• آتلیه اساطیر
  • چم

اعتراف زیبای بهاری

۱۶-خرداد-۱۳۹۹, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #1
اعتراف زیبای بهاری
سلام تاپیک جدید تصویر: images/smilies/heart.gif

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط پسته خندان ، **ماهور** ، سِودا 69 ، almam ، heven ، artatam ، آبگينه ، خانم فسقلی ، nona
۱۶-خرداد-۱۳۹۹, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: اعتراف زیبای بهاری
اعتراف میکنم اولین اعتراف تو تاپیک بهاری مال منه!!!

البته هیچ چیز برای گفتن ندارم، فقط از خدا میخوام یه پس گردنی به من بزنه و مجبورم کنه بدون بازیگوشی بشینم سر کارام

قوی باش که بتوانی از آنچه نامناسب است فاصله بگیری
صبور باش که بتوانی منتظر آنچه برایت مقدر شده  بمانی
بهترین کار برای یک زن: عاشق خود باشد، به خودش وفادار بماند و جهانی را که میخواهد، خود بسازد
تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، آتنا~N ، شیرین‌ترین ، **ماهور** ، سِودا 69 ، (صبا) ، بانوی قصه ، maraal ، poon3h ، almam ، heven ، artatam ، آبگينه ، حلما :) ، razi1988 ، //بنفشه// ، (*ســارا*) ، آرینا 1220 ، pichak2014 ، Meri Khano0o0o0m
۱۶-خرداد-۱۳۹۹, ۰۸:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-خرداد-۱۳۹۹ ۰۸:۳۶ عصر توسط پری سیما 89.)
ارسال: #3

سلام علیکم.
اعتراف میکنم که ممنون از ادمین که اومد و جواب داد به درخواستامون.
امیدوارم اعترافای قشنگی اینجا بنویسیم. New1 Heart

اعتراف میکنم نازی جون الان اعترافتو خوندم عزیزم. از ته دل آرزو میکنم کارای پیجت خوب پیش بره عزیزم و همیشه این انرژی بالا رو داشته باشی و بهترین ها برات رقم بخوره.

واقعا این آرزوییه که برای همه دارم. دوستون دارم. New1

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط پسته خندان ، آتنا~N ، شیرین‌ترین ، **ماهور** ، _Della_ ، سِودا 69 ، (صبا) ، بانوی قصه ، maraal ، poon3h ، almam ، heven ، artatam ، آبگينه ، حلما :) ، razi1988 ، //بنفشه// ، آذردخت ، آرینا 1220 ، pichak2014 ، دختر اسفند. ، Meri Khano0o0o0m
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۱۶-خرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #4
اعتراف میکنم امروز خیلی دلم گرفت که دیدم توی یکی از تاپیکها به یکی از بچه ها فحاشی کردن. عین این پسرای نوجوون فوری یکیشون انگار سوت زده باشه، که دوستاش بیان پشتشو بگیرن،یهو همه ریختن سرش....
اعتراف میکنم خیلی دوست دارم خانوم sepid72 بدون استفاده از کلمات شوهرم/ همسرم بتونه یه جمله بسازه

تصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سِودا 69 ، artatam ، **ماهور** ، pichak2014 ، sarakoorani ، Meri Khano0o0o0m
۱۷-خرداد-۱۳۹۹, ۱۲:۵۱ صبح
ارسال: #5
توی اون تاپیک بعد از اون اعتراف تلخ دیگه نتونستم چیزی بنویسم. تصویر: /images/smilies/new/crying.pngکلمات و جمله ها ادمها رو بهم نزدیک میکنه. هر چند هیچ تصوری از ظاهر هم نداشته باشیم.
...
اعتراف میکنم میدونم که میتونم. مطمئن هستم که بلدم ولی نمیدونم چرا تو جمع خراب میکنم. هی با خودم میگم نکنه خراب کنم نکنه خراب کنم.... انقدر میگم تا بالاخره خراب میشه و این چرخه، اعتماد به نفسم رو هر دفعه سوهان میکشه. چرا من باید انقدر اعتماد به نفسم ضعیف باشه؟تصویر: images/smilies/sad.gif
-----
--------
تصویر: images/smilies/blush.gifبه همسرم نگاه میندازم و میبینم بهترین همسر دنیا رو دارم (البته فراز و فرود این حس با نزدیکی به پریودم تغییر میکنه) و دخترم که زندگی منه(اونم که وضعیت جامعه هر بار تغییر میکنه میزنم تو سر خودم). تصویر: images/smilies/biggrin.gifما با تمام سختی ها رو پای خودمون وایسادیم و هرر کاری کردیم تا به نقطه ی خوبی برسیم. هر بار احساس ضعف کردیم تمام تلاشم رو کردیم و خودمونو بالا کشیدیم.حالا دوباره به اون نقطه رسیدیم که باید قدم هامون رو بزرگ تر کنیمتصویر: images/smilies/cool.gif

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟ 
چه کسی می‌خواهد، من و تو ما نشویم
خانه اش ویران بادتصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal ، بانوی قصه ، poon3h ، **ماهور** ، almam ، heven ، marjantt ، artatam ، Sepid72 ، آبگينه ، پسته خندان ، پری سیما 89 ، nedaa71 ، B and I ، حلما :) ، razi1988 ، سِودا 69 ، آتنا~N ، آرینا 1220 ، pichak2014 ، (صبا) ، sarakoorani ، Meri Khano0o0o0m
۱۷-خرداد-۱۳۹۹, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #6
اعتراف میکنم
یه چیزایی نوشتم پر از بغض و غصه!
بعد دیدم چه کاریه ؟
تاپیک جدیده،
چند وقت دیگه از آوارگی دوران نامزدی خلاص میشم،
هوا خوبه،
لباس عروسم خیلی خوشگله (تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
کارت عروسیم از اون خوشگل تر (تصویر: images/smilies/sleepy.gif
خونمون داره شکل خونه میشه کم کم،
قراره رنگ آرامش رو بیینم بعد از دو سال و نیم !
و خلاصه خوشا به بخت بلندم !
حالا این وسط یه پدرشوهر و برادرشوهری هم هستن که میزنن زیر قول و قرارهاشون؛
دنیا مگه به آخر رسیده؟
تا اینجاش رو به بهترین شکل پیش رفتیم و از این به بعدش هم خدا بزرگه !
البته اون بغض بخاطر پیمان شکستن پدرشوهر و برادرشوهر نبودا؛ یه چیز دیگه بود !
این رو یه دفعه یادم افتاد اعصابم‌ خورد شد؛ گفتم بگم آروم بشم!
آهان بعد یه چیزی؛
من چند روز پیش رفتم‌ کنترل کاربریم دیدم یه گزینه فعال شده به اسم حذف تبلیغات!
ای من ذوق کردم ...‌ای ذوق کردم !
بعد امروز دیدم عههه ستاره هام پنش تا شده که !
دیگه رو ابرا بودم با این ستارگان طلایی!
خلاصه خیلی جوگیر شدم و گفتم به یمن این ستاره ی جدید، بذار عکس آواتارم رو هم عوض کنم و دیگه نقاشی گذاشتم که به تیریج قبای اسلامِ دوستان برنخوره و تحریک نشن مردهایی که رفت و آمد دارن اینجا !
خلاصه آی ام پنج ستاره اند صاحبخونه نَو.‌آی ام بسیار جو گیر تو؛ طوری که خیلی احساس خفنی دارم !تصویر: images/smilies/cool.gifتصویر: images/smilies/sleepy.gif

امـیــد رهـایـی نیســت

وقتــی همــه دیــواریـــم

نقل قول
 سپاس شده توسط **ماهور** ، poon3h ، heven ، marjantt ، Mahtakhanum ، artatam ، آبگينه ، پسته خندان ، maryam8842 ، Sepid72 ، پری سیما 89 ، nedaa71 ، B and I ، حلما :) ، razi1988 ، نسیم64 ، behzadi ، //بنفشه// ، **Pari** ، Sheydaaaa ، سِودا 69 ، آتنا~N ، بارون* ، mar_mar ، (*ســارا*) ، آرینا 1220 ، pichak2014 ، ژاکلین ، (صبا) ، sarakoorani ، Meri Khano0o0o0m
۱۷-خرداد-۱۳۹۹, ۰۶:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۹ ۰۷:۱۱ صبح توسط Sepid72.)
ارسال: #7
(۱۶-خرداد-۱۳۹۹ ۰۹:۴۵ عصر)'roshanak73' نوشته است:  اعتراف میکنم امروز خیلی دلم گرفت که دیدم توی یکی از تاپیکها به یکی از بچه ها فحاشی کردن. عین این پسرای نوجوون فوری یکیشون انگار سوت زده باشه، که دوستاش بیان پشتشو بگیرن،یهو همه ریختن سرش....
اعتراف میکنم خیلی دوست دارم خانوم sepid72 بدون استفاده از کلمات شوهرم/ همسرم بتونه یه جمله بسازه

خیلی بانمکی و مرسی که دو روزه اومدی تو سایت موجبات خنده ی هممونو فراهم کردی!تصویر: images/smilies/biggrin.gif

اینم یه جمله بدون شوهرم یا همسرمتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
کافیه یا بازم بسازم؟تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
اگه بازم ادامه بدی سوت میزنم دوستام بیانSmile

اعتراف میکنم نمیدونم چرا با دیدن اسم اعتراف بهاری ذوق کردمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
انگار دوباره بهار شدهتصویر: images/smilies/angel.gif

اعتراف میکنم بچه ها تعرفه های جدید دندانپزشکی ۹۹ ابلاغ شده.
و چون سه سال آزگار با وجود ده بیست برابر شدن مواد و وسایل دندونپزشکی هیچ افزایشی نداده بودن و به شدت اعتراض پشتش بود نرخ ها درصد نسبتا قابل توجهی بالارفته.یعنی به جایی رسیده بود که از یه عصب کشی سه کانال صدتومن تهش میموند واسه مسوول کلینیک یا پزشک!هرچند الانم هزینه ها خیلی سنگینه و واقعا نمیدونم کی قراره یه بیمه ی درست حسابی بیاد که نه سیخ بسوزه نه کباب!
خواستم بگم خیلی از جاها مثل خود ما هنوز تعرفه جدید و نزدن اگر میخواید دندون درست کنید یه سر بزنید شاید با نرخ قبلی براتون انجام بدن.گفتم اطلاع بدم شاید به دردتون بخورهتصویر: images/smilies/confused.gif

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخگوی سوالات دندانپزشکی شما هستم
پیج کاری ما:smiledocs
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam ، آبگينه ، NILOUFAR70 ، پسته خندان ، پری سیما 89 ، liyane ، بانوی قصه ، nedaa71 ، razi1988 ، نسیم64 ، _Della_ ، دخترانه ، behzadi ، //بنفشه// ، سِودا 69 ، آتنا~N ، آذردخت ، بارون* ، mar_mar ، pichak2014 ، (صبا) ، یلدا خانوم ، Meri Khano0o0o0m ، almam
۱۷-خرداد-۱۳۹۹, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #8
دلم یه رفیق میخواد که براش از درد آغوش خالی بگم، رفیقی که قضاوتم نکنه رفیقی که راهکارهایی که خودم هزاربار تو ذهنم مرور کرده ام و راجع بهش مطالعه و تحقیق داشتم رو برام بازگو نکنه.
رفیقی که فقط بگه میفهممت رفیق که چقدر سخته چقدر درد داره. رفیقی که نفسش از جای گرم بلند میشه و خودش بچه داره درد آغوش خالی منو کوچیک نشمره.
خدایا تو دردهام رو میبینی میشنوی؛ تو دردهامو کوچیک نمیشماری؛ تو منو مقصر نمیبینی لطفا لحظه ای منو در آغوش بگیر که این روزها له و خسته از درد هستم.
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، پسته خندان ، maryam8842 ، آیسان96 ، Sepid72 ، پری سیما 89 ، mari90 ، liyane ، Mahtakhanum ، بانوی قصه ، nedaa71 ، B and I ، حلما :) ، razi1988 ، **ماهور** ، //بنفشه// ، Sheydaaaa ، سِودا 69 ، بارون* ، آرینا 1220 ، pichak2014 ، (صبا) ، نسرینه بهنام۹۸ ، sarakoorani ، Soufi62 ، Meri Khano0o0o0m ، almam
۱۷-خرداد-۱۳۹۹, ۰۸:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۹ ۰۸:۱۰ صبح توسط آبگينه.)
ارسال: #9

اعتراف میکنم امروز قرار برم یه جایی ، واس انجام یه کاری تصویر: images/smilies/biggrin.gif

ته دلم یکم میترسم خب، از اون مکان نه هااااا،از اینکه وقت و انرژیم بذارم اما نتیجه خوشایندم نباشه ...
عاشق ادم هایی هستم که برنامه بلند مدت دارن ، منم برم بیام یه برنامه طویل واس خودم بذارم تصویر: images/smilies/wink.gif

80 درصد امید

مرا قولی ست با جانان ،  که جانان جان من باشد تصویر: images/smilies/heart.gif

دوستانی که علاقه مند به شرکت در چله سوره هستن لطفا پیام خصوصی بدند.
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان96 ، Sepid72 ، پری سیما 89 ، liyane ، پسته خندان ، بانوی قصه ، nedaa71 ، artatam ، حلما :) ، razi1988 ، خانم فسقلی ، **ماهور** ، //بنفشه// ، Sheydaaaa ، سِودا 69 ، آذردخت ، بارون* ، آرینا 1220 ، pichak2014 ، (صبا) ، Meri Khano0o0o0m ، almam
۱۷-خرداد-۱۳۹۹, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #10
اعتراف می‌کنم یه دفترچه یادداشت کوچیک خیلی خوشگل برداشتم، می‌خوام از این به بعد توش خاطرات دختر ۴ ساله‌ی خواهرشوهرم رو بنویسم و وقتی بزرگ شد و دیگه کسی این خاطرات رو یادش نبود بهش هدیه بدم، چون که بامزه‌ترین و «به‌من‌شبیه‌ترین» بچه‌ی دنیاست و باهاش بچگی خودم رو مرور می‌کنم. خاطرات قبل از این رو هم می‌نویسم، مثلا شیرین‌کاری‌هاش، حرف‌های بامزه‌ش، ...
این بچه انقدر خوب تربیت شده که یک بار که من داشتم برای خودش و داداشش آدم‌بزرگ‌بازی درمی‌آوردم و می‌گفتم «دیگه تو خونه‌ی دایی همدیگه رو اذیت نکنید»، نه گذاشت نه برداشت گفت: «اینجا خونه‌ی دایی نیست! خونه‌ی تو و داییه!» یعنی عدالت و برابری تا عمق وجودش رخنه کرده و دقیقاَ تو این سن هست که باید این مسائل رو برای بچه‌ها جا انداخت که بعداَ بزرگ می‌شن به شخصیت‌های انزجارآور تبدیل نشن.
نقل قول
 سپاس شده توسط بانوی قصه ، nedaa71 ، artatam ، پری سیما 89 ، Mahtakhanum ، آبگينه ، حلما :) ، razi1988 ، شیرین‌ترین ، خانم فسقلی ، **ماهور** ، Sheydaaaa ، sherioshahab ، Kishmish ، سِودا 69 ، آذردخت ، بارون* ، mar_mar ، (*ســارا*) ، آرینا 1220 ، pichak2014 ، (صبا) ، S♥️Y ، نسرینه بهنام۹۸ ، ژاکلین ، Meri Khano0o0o0m ، almam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام