گروه موزیک امین رضایی

۵-آبان-۱۳۹۵, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #21
RE: گروه موزیک امین رضایی
خواهر من با یه تشریفات دیگه برداشتن ولی موزیکشون با اقای رضاییه , خود اون تشریفات معرفی کردن ایشونو
خواهرمم قرارداد بست 2500 شد هزینه اشون
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۵, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #22
من تصمیم دارم هم تشریفاتمو امین رضایی بردارم هم باند موزیک
تو یه مراسمی از ایشون بودم که خیلی خیلی زیاد دوست داشتم و حتی حاضر نیستم جای دیگه برم
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #23
کارشون عالیه , خیلی گروه خوبی دارن و همه تشریفات ها هم ایشون رو قبوول دارن و باهاشون کار میکننHeart

بلخره عقد کردم
انتخاب هام:
آتلیه : زئوس
آرایشگاه : ستاره محبی
تالار : الماس (عااالی)
آرایشگاه مردونه : دیپلمات
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ صبح
ارسال: #24
سلام میخام بدونم موزیکی که شما اجرا میکنین ازین دی جی هاست یا بصورت گروهیه که نوازنده ها توشون ساز میزنن؟ ضمناً قیمت هم برام خیلی مهمه و کیفیت کار که آهنگا چه جور آهنگایی هستن؟ بیشتر برای مهمونی انجام میشه یا مختصه عروسیه؟ قیمت موزیک دی جی و موزیک گروهی رو هم برام مطرح کنید. ممنون
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ صبح
ارسال: #25
سلام میشه بفرمایین قیمت اجرای موزیک چقدر میشه و اینکه اگه آهنگای قدیمی هم بخایم باید خودمون بهتون بگیم کدوما رو میخایم. نمیخام یه سری اهنگ زده بشه که اصلا خانواده هامون نشنیدن و هیچ شوری به مجلس نمیده. در ثانی قیمت هم خیلی مهمه چون برنامه داریم و باید به خیلی کارا برسیم.
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ صبح
ارسال: #26
با سلام برای اجرای مراسم نزدیکای کرج قیمت رو میخام بدونم. بعد اینکه اگه تهران برگزار بشه فرق میکنه یا نه؟
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #27
سلام اقاسی رضایی خوبید خواستم تشکر کنم ازتون شبه عالیو خوبی بود با شما و فیلم برداری که از اتلیه نیک ناز برامون اومده بود عالی بود
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد