گروه موزیک پژواک

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
گروه موزیک پژواک
گروه هنری موزیک پژواک فعالیت خود را در سال ١٣٧٨ شروع و با بهره گیری از بهترین نوازندگان پاپ ایران پا به عرصه موزیک عروسی ایران گذاشت. در حال حاضر نیز این گروه با گذشت ١٥ سال و تجربه برگزاری بیش از ٢٠٠٠ مراسم موفق به مدیریت مسعود قاسمی در خدمت شما عزیزان جهت برگزاری جشن هایتان میباشد. برای هماهنگی دیدن آخرین نمونه کار این گروه میتوانید با شماره ٠٩١٢١٥٩٩٢٣٥ تماس بگیرید.‎
نقل قول
 سپاس شده توسط sdanesh ، *آوا* ، nasibe_603
۲۲-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: گروه موزیک
من 1 ماه پیش شماره پژواک موزیکو خواستم هیچ کی جواب نداد):.... خودم رفتم از اینستا پیدا کردم بهشون زنگ زدم باهاشون قرار گذاشتم و 1 مراسم هم برای دیدن موزیکشون رفتم. از بین گروه هایی که دیده بودم که کمم نبودند با سلیقه من بیشتر جور بود. بچه های گروهشون شیک و خوب بودند. موقعی که live اجرا می کردند واقعاً از همه دستگاه ها استفاده می کردند، انرژی خوبی برای کار گذاشتند. سیستم صداشونم خوب بود. ویلونیستشونم تقریباً با اکثر آهنگا همکاری میکرد چیزی که من تو خیلی گروها دیدیم که یکی 2 تا سولو فقط اجرا کردند. خوانندشونم امیر آرس هست که صدای خوبی داشت. شو منشونم حرف های بی ربط نمی زد. با آقای قاسمی هم که مدیر گروه هستند هر بار تماس گرفتم جواب سوالام را خیلی خوب و با حوصله دادند. خواستم تجربه خودم رو اینجا share کنم .
نقل قول
 سپاس شده توسط Lacrime Petroselinum ، GaMbAlOo ، Elinoosh ، *آوا* ، L naz ، nasibe_603 ، shima 1366
۲۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #3
سلام دوستان
منم 24 بهمن عروسیم بود.گروه موزیکم گروه پژواک بود.یعنی کارشون بی نظیر بود. آقای مسعود قاسمی مدیر گروه و امیر آرس عزیز خواننده بودن. من بعد از عروسیم هر کسیو که دیدم بینهایت از موزیکم راضی بود و موزیک باعث شده بود کسی نشینه و همه مشغول رقص بودن.مدیر گروه و اعضای گروه واقعا واقعا متشخص و با ادب و جوان و خوشتیپ بودن. وای واسه ما که چندتا سورپرایز رو کردن که عالیییییی بود.خیلی خیلی خوشحالم که موزیکم انقد خوب بوده که هر کسو میبینم میگه موزیک شما فضایی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط *آوا*
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #4
RE: گروه موزیک پژواک
سلام بچه ها، گروه پژواک ارکستر عروسی دوستم بود که من تو اون عروسی خیلی بهم خوش گذشت و خوشم اومد ازشون، چون خیلی گرم بودن صدای خواننده هم واقعاً عالی بود، منم انقد راضی بودم ازشون رفتم باهاشون قرارداد بستم، ایشالا که همه چی خوب پیش بره سر عروسی ما هم.
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #5
سسلام بچه ها میشه بگید قیمت موزیک پزواک تو چه رنجی هست حدودا ؟
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #6
undefined
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #7
(۱۹-فروردين-۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ عصر)sdanesh نوشته است:  سلام بچه ها، گروه پژواک ارکستر عروسی دوستم بود که من تو اون عروسی خیلی بهم خوش گذشت و خوشم اومد ازشون، چون خیلی گرم بودن صدای خواننده هم واقعاً عالی بود، منم انقد راضی بودم ازشون رفتم باهاشون قرارداد بستم، ایشالا که همه چی خوب پیش بره سر عروسی ما هم.

وای دوستم خوش به حالت هفته پیش عروس یکی از فامیلامون بود ارکسشون همین گروه بود عالی بودن مننننننننننم دلللللللللللم خواست شوهری گفت اگه دختر خوبی باشم برام سالگرد ازدواج می گیره اینا رو دعوت می کنه چون ارکسر مراسم من خیلی افاده ای بودن ......
نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #8
کسی می دونه قیمتشون چنده؟
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #9
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ عصر)Tina.bride نوشته است:  کسی می دونه قیمتشون چنده؟

عزیزم فکر میکنم 3 تومن به بالا باشه همسرم پرسید مدیرشون خندید گفت شما بپسندید ما راضی نگه میداریمتون من که میگم عروسی ارکسش مهمه خود عروسم آرایشگاهش بقیشم نکه مهم نباشه ولی این 2تا رو نباید کوتاهی کرد من کردم الان خیلی پشیمونم
نقل قول
 سپاس شده توسط Tina.bride
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #10
(۲۴-اسفند-۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ عصر)نرگسی نوشته است:  سلام دوستان
منم 24 بهمن عروسیم بود.گروه موزیکم گروه پژواک بود.یعنی کارشون بی نظیر بود. آقای مسعود قاسمی مدیر گروه و امیر آرس عزیز خواننده بودن. من بعد از عروسیم هر کسیو که دیدم بینهایت از موزیکم راضی بود و موزیک باعث شده بود کسی نشینه و همه مشغول رقص بودن.مدیر گروه و اعضای گروه واقعا واقعا متشخص و با ادب و جوان و خوشتیپ بودن. وای واسه ما که چندتا سورپرایز رو کردن که عالیییییی بود.خیلی خیلی خوشحالم که موزیکم انقد خوب بوده که هر کسو میبینم میگه موزیک شما فضایی بود

وااای،منم با پ‍ژواک قرارداد بستم.خداکنه خیلی شاد و مفرح باشن Hehe!Hehe!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد