گروه موزیک علی کیا

۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۵ ۰۷:۲۰ عصر توسط Vahid_he.)
ارسال: #351
RE: گروه موزیک علی کیا
سلام. عروسى ما ١٠ دى بود با تشریفات شایسته گروه موزیک على کیا و آتلیه نو عروس هاو در باغ ستاره طلايى. یه تیم عالى و بى نظیر. اگه مى خواین تا چند روز بعد همینجورى یاد مراسم بیفتید و برقصید فقط على کیا. پیر و جوون و زن و مرد نداره با على همه میان وسط. سورپرایزهاش که دیگه مجلس رو مى ترکونه. مرسى على جان بابت شب خاطره انگیزى که براى ما ساختى.
راستى یادم رفت که بگم ٨٠٪‏ مبلغ رو فرداى مراسم بهش دادم. با این که من مى خواستم مبلغ رو روز قبل مراسم تسویه کنم ولى با اصرار خود على کیا فرداى مراسم بهش دادم. تیکه کلامش هم اینه: "عزیزم شما کار رو ببین راضى بودى بعد. عجله براى چیه."
فقط اينكه قبلا همسرم با اى دى sanazfn پست گذاشته بود ولى منم دوست داشتم از بهترين ها يادى كنم كه به بقيه دوستان كمكى بشه.

يه تيم عالى ميشه، تشريفات شايسته، آتليه نوعروس ها، گروه موسيقى على كيا.
نقل قول
 سپاس شده توسط elham7 ، ali kia music
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #352
گروه موزیک علی کیا فوق العاده و بی نقص هستند و مراسم هایی که من توشون شرکت داشتم دیدم که همه خیلی خیلی خیلی بهشون خوش گذشت و رضایت داشتند
واقعا خسته نباشید به شما که عالی و بسیار بسیار خوش برخورد و متین هستید New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ صبح توسط sanazjoonn.)
ارسال: #353
سلام . این گروه مجزو از وزارت ارشاد داره؟
ما مراسممون جایی هست که باید حتما ارکستر دارای مجوز ارشاد باشه

تو قشنگترین آرزوی منی
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ عصر توسط Leilaehtesham.)
ارسال: #354
من پنجشنبه ای که گذشت ٢٣ دی مراسم عروسیم بود ، مراسم ما جدا بود و متاسفانه دیر رسیدیم به سالن.. آتلیه مون باراد بابایی، باغ تالار راد کرج، آرایشگاه عروس مانلی، آرایشگاه داماد نیوفیس ولباس عروس تاج محل بود ... موزیکمون با آقای کیا و باندشون که شامل ٣ خواننده و ٤ تا ساز بودند که با قیمت استثنائی برامون سنگ تموم گذاشتند .. با وجود اینکه مراسم ما جدا بود و ما رو نمیدیدند اما کاملا مدیریت داشتند رو کارها مثل آهنگشون موقع بریدن کیک و پرتاب گل و ... من که یه سری آهنگ از قبل گفته بودم که میخوام توی مراسم بخونند علاوه بر اون هم خودشون تماس میگرفتند مثلا میپرسیدند میخواید دوباره برای پرتاب گل آهنگ بزنیم یا خیر ...آهنگ رقص تانگوشون هم خيلي عالي و با احساس بود مهمونا با اون آهنگ زيباي hello به وجد اومده بودن كاملا ... انقدر کیفیت اجرا و آهنگاشون خوب بود که اکثریت مجلس اومده بودند وسط قر میدادند .... در ضمن همسرم و حدودا ١٠ نفر از مهمان هامون ایرانی نبودند که جالبه اونا هم اومده بودند وسط داشتند ایرونی میرقصیدند .... تازه بعد أز عروسی هم مهمونا کلی از گروه موزیکمون تعریف میکردن و شماره شون رو میخواستند .... اگه میخواید مراسمتون تو ذهن مهموناتون بمونه و به همه خوش بگذره اونم با قیمت مناسب گروه آقای علی کیا بهترین گزینه هست ...

تاريخ عروسي: دي ماه ١٣٩٥
موزيك: علي كيا
تالار: باغ تالار راد (كرج)
آتليه: استوديو باراد بابايي
آرايشگاه: مانلي
لباس عروس: مزون تاج محل (امامزاده حسن)
آرايشگاه داماد: نيوفيس

راه در جهان يكيست و آن راه راستي است ..
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #355
من یه برنامه اول دی رفتم که موزیکش علی کیا بود یه اقایی تو گروهشون بود به نام پژمان خیلی صدای عالی و رسایی داشت
صداش مثل عارف بود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد