گروه موزیک DJ A.M.B

۲۳-مهر-۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #381
RE: گروه موزیک DJ A.M.B
بچه ها برای تولد قیمت فرق نمیکنه ؟؟/
از چه قیمتی شروع میشه کارشون ؟؟؟ دوستان میشه یکم راهنمایی کنید البته عجله ندارما ولی خب میخوام بگردم
نقل قول
۹-آبان-۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #382
عزیزم قیمتشان تو تابستان 4000000 تومانه ولی تو زمستان 3500000 تومانه ولی کارشون خییییییییلییییییییییی عالییه ما که مهمونامون همه وسط بودن خیلی راضی بودن خیلی همه تعریف میکردنNew2New2New2
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #383

سلام بچه ها من تو این هفته عروسی رفتم ههه
و کار موسیقی عروسی با این گروه بود به نظر باحال بودن و کارشون خوب بود
من تا حالا کار این گروه رو از نزدیک ندیده بودم
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ عصر توسط TAJE AROOS.)
ارسال: #384
سلام من این موزیک ای ام ابی خیلی تعریفشو شنیدم و واقا به جرات بگم که کی از بهترن موزیک های که دیدم ای گروه بود
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #385
موزیک عروسیه من با ایشون بود خییلییییییییییی عالیییییییییییییییی بود و میتونم بگم منفجر کردن خیلی دوستام از موزیک تعریف میکردن مرسی از اقای ای ام ابی

تشریفات ادونیس باغ دانش موزیک دیجی ای ام بی فیلم عکس باراد
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #386
سلام بچه ها موزیک دیجی ای ام بی یکی از موزیک های بودن که من اصلا تست نرفتم و من همینجوری قرار داد بستم و موقع عروسی خیلیییییییییی استرس داشتم شب مراسم بعد از مراسم من نمیدونستم با چه زبونی از ایشون تشکر کنم فکر نمیکردم که انقد عالییییییییییییییییییییییییییییییی باشن مرسی از علی عزیز
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #387
بچه ها DJ AMB واقعا کارش حرف نداره ما مراسممون اردیبهشت هست و اولین چیزی که واسه مراسم عروسی مون اکی کردیم و قرار داد بستیم همین دی جی مون بود و جالب اینه که به هر کسی هم که میگیم همه میشناسنش و کلی هم خوششون میاد. ما نمونه کارشون رو هم زیاد دیدیم واسه همین با خیال راحت انتخابش کردیم چون به نظر من موزیک مهم ترین قسمت یه عروسیه اگه خوب باشه باعث میشه به مهمونا خیلی خوش بگذره ؛ تو مراسم با هر ترفند و روشی که شده همه مهمونا رو بلند میکنن و نمیذارن هیشکی بشینه خلاصه که مراسم رو میترکونن. خود amb هم پسر فوق العاده خوب و مودبیه که وقتی از نزدیک خودمون دیدیمشو باهاش صحبت کردیم دیگه کاملا از انتخابمون مطمئن شدیم. خلاصه اینکه اگه واسه مراسمتون دارین دنبال دی جی میگردین حتما جزو اولین انتخاباتون بذارینش.
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ صبح
ارسال: #388
سلام منم روسیم دی جی ای ام بی بود واقا همه تعریف میکردن خیلییییییییی عالیییی بود و من تشکر میکنم از علی عزیز

تشریفات ادونیس موریک:DJAMB فیلم عکس:؟؟؟؟؟ ارایشگاه:؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باغ:دانش
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد