گروه موزیک و DJ خوب در تهران

۱۹-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #991
RE: گروه موزیک و DJ خوب در تهران
بله خوندم و همه هم خوششون اومد. من قبل از مراسم با توجه به رفتار آقای کیا و تستی که ازشون دیده بودم پیش بینی میکردم که خیلی خوب بشه مراسم ولی واقعاً از پیش بینیم خیلی بهترم شد. یه سری کارها رو به عنوان اشانتیون و سورپرایز انجام دادن. مثلاً پیانو آورده بودن یا یه خواننده اضافه بر قرارداد آوردن. چقدر همشون با شخصیت بودن. اصلاً استرسو از من دور کرد. انقدر به من انرژی میداد که دلم میخواست وسط مراسم باهاش درد دل کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music ، elham7
۲۰-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #992
خدارو شکر که راضی بودین
دقیقا شخصیت خوب اعضای گروهشون و پشتکار و جدی بودنشون تو کار واقعا قابل تحسینه
من و همه ی خانوادمو و مهمونامون آینده ی خیلی خیلی درخشانی براشون تصور میکنیم و فک میکنم استحقاق اینو دارن که یه روز تبدیل بشن به گرونترین گروه موزیک عروسی
پس بنظرم با این قیمتهای مناسب خیلی عجیبه عروس و دامادی حتی شک کنن تو انتخاب این گروه

آتلیه:بارادبابایی(عاااااااااااااااااااالی )
تشریفات:رنسانس(حرف نداشت کارشون بیییییست)
موزیک:علی کیا (بهترین انتخابم)
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۲۴-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #993
(۱۰-مهر-۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ عصر)shaghayegh12345 نوشته است:  بچه هایی که دنبال دیجی قیمت مناسب و خوب هستن فقط امین رضایی من فکرشم نمیکردم اون عروسی که رفتیم دیجی انقدر ارزون و مناسب گرفته باشه اگر فقط دیجی بخواید 1 میلیون اگر دیجی با دو تا ساز بخواید 1700 اگر خواننده و باند موزیک نسبتا کامل بخواین 2500 خواننده و کیبورد و چند تا ساز به نظر من قیمت خیلی خوبه من مراسمی که رفتم همون 1700 چون ازشون پرسیدم مجلس همون دوستمون آقای فلانی چقدر گرفته بودین گفت 1700 پون دیجی بود با دو تا ساز اصلا نیازی به خواننده نبود چون همه آهنگا با صدای اصلی خود خواننده بود دیجی ام وسطاش حرف میزد و مجلس گرم میکرد واقعا مفت بود من شمارشو میزارم برای بچه هایی که دنبال دیجی خوب و قیمت خوبن09123487443

اون قسمت که نوشتین موزیک نسبتا کامل یعنی گروه کامل نوازنده؟ اگه میشه قیمت گروه برای عروسی م خ ت ل ط رو برام بپرسین ازشون. دی جی هم میارن با خودشون یا باز باید برای دی جی قیمت اضافه بشه؟
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ صبح
ارسال: #994
دیجی امین رضایی خیلی خوبه و قیمتشم ارزونه ۱ میلیون برای عروسی بعدش علی کیا‌خوبه
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #995
(۱۷-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ عصر)تیام تیام نوشته است:  من گروه موزیکم حمید عطایی بود بنظرم بینظیر البته خب قیمتش هم تو تشریفاتها و کیفیتش قطعا از همه گروه های اینجا بالاتر هست چون تشریفات الکی قیمت نمیتونه بده چون هر کی دیگه الان تو نت بگرده سریع خود اون شخص رو مستقیم پیدا میکنه
ولی حمید عطایی خودش و گروهش بینظیر و خستگی ناپذیر ،پر از انرژی ، و از همه مهتر انسان و دلسوز کامل برای مراسمتون.
قیمتش هم کسایی که با خودش قرارداد بستن میدونن کلا باز هست خلاصه بخوام بگم هر چقدر از ساز دوست داشته باشین کم کنید که از قیمت کم بشه باز همشو براتون از داخل اون پکیجی که انتخاب کردین میاره.کیفیت موزیکشون هم که کلا متفاوته و مختص خودشون هست .یه قسمتهای جالب هم تو اجرا دارن که موقع قرارداد بهتون نمیگن و بر عکس تمام گروه های دیگه بیشتر اجراشون لایو هست تا دی جی داخل مراسم ما کلا 1 ساعت دی جی داشتیم واین قدرت کارشونو نشون میده البته خودشون میگنچند پارت برابر از هر کدوم ولی اگه مهمونها با موزیک زنده بیشتر انرژی داشته باشن این توانایی رو دارن که کلا زنده حتی کل مراسمتونو اجرا کنن و البته همش کاملا مثل اهنگ اصلی و با رقص بیشتر
تیام جان واقعا عالی هستن همه کارهاشون هم تک و کلا شیوه کار کردنشون خاص هست
من مراسمم با این گروه بود و از همینجا تقریبا باهاش اشنا شدم همیشه گفتم که رو دستشون نیست
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ عصر
ارسال: #996
من پنجشنبه ای که گذشت ٢٣ دی مراسم عروسیم بود ، مراسم ما جدا بود و متاسفانه دیر رسیدیم به سالن.. آتلیه مون باراد بابایی، باغ تالار راد کرج، آرایشگاه عروس مانلی، آرایشگاه داماد نیوفیس ولباس عروس تاج محل بود ... موزیکمون با آقای کیا و باندشون که شامل ٣ خواننده و ٤ تا ساز بودند که با قیمت استثنائی برامون سنگ تموم گذاشتند .. با وجود اینکه مراسم ما جدا بود و ما رو نمیدیدند اما کاملا مدیریت داشتند رو کارها مثل آهنگشون موقع بریدن کیک و پرتاب گل و ... من که یه سری آهنگ از قبل گفته بودم که میخوام توی مراسم بخونند علاوه بر اون هم خودشون تماس میگرفتند مثلا میپرسیدند میخواید دوباره برای پرتاب گل آهنگ بزنیم یا خیر ... انقدر کیفیت اجرا و آهنگاشون خوب بود که اکثریت مجلس اومده بودند وسط قر میدادند .... در ضمن همسرم و حدودا ١٠ نفر از مهمان هامون ایرانی نبودند که جالبه اونا هم اومده بودند وسط داشتند ایرونی میرقصیدند .... تازه بعد أز عروسی هم مهمونا کلی از گروه موزیکمون تعریف میکردن و شماره شون رو میخواستند .... اگه میخواید مراسمتون تو ذهن مهموناتون بمونه و به همه خوش بگذره اونم با قیمت مناسب گروه آقای علی کیا بهترین گزینه هست ...

تاريخ عروسي: دي ماه ١٣٩٥
موزيك: علي كيا
تالار: باغ تالار راد (كرج)
آتليه: استوديو باراد بابايي
آرايشگاه: مانلي
لباس عروس: مزون تاج محل (امامزاده حسن)
آرايشگاه داماد: نيوفيس

راه در جهان يكيست و آن راه راستي است ..
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۲۹-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #997
من علی کیا رو پیشنهاد میکنم عالیه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد