaghayeghe282.)
ارسال: #3395
(۲۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ صبح)'سال 86' نوشته است:  به نظر من انقدر دنبال تخمک گذاریو فلان نباشین .من 9ماهه ازدواج کردم تا قبل از اینکه با این جا آشنا بشم اصلا استرس بارداری نداشتم ولی از وقتی اینجارو خوندم کلا نا امید شدم تورو خدا انقدر تو حاشیه نباشین نمیگم تاثیر نداره ولی تمام اونایی که باردار شدن یعنی همه انقدر سخت گرفتن ،نگرفتن دیگه تصویر: /images/smilies/new/new3.gif

تعیین حدودی زمان تخمک گذاری و اینکه هر کسی بتونه تو اون زمان ها هم اقدام داشته باشه استرس نداره که!!!
در واقع یه کمک کننده به حساب میاد برای بالا بردن احتمال بارداری حالا اینکه کسی نتونه تو اون زمانم اقدام داشته باشه خب تو زمانهای دیگه شانسشو امتحان میکنه چون به نظرم تو زمانهای دیگم شانس بارداری وجود داره و صفر نیست. 
ولی وقتی اینجا در مورد زمان تخمک گذاری یاموصوعات دیگه صحبت میشه در واقع سعی داریم اطاعاتمونو بالا ببریم و به نوعی به هم کمک کنیم و گرنه قدم اول توباردار شدن دوری از استرس پس بهتره اول روی خودمون کار کنیم که با هر چیزی استرس نگیریم تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

هیچ رویایی به پای بیداریم با تو نمیرسد..
خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند !
 سپاس شده توسط marcopolo ، hasti_atishpare
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #3396
سلام بچه ها به نظرم درخواست تاپیک جدید بدین و یکی راحت تره براش اطلاعات بچه های اقدامی رو به روز کنه اینجا که اون صفحه اول خیلیا الان بچه ها شونم به دنیا اومدن
 سپاس شده توسط shaghayeghe282
۲۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ عصر توسط admin3.)
ارسال: #3397
برنامه ریزی برای بارداری 3
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%A8%D...C-3--14534
 سپاس شده توسط shaghayeghe282
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد