گروه موزیک و DJ خوب در تهران

۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۷:۱۳ صبح
ارسال: #1021
RE: گروه موزیک و DJ خوب در تهران
من نمونه های علی کیا رو تو اینستا شون دیدم عالی بود ولی قیمتا شو نمیدونم کسی اطلاعی داره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #1022
'momo61 dateline='' نوشته است:  من نمونه های علی کیا رو تو اینستا شون دیدم عالی بود ولی قیمتا شو نمیدونم کسی اطلاعی داره؟

بله عزیزم کارش فوق العاده ست وتاجایی که من میدونم بسته به بندی که شما بخواهی قیمتاش فرق داره 

نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۲-فروردين-۱۳۹۶, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #1023
عرض سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک ویژه به مناسبت سال نو
طبق روال همیشگی گروه H2 Band تاریخ هایی که گروه امکان اجرا داشته باشد و توسط شخص یا تشریفات رزور نشده اعلام میگردد تا عزیزانی که هنوز موفق به انتخاب گروه موزیک نشده اند و تمایل دارند که اجرایی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را تجربه کنن از این موقعیت استفاده نمایند .بدیهی است که تاریخ ها کاملا تبلیغاتی و با هزینه کاملا اختصاصی با توجه به بودجه زوج های عزیز انجام میگیرد.
تاریخ و تو ضیحات
10 فروردین 1396 ( امکان ارائه بند اول که شامل 12 نفر می باشد با حضور حمید عطایی مدیریت مجموعه )
11 فروردین 1396 ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)
21 فروردین 1396 دوشنبه ( امکان ارائه بند دوم که گروه کامل میباشد 7نفر نوازنده همراه خواننده- با حضور حمید عطایی )
22 فروردین 1396 ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)
24 فروردین ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)
31 فروردین ( امکان ارائه دی جی-کیبورد-شومن و خواننده-پرکاشن بدون حضور حمید عطایی و اجرا توسط اشکان عزیز شومن دوم گروه انجام خواهد شد)

لازم به ذکر هست در تاریخ های اعلام شده امکان ارائه گروه دیگری وجود ندارد .
بجز تاریخ های فوق امکان ارائه اجرای موزیک وجود ندارد.
تاریخ هایی که درج شده بدون حضور جناب عطایی به دلیل اجرای بند اول توسط خود ایشان میباشد.
جهت هماهنگی با جناب آقای عطایی تماس حاصل فرمایید 09122079640

از طرف مدیریت مجموعه H2Band
میلاد

صفحه رسمی اینستاگرام گروه : h2bandmusic
صفحه اینستاگرام حمید عطایی:Hamid_Attaei
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد