• تشریفات ژمیس
  • تشریفات کارن

گروه موزیک H2 Band حمید عطایی(Dj & Live Music)

۲۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #191
RE: گروه موزیک H2 Band حمید عطایی(Dj & Live Music)
حمید عطایی یدونس
رو دستشون نیست بسیار با شخصیت و حرفه ای هستن
هنوز بعد این همه وقت همه میگن فقط گروه موزیکی که رامین آورده بود تو فامیل از همه بهتر بود
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-بهمن-۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ صبح توسط shima1717.)
ارسال: #192
با سلام برای اجرای مراسم نزدیکای کرج قیمت رو میخام بدونم. بعد اینکه اگه تهران برگزار بشه فرق میکنه یا نه؟ قیمت هم بگین از چقد شروع میشه
(۲۴-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ عصر)ramin.1 نوشته است:  حمید عطایی یدونس
رو دستشون نیست بسیار با شخصیت و حرفه ای هستن
هنوز بعد این همه وقت همه میگن فقط گروه موزیکی که رامین آورده بود تو فامیل از همه بهتر بود

اون گروهای دیگه که فامیلاتون آورده بودن همه معروف بودن یعنی؟
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-اسفند-۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ صبح توسط خادمی-ترنم.)
ارسال: #193
با سلام به همه نوعروس دومادای عزیز
با تشکر بسیار از آقای حمید عطایی که با زحمت فراوونی که بهشون دادیم شب عروسی رو بهترین شب و بیاد موندنی شب زندگیمون کردن. با بهترین اجرایی که برای ما تو این شب داشتن همه فامیل رو سوپرایز کردن و باعث سربلندی ما شدند.
بیشتر از همه هم اون قسمت آهنگایی بود که از زمان های قدیمی و آهنگای قدیمی اجرا کردند برامون که فوق العاده بود و دیگه اوج مجلسمون بود.
اگه یک پیشنهاد بخوام به هر کسی که میخواد مراسم داشته باشه و با شور و هیجان برگزار بشه بدم اینه که با آقای عطایی هماهنگ کنن و هر چطور که شده بگن اون گروهی که خودشون پیشنهادش رو میدن با نوازنده های مخصوصشون بیارن براتون.
به امید شادی همه جوونای ایرونی
چون گفته بودم که ازتو تشکر می کنم آقای عطایی اومدم و تشکر کردم. هنوزم وقتی یاد اون لحظات موزیکمون می افتم بازم هیجان زده میشم و این تشکری که اینجا ازتون میکنیم کوچکترین کاریه که میتونم من و همسرم در برابر زحمات شما و گروه بسیار مودب و با شخصیتتون انجام بدیم. البته وقت نشد که از گروهتون تشکر بشه خودتون زحمتش رو بکشین و بگین که خیلی از همشون راضی بودیم. واقعا با کلاس و تک هستند.
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #194
سلام
اتفاقایی که روز مراسم برامون افتاد خیلی ناراحت کننده بود و تمام روزمون همش استرس بود. متاسفانه پدرشوهرم اصلا قبول نمیکرد که مراسممون مختلط برگزار بشه و هرطوری شده باید جداگونه باشه. ماهم که کلی برنامه ریزی کرده بودیم که مختلط باشه و موزیک زنده و عکس و کلیپ و خیلی چیزای دیگه داشته باشیم با این اتفاق کلی از برنامه هامون عوض شد و شد تالار. از کنسل کردنهای دقیقه آخر تا دیدن تدارک برای بهتر شدن مراسممون بخاطر حذف گروه موزیک زنده و ... از آرایشگاه و هماهنگی آتلیه که حتما باید عکاس خانوم و فیلمبردار خانوم گرفته تا تماسهایی که هرکدومشون فشار عصبی زیادی بهم میاوردن. کاملا دستپاچه شده بودیم و نمیدونستم باید چیکار کنم. این بود که من و همسرم تصمیم گرفتیم که بعد از مراسم تالار یه گروه موزیک بیاریم داخل سالن اجتماعاتمون اجرا کنن و به بعضی از مهمانها فقط بگیم بیان و خوشبختانه قرار بود پدرشوهرم بعد از مراسم با بقیه فامیلشون باشن و فقط یکسری فامیلای ما و دوستای من و همسرم و چند تا از فامیلهای همسرم که مجموعا ٦٠ یا ٧٠ نفر بودن که باهامون میومدن و میشد یه مراسم داشته باشیم که تلافی همه چی در بیاد. این بود که تنها گزینه ما اجرای مراسم بعد تالار بود اما هیچ گروهی نبود که باهاشون قراردادی بسته باشیم که بعد از تالار برامون موزیک اجرا کنن. چون قبلا چند جا رو برای انتخاب موزیک رفته بودیم و کارهاشون رو دیده بودیم ولی اصلا کارشون رو دوست نداشتیم و یا مثلا هزینشون برای چیزی که ما انتخاب کرده بودیم بالا بود. شماره آقای عطایی رو هم از همینجا برداشته بودیم و قبلا صحبت کرده بودیم ولی قیمتشون بالا بود تصمیم به انتخاب نداشتیم ولی کارشون خیلی خوب بود. خلاصه همسرم گفت بزار مجدد تماس بگیریم شاید تخفیف بگیریم چون کارشون واقعا ارزش داره باهاشون تماس گرفتیم و جریان کنسل شدن موزیک مراسم رو بهشون گفتیم قبول کردن که بعد از تالار برامون اجرا کنن با تخفیف ویژه و مواردی که میخواستیم و اهنگهامون رو هم هماهنگ کردیم بین همه اونها کار آقای عطائی با همشون فرق داشت و اصلا قابل مقایسه با بقیه نبود دیگه همه امیدمون این بود که این همه سردی با یه همچین برنامه ای جبران بشه. روز مراسممون ١٩ اسفند که فراموش نمیکنم هیچوقت بخاطر چند ساعت اخر شب که خیلی خوش گذشت چون از صبح همش بد بود آرایشگاه دیر تموم شد فیلمبرداریمون تو باغ همش مشکل داشتیم و دیر رسیدیم به تالار و تالار هم حتی یه آهنگ نزدیم حتی داخل سالن خانومها منم همش فقط گریه میکردم کل آرایشم خراب شده بود و همه امیدم آخر شب بود فکر کنم طی روز ٥٠ دفعه زنگ زد همسرم به آقای عطایی که من حالم خوب نیست و همه امیدمون به آخر شب هست تو راهم که همش گریه و استرس وقتی رسیدیم متوجه شدیم که گروهشون مشغول اجرا هستن و انگار مراسم اصلی اینجاست نه تالار!!! داشتن حسابی میزدن چون مراسم منفی ٣ بود متوجه نشدن که ما رسیدیم زود بهشون اطلاع دادن که اومدیم. بقول خودشون داشتن تمرینی میزدن تا ما برسیم خیلی ذوق زده شده بودیم و خوشحال بودیم خلاصه گفتن بهشون ما پشت درب هستیم سریع اهنگ ورودی زدن و رفتیم داخل و همه مهمونا خوشحال شدن و انتظار همچین چیزی رو نداشتن چون همه فکر کرده بودن که بعد تالار فقط در حد بدرقه کردن میان و همه چیز تموم میشه اما با دیدن گروه موزیک هممون سوپرایز شدیم و بهترین قسمت مراسممون همین بعد از تالارمون شد. یه گروه کامل که تا نیمه های شب حدود ساعت :٢:٣٠ همشون مشغول اجرا بودن و کاری کردن که همه اتفاقای بدی که تو اون روز افتاد از ذهن ما پاک بشه و خوشبختانه به بهترین شکل تموم شه.
١٩ اسفند روزی کاملا بد ولی مراسم بعد تالاری فوق العاده و شاید خیلی بهتر از چیزی که میخواستیم بگیریم شد آقای عطایی ازتون واقعا ممنون هستم ایشالا عروسی خودتون
نقل قول
۱-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #195
[تصویر: NzY2OA2.jpg]سال نو را خدمت شما عزیزان و کاربران مجموعه نو عروس از طرف خودم و اعضای گروه H2Band تبریک عرض میکنم و امیدوارم  هر روز و هر لحظه دلتون شاد ، لبتون خندان و همیشه سلامت باشید و ارزومندیم  آغاز زندگی مشترک همه نو عروس های عزیز به طراوت و تازگی بهار و گرمی تابستان باشد .
حمید عطایی  نوروز ١٣٩٦

صفحه رسمی اینستاگرام گروه : h2bandmusic
صفحه اینستاگرام حمید عطایی:Hamid_Attaei
نقل قول
 سپاس شده توسط خادمی-ترنم
۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #196
Music RE: گروه موزیک H2 Band حمید عطایی(Dj & Live Music)
سال نو خوبی براتون آرزو میکنم  جناب آقای عطایی و امیدوارم این سال بهترینها براتون رقم بخوره و در پناه ایزد منان شاد باشید و همه رو شاد کنید.
نقل قول
۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #197
با سلام و تبریک سال نو
میخام بدونم برای بستن قرار داد با خود اقای عطایی بصورت مستقیم و یا اینکه از طرف تشریفات باهاشون قرارداد ببندیم فرقی میکنه؟
چون چند تا از تشریفات ها هم که رفتیم میشناختنشون تعریفشون هم زیاد شنیدم.اگه اطلاعی میتونید بدید ممنون میشم
نقل قول
۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #198
عرض سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک ویژه به مناسبت سال نو
طبق روال همیشگی گروه H2 Band تاریخ هایی که گروه امکان اجرا داشته باشد و توسط شخص یا تشریفات رزور نشده اعلام میگردد تا عزیزانی که هنوز موفق به انتخاب گروه موزیک نشده اند و تمایل دارند که اجرایی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را تجربه کنن از این موقعیت استفاده نمایند .بدیهی است که تاریخ ها کاملا تبلیغاتی و با هزینه کاملا اختصاصی با توجه به بودجه زوج های عزیز انجام میگیرد.
تاریخ و تو ضیحات
10 فروردین 1396 ( امکان ارائه بند اول که شامل 12 نفر می باشد با حضور حمید عطایی مدیریت مجموعه )
11 فروردین 1396 ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)
21 فروردین 1396 دوشنبه ( امکان ارائه بند دوم که گروه کامل میباشد 7نفر نوازنده همراه خواننده- با حضور حمید عطایی )
22 فروردین 1396 ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)
24 فروردین ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)
31 فروردین ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)

لازم به ذکر هست در تاریخ های اعلام شده امکان ارائه گروه دیگری وجود ندارد .
بجز تاریخ های فوق امکان ارائه اجرای موزیک وجود ندارد.
تاریخ هایی که درج شده بدون حضور جناب عطایی به دلیل اجرای بند اول توسط خود ایشان میباشد.
جهت هماهنگی با جناب آقای عطایی تماس حاصل فرمایید 09122079640

از طرف مدیریت مجموعه H2Band
میلاد

صفحه رسمی اینستاگرام گروه : h2bandmusic
صفحه اینستاگرام حمید عطایی:Hamid_Attaei
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد