گروه موزیک پژواک

۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #41
RE: گروه موزیک پژواک
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ عصر)a-mot نوشته است:  
سلام امیدوارم حال همگی خوب باشد
من تجربه خودم از گروه پژواک را در اختیار دوستان میگذارم.
موزیک عروسی خودم گروه پژواک به مدیریت آقای مسعود قاسمی بود.
آقای قاسمی بسیار شخصیت متین و با اخلاقی هستند، من از کارشون راضی بودم. در کل گروه خیلی خوبی بودند هم از نظر کار حرفه ای و هم از نظر اخلاق و پایبندی به قول قراری که با هم داشتیم. من برای تمام اعضای گروه پژواک آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
شاد و سلامت باشید.
سلام میتونم بپرسم هزینتون چقدر شد و مراسمتون کی بود؟
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #42
سلام کانال تلگرام دارین نمونه کار هاتونو بشه دید؟
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ صبح توسط mina.bbp.)
ارسال: #43
سلام گروه موزیکی که من میخام انتخاب کنم قیمتش و اینکه اهنگایی که ما دوست داریم رو بیشتر اجرا کنن برامون مهمه. این اگه امکان داره حتما پاسخ بدین و اینکه با چه قیمتی میشه... توروخدا راهنمایی کنین و اینقدر ازین توافق کردنا و ... نگین. باید حتما یه قیمتی برای شروع باشه بالاخره.
[quote='atiye khanom' pid='6889007' dateline='1463938519']
[quote='a-mot' pid='6878155' dateline='1463225252']
سلام امیدوارم حال همگی خوب باشد
من تجربه خودم از گروه پژواک را در اختیار دوستان میگذارم.
موزیک عروسی خودم گروه پژواک به مدیریت آقای مسعود قاسمی بود.
آقای قاسمی بسیار شخصیت متین و با اخلاقی هستند، من از کارشون راضی بودم. در کل گروه خیلی خوبی بودند هم از نظر کار حرفه ای و هم از نظر اخلاق و پایبندی به قول قراری که با هم داشتیم. من برای تمام اعضای گروه پژواک آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
شاد و سلامت باشید.

میبیخشین برای شما با چه هزینه ای انجام شد؟ آهنگایی بود که خودتون درخواست کرده باشین یا فقط خودشون کارشونو انجام دادن؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد