• آتلیه ملکه زیبا
  • استودیو اخوان

یک ماسک خوب برای جای جوش

۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ عصر توسط Black Velvet.)
ارسال: #1
Big Grin یک ماسک خوب برای جای جوش
بچه ها کسی ماسک طبیعی خوب سراغ داره واسه از بین بردن جای جوش؟؟؟
حالا کاملا محوم نشد مهم نیست یه کم کمرنگم بشه راضیم.Big Grin
تا عید 1 ماه دیگه بیشتر نمونده ،کمـــــــــــــــــــــــــــــــــکCrying
راستی یه صابون خوبم بهم معرفی می کنید واسه شستشوی روزانه ،dove استفاده کردم قبلا خوب نبود.
در ضمن قبلا انواع کرم لایه بردارو هم استفاده کردم جواب نداده.بنابراین ترجیحا گیاهی باشه پیشنهادتون
مرســــــــــــــــــــــــــیNew1New1
Cryingهیچکی منو دوس ندارهCrying

درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی ست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است
نقل قول
 سپاس شده توسط الیناز ، sogand20 ، monire ، nasibe_603
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: یه ماسک خوب می خوام واسه جای جوش
واقعا کـــــــــــهNew3
یعنی یه صابون خوبم نمی شناختین؟؟؟؟New3
خودم یه ماسک پیدا کردم می خوام برم از همین امشب استفاده کنم اگه جواب داد میام بهتون میگم.Dodgy

ماست کم چرب: 1 قاشق غذاخوری

حنای بی رنگ :1 قاشق مرباخوری

گلاب :2.3 قطره

2 بار در هفته به مدت 30 تا 40 دقیقه قبل از حمام ،استعمال بشه .(پوست باید تمیز باشه.)

درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی ست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است
نقل قول
 سپاس شده توسط الیناز ، sogand20 ، nasibe_603
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ عصر توسط مهساناز.)
ارسال: #3
الناز جون قربون شکلت این سئوال و که امروز من دو بار پرسیدم تو بحث ازاد کسی جواب نداد ... شاید نمی دونن .
این ماسکه کارسازه !؟
لایه بردار فایده نداره موقت شاید یه کارایی بکنه اما دائمی باید بری پیش دکتر و پاکسازی کنی .
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #4
منم بلد نیستم وگرنه می گفتم!
نقل قول
 سپاس شده توسط مهساناز
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #5
(۱-اسفند-۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ عصر)مهساناز نوشته است:  الناز جون قربون شکلت این سئوال و که امروز من دو بار پرسیدم تو بحث ازاد کسی جواب نداد ... شاید نمی دونن .
این ماسکه کارسازه !؟
لایه بردار فایده نداره موقت شاید یه کارایی بکنه اما دائمی باید بری پیش دکتر و پاکسازی کنی .

اونی که استفاده کرده بود راضی بود می گفت بعد از یک ماه استفاده جواب می ده.
از دکتر رفتن بیزارم مهساناز جونSad

نقل قول
 سپاس شده توسط reyhun
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #6

من شنیدم میگن اسفنجاج رو بپزی کمی که پخت روی پوست صورتت بزاری بمونه.یه مدت مدام این کارو تکرار کنی جای جوش رو از بین میبره البته خودم هنوز تجربه نکردم ولی اینو کسی بهم گفت که خودش نتیجه دیده بوده

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
 سپاس شده توسط الناز ، سارایی
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ عصر توسط مهساناز.)
ارسال: #7
الی جون دکتر که راحتتر از حنا خریدنه .ههههههه . امروز می خوام برم . اخه من چندسال ضد افتاب می زدم خیلی پوستم بهش عادت داشت و خوب بود . بعد عروسی هی هر روز ورداشتم کرمای ارایشی زدم الان زیر پوستم چربی جمع شده . حالا ضد افتاب می زنم باز ولی تا پاکسازی نشه فایده نداره که .
اما ماسکی که گفتی رو از دکتر می پرسم .
نقل قول
 سپاس شده توسط الناز
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #8
برو عطاری بهت دارو گیاهی میده یا ترکیب درست میکنه...اینو هم میدونی که داروهای شیمیایی پوست 2 ماه تا 3ماه بعد از استفاده اثرشو میزاره...شستشو روزانه هم من سینره استفاده میکنم برای بستن روزنه های پوست.....راستی من از این لیف جادویی پاک کننده آرایش خریدم...البته ترکیه ای بود نه چینی....عالی بود //مخصوصا وقتی میخواستم برم سفر بهترین پاک کننده بود نیاز نبود یه عالمه چشم پاکن و شیر پاکن ببرم دنبال خودم...سینره را متناسب با نوع پوستتون بگیرید....ویک پاک کننده ی خیلی خوب واسه پوست گلاب هستش....خیار هم واسه شادابی پوست ...کلا خیار واسه پوست عالیه...

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط الناز ، دیازپام
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #9

عزیزم این لیف جادویی رو از کجا میشه خرید؟

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #10
مرسی مهساناز جون لطف می کنی بپرسی 3>

مرسی شادی جون امتحان می کنم 3>

منم لیف جادویی می خوام از کجا پیدا کنم؟؟؟

نقل قول
ارسال پاسخ

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد